Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ....ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2018


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elenian είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!! Εγώ μπαίνω στην 7η εβδομάδα..Από συμπτώματα τίποτα, εκτός από κάτι ιλίγγους που μάλλον οφείλονται στα utrogestan. Κατα τ άλλα έχω κι ένα 3 χρονο που θέλει συνέχεια αγκαλιές και φοβάμαι μην πάθω τiποτα αν τον σηκώσω..Είναι 16 κιλά! Στις 29 πάω να ακούσω καρδούλα! Wish me luck!!!!!!

Με το καλο με το καλο να ακουσεις καρδούλα!!!μη τ σηκωνεισ τ μωρακι σου τ αλλο..ξαπλα και αγκαλιες!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Εγώ ζαλάδες έχω, ανακατοσούρες, πρισμένο στήθος και μια κοιλιά λες και είμαι 4 μηνών.

Εγώ και στην πρώτη εγκυμοσύνη και σε αυτή βάζω την κρέμα camoil για της ραγάδες.

Περιμένουμε νέα από τις πρώτες α επιπέδου....και φυσικά να μας πει η @elenian πως κάνει τικ τακ η καρδούλα!

Εγώ 27 πάω για τον 2ο υπέρηχο και τεστ παπ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία θα είναι η επόμενη βδομάδα!!!

Στις 27 έχει υπέρηχο η @ditaki, στις 29 η @elenian και μόλις έκλεισα για τις 28 υπέρηχο κι εγώ!! 

@Mariloux κι εσυ κάπου αυτές τις μέρες δεν είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elenian fingers crossed για να ακούσεις αυτή τη μικρή καρδουλιτσα να χτυπά σαν τρελή!! Με το άλλο σου παιδάκι εννοείται οτι δεν μπορεις να του στερησεις τις αγκαλιτσες αλλά να κάθεσαι και να το παιρνεις αγκαλιά, μην το σηκώνεις!! 

@The Baby To Be βάλε με και εμένα στη λίστα για τις 27/12 (ο 1ος μας υπέρηχος) ❤❤

Κορίτσια η αδερφή μου είναι στην 11η εβδομάδα και ο γιατρός της είπε μακρια απο bio oil, δεν ξέρω γτ αλλά θα την ρωτήσω και θα σας πω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elenian Εύχομαι καλή επιτυχία.

Κι εγώ στις 29 έχω κορίτσια, πρώτο υπέρηχο! Άντε να κάνουμε τις καλύτερες πρωτοχρονιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα κ εγώ τον πρώτο μου υπέρηχο σήμερα είμαι στην 6η εβδομάδα κ μια μέρα.. το μόνο π είδαμε ήταν το σακουλάκι η γιατρός είπε ότι μια χαρά είναι δεδομένου τη χοριακη κ την επόμενη εβδομάδα ξανά μήπως δούμε κάτι παραπάνω κ ακούσουμε καρδούλα ανυπομονώ όσο τίποτα άλλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό λοιπόν την άλλη εβδομάδα να έχουμε όλες υπέροχα νέα!

@Mariloux μου δεν είναι εύκολο να μην σηκώνεις το μωρό...όταν θέλει αγκαλιά ...θέλει! 

Και δεν είναι καθιστή αυτή η αγκαλιά....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά!

Πως περάσατε εγκυούλες μου τα Χριστούγεννα?

Σήμερα το απόγευμα θα σας έχω νέα....

Εχθές είχα λίγα πονάκια χαμηλά και αγχώθηκα....τώρα ξεκουράζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου, εγώ πρώτο υπέρηχο 3/1, θα είμαι 6 εβδομάδων και 2 ημερών αν τα υπολογίζω σωστά! Ελπίζω να ακούσουμε όλες καρδούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Χρόνια πολλά!

Πως περάσατε εγκυούλες μου τα Χριστούγεννα?

Σήμερα το απόγευμα θα σας έχω νέα....

Εχθές είχα λίγα πονάκια χαμηλά και αγχώθηκα....τώρα ξεκουράζομαι!

