Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα στα κοριτσια..επανέρχομαι υστερα απο καμπόσο διάστημα..αλλα άκαρπο..προχωραμε λοιπον εκ νέου σε πρόκληση,σε συνδιασμο όμως με σπερματέγχυση αυτήν την φορα(θα το δοκιμάσουμε και αυτο..) Αναζητω λοιπον απεγνωσμένα,αν μπορει καποια κοπελα να με βοηθήσει αν εχει ενέσεις bemfola,gonal ,menopur  που να μην τις χρειάζεται πια..Σας ευχαριστω για τον χρόνο σας..

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις On 1/1/2018 at 8:04 ΜΜ, ο/η Katerinap είπε:

Kalispera Katerinaki, 

exeis vrei gonal? Exo ena kouti 900 monadon. 

Καλησπερα κοπελα μου!!Καλη χρονια με υγεια,τύχη και ευτυχία!!Αυτον τον μηνα εκανα μια προσπάθεια σπερματέγχυσης και την παρασκευη θα γνωρίζω τα αποτελέσματα..Αν αποτύχαμε θα προχωρήσουμε κατευθείαν στην επόμενη,οποτε θα χρειαστώ τις ενέσεις..εσυ που βρίσκεσαι??

Καλησπέρα κορίτσια μου ζητώ βοήθεια εκ μέρους πόλυ καλής μου φίλης έχει ξεκινήσει προσπάθεια και τα φαρμακα δεν της φτάνουν χρειαζετε ακόμη 900 μονάδες και δυστυχώς απο την επιτροπή δεν έχει δικαίωμα να πάρει αλλά όποια της έχουν περισσέψει μονάδες να μας βοήθησει 🙏🙏

