Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα στα κοριτσια..επανέρχομαι υστερα απο καμπόσο διάστημα..αλλα άκαρπο..προχωραμε λοιπον εκ νέου σε πρόκληση,σε συνδιασμο όμως με σπερματέγχυση αυτήν την φορα(θα το δοκιμάσουμε και αυτο..) Αναζητω λοιπον απεγνωσμένα,αν μπορει καποια κοπελα να με βοηθήσει αν εχει ενέσεις bemfola,gonal ,menopur  που να μην τις χρειάζεται πια..Σας ευχαριστω για τον χρόνο σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 1/1/2018 at 8:04 ΜΜ, ο/η Katerinap είπε:

Kalispera Katerinaki, 

exeis vrei gonal? Exo ena kouti 900 monadon. 

Καλησπερα κοπελα μου!!Καλη χρονια με υγεια,τύχη και ευτυχία!!Αυτον τον μηνα εκανα μια προσπάθεια σπερματέγχυσης και την παρασκευη θα γνωρίζω τα αποτελέσματα..Αν αποτύχαμε θα προχωρήσουμε κατευθείαν στην επόμενη,οποτε θα χρειαστώ τις ενέσεις..εσυ που βρίσκεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ζητώ βοήθεια εκ μέρους πόλυ καλής μου φίλης έχει ξεκινήσει προσπάθεια και τα φαρμακα δεν της φτάνουν χρειαζετε ακόμη 900 μονάδες και δυστυχώς απο την επιτροπή δεν έχει δικαίωμα να πάρει αλλά όποια της έχουν περισσέψει μονάδες να μας βοήθησει ??

Ευχαριστώ σε όλες και πολλά φιλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...