Να μας εχετε σήμερα τα καλύτερα νέα και εσύ και η @Mariloux κι όποια άλλη κοπέλα έχει σήμερα ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο όμορφα νέα!!!!2018 θα μας φέρεις πολλά μωρααα!!!κ εύχομαι να φέρει κ πολλές πολλές νέες εγκυουλες!!!κορίτσια θα περιμένουμε νέα σας από τα σημερινά ραντεβού!!! Mariloux  με το καλο να δεις 2 σάκους !!!???? Εμείς κάναμε Αυχενική είναι μια χαρά !!το μπεμπακι 12 Γενάρη επόμενο ραντεβού να μάθω αν θα ειμαι κοριτσομαμα η αν θα έρθει κ αγόρι στην οικογένεια ?? φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena28 μπράβο κοπέλα μου, ξεκινήσαμε πολύ ευχάριστα τη σημερινή μέρα, ελπίζω και για μας αλλά και για όλα τα κορίτσια να πάνε όλα καλα και γτ όχι να δούμε και δυο σάκους!!! Θα σας έχω νεότερα το βραδάκι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε @Rena28 με το καλο να μαθετε και το φυλο του!! Εχεις ηδη μια κορη ε; Τώρα θα ηθελες κι αλλη κορη ή ενα γιο; (ξερω οτι το σημαντικο ειναι να ειναι γερο και ολα να πανε καλα κι αυτο ειναι τελειως δευτερευον, απλα για να συζητησουμε κατι ευχαριστο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γύρισα απο τον γιατρό και είδαμε δυο σάκους με εμβρυϊκά στοιχεία!!! ?? Επόμενο ραντεβού σε δυο εβδομάδες για να ακούσουμε καρδούλες!!!! ❤❤

@ditaki εσύ κοπέλα μου πήγες για υπέρηχο; Περιμένουμε τα νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Κοριτσακια μου γύρισα απο τον γιατρό και είδαμε δυο σάκους με εμβρυϊκά στοιχεία!!! ?? Επόμενο ραντεβού σε δυο εβδομάδες για να ακούσουμε καρδούλες!!!! ❤❤

@ditaki εσύ κοπέλα μου πήγες για υπέρηχο; Περιμένουμε τα νέα σου...

Τι τέλεια νεα!!!! Μπράβο!!! Με το καλο!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux πόσο υπέροχα νέα!!!!! Κορίτσια μου χρόνια πολλά σε όλες. Εγώ πέρασα χάλια..Αρρωστησε ο μικρός με ίωση, είχε τα Χριστούγεννα 40 πυρετό, κόλλησα κι εγώ και ήμασταν όλοι μια ευχάριστη ατμόσφαιρα!! :-bd

Αύριο πρωί έχω τον 2 υπέρηχο!!! Άντε να δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Σύντομα εύχομαι και απο εσένα όμορφα νέα, οι βλαστοκυστούλες σου σε περιμένουν!!!! Αναμένουμε απο καινουργια χρονιά σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε όλες κορίτσια, μόλις έκανα την εγγραφή μου εδώ. Σήμερα μπαίνω στην 9η εβδομάδα και κατά πάσα πιθανότητα θα γίνω πρώτη φορά μαμά την πρώτη βδομάδα του Αυγούστου. Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει και η επικοινωνία μαζί σας θα με βοηθήσει πολύ! Καλώς σας βρήκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χαίρομαι να διαβάζω τα νέα σας!!Mariloux  ήμουν σίγουρη ότι θα ταν Δύο!!!διδυμακια μαρεσουν τόσο!!!Baby baby ...Λοιπον κουβέντα να γίνεται εγώ θα το ήθελα κορίτσι λόγω του δεσίματος ξέρεις αδερφούλες ίδια ενδιαφέροντα ίδιο φυλο...κ επειδή έχω αδερφή κ είμαστε πολύ δεμένες μ'αρέσει η ιδεα....ο άντρας μ ήδη μιλάει σαν να είναι αγόρι !!!χαχαχα κ τ λέω αστειυομενη ποιος θα σ παρηγορήσει αν είναι κ αυτο κορίτσι....Φυσικά κάνουμε πλάκα θέλω μόνο να'ναι γερά όλα τα μ ωρα τ κόσμου κ ποτέ μα ποτέ μη  ακούω κακες  ειδήσεις π αφορουν2 παιδιά κ μωρα.. όσο για το πώς ειμαι εγώ κορίτσια περνάω δύσκολα εμετοί εμετοί κ ξανά έμετοι......σημερα πήρα τηλ τ γιατρό μ.τ λέω να πάρω ένα αντιεμετικο φυτικό  γιατί δεν ειμαι καθόλου καλά μ.λεει πάρε αν θες αλλά δε βοηθάνε συνήθως....απλα εύχομαι να περάσουν οι ατιμοι εφιάλτης μ έχουν γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...