Ευχαριστώ σε όλες και πολλά φιλιά 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Εμ σας είπα τα είπατε πολλα και μπερδουκλωθηκα η ξανθια. Οπως και να έχει όλα καλά θα πάνε και αντιρήσεις δεν σηκώνω... Πάω να συνεχίζω την φασίνα μου...
    • Δεν έχω Άμη 3.1 Εγώ η @antelope έχει Εγώ ήξερα ότι θα κάνω πολλά έχω πολυκυστηκες Εγώ ξεκίνησα με 225 και μετά 150 σην 5 ημέρες έκανα orgalutran και βέβαια ένα και καλό θέλουμε η Άμη μου δεν είναι έγκυρη γιατί λόγο τον πολυκυστηκων ανεβοκατεβαίνει 
    • Γειά σας κορίτσια, καλοκαιρινή γέννα και για μένα, μέσα Ιουλίου. Τώρα είμαι 14 + 4, και ταλαιπωρούμαι ακόμα από ναυτίες και εμετούς. Ένα περίεργο πράμα, μόλις μπήκα στη 14η, οι ναυτίες ξαφνικά χειροτέρεψαν, έχω ακούσει κι άλλες να το παθαίνουν, απλά με ξάφνιασε λίγο γιατί συνήθως λέγεται ότι υποχωρούν. Αλλά είπαμε, κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Τα περισσότερα φαγητά δεν μπορώ να τα αγγίξω, ενώ στα υγρά όσο περνούσε ο καιρός και χειροτέρευα, και πλέον μπορώ να πιώ μόνο νερό και γάλα, τίποτα άλλο, ούτε καν χυμό. Το μόνο που με βοηθάει είναι καμία φρυγανιά, κράκερ ή μήλο, ειδικά τα golden, τίποτα άλλο. Επίσης, το να μη σηκώνομαι απότομα το πρωί όπως και το να μην τρώω ζεστά φαγητά, με έχει βοηθήσει πολύ, πρέπει να είναι τουλάχιστον σε θερμοκρασία δωματίου για να τα αντέξω, το ζεστό σε χειροτερεύει. Αλλά παρ'όλους τους εμετούς δεν χάνω ούτε γραμμάριο! Πάντα βέβαια ήμουν έτσι λόγω πολύ άσχημου μεταβολισμού, πολύ δύσκολα έχανα κιλά. Το αστείο είναι ότι κάθε φορά που έχω ναυτία ή κάνω εμετό, ανακουφίζομαι, γιατί μου δείχνει ότι η εγκυμοσύνη προχωράει κανονικά. Είχα μία παλίνδρομη στο τέλος 9ης-αρχή 10ης βδομάδας, οπότε όπως είναι φυσικό το άγχος μου  μήπως το ξαναπάθω είναι μεγάλο. Όσο περνάει ο καιρός νιώθω πιο ήσυχη, αλλά και πάλι, όσες έχουν χάσει έστω μία φορά έμβρυο γνωρίζουν καλά ότι μόνο αν πάρεις το μωράκι στην αγκαλιά σου ησυχάζεις τελείως. Πλέον προσέχω πάρα πολύ, ενώ στην πρώτη εγκυμοσύνη ήμουν πολύ χαλαρή. Παρ'όλο που λένε ότι η παλίνδρομη αν είναι να γίνει θα γίνει και δεν φταίμε εμείς, εγώ από την πλευρά μου αποφάσισα αυτή τη φορά να κάνω όλες τις θυσίες που μπορώ, έτσι έκοψα δουλειά, ταξίδια, σεξουαλική επαφή, τα πάντα. Με τη λογική ότι αν μη γένοιτο ξανασυμβεί κάτι, δεν θα έχω τύψεις από την πλευρά μου, αλλά θα ξέρω ότι έκανα ό,τι μπορούσα. Έκανα αυχενική και ευτυχώς όλα καλά, ο γιατρός μας είπε 65% αγόρι. Ομολογώ ότι αυτό ήθελα κι εγώ πιο πολύ, αν και ό,τι και να είναι δεν με πειράζει, αρκεί να είναι υγιέστατο. Αλλά αυτοί οι άντρες βρε παιδί μου, τελικά όλοι αγόρι θέλουν, ακόμα κι αν το παίζουν κουλ. Έστω και με 65% πιθανότητα, ο άντρας μου τρελάθηκε από χαρά. Όσο για την κυστική ίνωση που λέγατε, είναι η μόνη εξέταση που δεν έχω κάνει ακόμα, ακριβώς επειδή τα ραντεβού στο Κέντρο Μεσογειακής Αναιμίας του Λαϊκού αργούν πολύ, το έκλεισα πριν τα Χριστούγεννα και είναι για 29/1. Μετά νομίζω πάει για Μάρτιο το επόμενο! Αλλά ο γιατρός μου είπε ότι η συγκεκριμένη εξέταση δεν έχει κάποια προθεσμία, κι ότι μπορεί να γίνει καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, οπότε δεν πειράζει. Μου την έγραψε κι έτσι δεν θα πληρώσω τίποτα, ενώ χωρίς παραπεμπτικό πρέπει να κοστίζει τώρα γύρω στα 50 ε στο Λαϊκό. Εύχομαι τελειόμηνες εγκυμοσύνες σε όλες μας, εύκολες γέννες και υγιέστατα μωράκια!
    • Πολλά μαζεμένα τα γράψατε.... Σήμερα είχα τρέξιμο γιατι επρεπε να καλύψω ένα ιατρείο στο νοσ/μειο και είχε κ η μικρή λίγο αίμα. Όποτε τρεχάτε ποδαράκια μου να μην σας πιάσει ο κ..λος μου... Μέχρι την εμβρυομετάφορα θα κρατάω 2 σπίτια. Μετα ας κλάψουν οι άντρες... Ευτυχώς έκανα και τον προεγχειριτικό έλενχο και είμαι έτοιμη. Sunshine με 3,1 ΑΜΗ τι περίμενες????  Λιγότερα??? Τι δόση επερνες???? Εγώ παλεύω με 0,7... Και τα 6 πολλά είναι. Και 400 iu menopur.  Αλλά δεν με ρίχνει τίποτα. 1 και καλό θέλω... Castrop rauxel εσύ έχεις ωαριάκια από 11 χιλιοστά μέχρι κ 16. λογικά όπου να ναι θα σου κόψει την ορμόνη για να πας για ωοληψία. Αντε και καλά αποτελέσματα.
    • Υπέροχα νέα Κατερίνα μου!!! Κι εγώ περιμένω πώς και πώς την Τετάρτη να την ξαναδώ!!! Κορίτσια συσπάσεις έχετε; Πώς θα το καταλαβουμε; Εγώ δεν έχω νιώσει κάτι τέτοιο!
  • Νέες συζητήσεις