Μετάβαση σε περιεχόμενο
γωγω γωγω

ορμονικες εξετασεις

Recommended Posts

Καλησπερα!!

Θα ηθελα να με βοηθησετε!

εκανα καποιες ορμονικες εξετασεις τη 4η μερα του κυκλου μου.

FSH 5.4(θυλακιοτροπος ορμονη)

LH 4.4(ωχρινοτροπος ορμονη)

E2  34.5(οιστραδιολη)

PRL 11.5(προλακτινη)

ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ  0.17

DHEA'S  217

ΥΔΡΟΞΥΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ  0.50

SHBG  71.00 ( φυλοσυνδετικ.σφαιρινη),

Δ4  0.8

ειναι φυσιολογικες οι τιμες?

ξερει καποιος να με βοηθησει?

γιατι εχω αγχωθει.

νομιζω οτι ειναι πολυ χαμηλα

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλησπέρα δούλα δεν γράφει της φυσιολογικές τιμές; καλό είναι να της δει και ο γιατρός σου. Νομίζω είναι καλές.θα σου πουν κάποιες που ξέρουν καλύτερα πάντως από όσες φορές έχω κάνει μου φαίνονται καλές 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Που είναι αυτό το κουμπάκι που λεει και η φίλη μας η @Athena D. να το πατήσουμε και όλες μας αυτόματα να εχουμε το μωρακι μας αγκαλιά.... ουφ!....
    • Έννοεις το γενεσις με τον παντο;είχα πάρει εκεί και μου είχε πει πολύ ακριβα σε σχέση με τα υπόλοιπα.εγω σχετικά ευχαριστημένη τώρα στα λόγια όλοι καλοί είναι στη πράξη να δω.
    • @Athena D. πρόκληση ωορρηξίας με ένεση εννοείς η διέγερση να γίνει με παρακολούθηση και μετα να κανεις pregnyl ή ovitrelle? @Μπεμπελουκα κι εγω ξερω πως δεν εχει σημασία αν είναι κρυοσυντηρημενα τα ωάρια, ίσα ίσα που  είναι καλύτερα ετσι γιατί δε μπαίνει στη διαδικασία η γυναίκα να ξαναπερναει όλο αυτό το κομματι των ενεσεων ξανα και ξανα.
    • @Μπλε ευχάριστο μεν αλλά περίεργο να νιώθεις ακόμα έτσι.Προσωπικά την πρώτη φορά με έσωσε ο βασιλικός πολτός και πείρα τα πάνω μου.Εύχομαι αυτές οι ζαλάδες να είναι για καλό λαι σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!😊
    • Γεια σου κοπελα μου !! ε γενικά εχω κατσει σπίτι αυτες τις μερες αλλα δεν φαινεται να βοηθάει κάπου. Μου τις κανανε ολες ναι γενικά στο 401 που πηγαίνω εγω οποτε τυχει να παω με κάνουν σουρωτήρι πριν με αφησουν να φύγω. 3 φορες μου πήραν αιμα και επι 4 ωρες ψάχνανε τι ειναι αλλα δεν. Ακόμα ζαλίζομαι Δυστυχώς και το μόνο που παρατήρησα ειναι οτι τα βράδια αισθάνομαι καπως καλύτερα. Α και συγκεκριμένα μου ειπαν οτι οο εξετάσεις μου ηταν εξαιρετικές.
  • Νέες συζητήσεις