Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαγκι30 είπε:

Και γω δεν το νόμιζω αλλα φοβαμαι μήπως ειναι κατι αλλο απ τα ανώμαλα που δερνουν εμενα και τον κυκλο μου. Μην φοβάσαι να κανεις το τεστακι σου.Μακαρι να δεις το πολυπόθητο και να ειναι το δωρο σου για το 2018.Αλλιως τον αλλο μηνα. Εγω θα σας ενημερωσω σχετικα. Αλλιως θα παω για αλλαγη φύλου γιατί τα γυναίκολογικα μου ειναι αφύσικα. Χαχαχα. Τα φιλια  μου. Μη μασας θα ρθει στην ωρα του το Μπεμπέ. 

Καλημέρα κοριτσι μου... αναμένω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Erka καλημερα!!! εκανες το τεστακι σου;;;; @Μαγκι30 πηγες για χοριακη;;;

καλη επιτυχια κοριτσια!!!

@Κατερινάκι/only love πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

@Erka καλημερα!!! εκανες το τεστακι σου;;;; @Μαγκι30 πηγες για χοριακη;;;

καλη επιτυχια κοριτσια!!!

@Κατερινάκι/only love πως εισαι;

Καλημέρα!! Ναι  αχνό θετικό. Έφυγα για χοριακη αύριο  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Γιατι αυριο;;;;; Δε μπορεις να πας τωρα;;; Συγχαρητηρια!!!

Επιστρέφω αύριο στην πόλη μου απο διακοπές οποτε επειδή αν είμαι θα χρειαστεί να ξανα κανώ είπα να τις κανω σε ένα μικροβιολογικό η λεω βλακειες? Χαχαχα Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι οχι καλα ειπες, αν ειναι κι επιστρεφεις αυριο καντην αυριο! Συγχαρητηρια! Πριν την καθυστερηση αχνο θετικο ειναι θετικο!!! Ειναι ροζ η δευτερη αχνη γραμμη σωστα; Και βγηκε αμεσως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

οχι οχι καλα ειπες, αν ειναι κι επιστρεφεις αυριο καντην αυριο! Συγχαρητηρια! Πριν την καθυστερηση αχνο θετικο ειναι θετικο!!! Ειναι ροζ η δευτερη αχνη γραμμη σωστα; Και βγηκε αμεσως;

Γαλαζια αχνή. Βγήκε εντός λεπτού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Γαλαζια τι εννοεις; Πιο τεστακι εκανες;;; Έλεγε στις οδηγιες ότι επρεπε να ειναι γαλαζια η γραμμη;

Clear blue εκεί είναι γαλαζιες οι γραμμουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Γαλαζια αχνή. Βγήκε εντός λεπτού. 

Συγχαρητήριαααα! Σου μπήκε τέλεια η χρονιά! Εύχομαι και μια θετικότατη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες και εύχομαι σε όλες σας οτι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα. Ανυπομωνω για την χοριακη θα σκασω. Χαχαχα. Ρε κορίτσια το Κατερινακι/only love που είναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Erka είπε:

Κορίτσι μου τι να πω. Δεν νομίζω για αποβολή δεν ξέρω κιόλας. Εμένα παντως τους 3 τελευταίους μήνες πιο πολύ στο χαρτί και λιγότερο στην σερβιέτα. τι να πω. Αυριο? Μαλιστα. Εγώ θα Κανώ τεστ και φοβαμαι. Τεσπα. Περιμένω νεα σου αν θες. Φιλακια καλο βραδυ. 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Erka είπε:
στις πριν 1 ώρα, ο/η Erka είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες και εύχομαι σε όλες σας οτι επιθυμείτε να γίνει πραγματικότητα. Ανυπομωνω για την χοριακη θα σκασω. Χαχαχα. Ρε κορίτσια το Κατερινακι/only love που είναι? 

Ερκαααααα μου συγχαρητήρια κοριτσάκι μου. Το καλυτερο δωρο σου ηρθε τελικα. Πολυ χαρηκα και ας μη σε ξερω. Ευχομαι ολόψυχα μια τελειομηνη και υγιή εγκυμοσυνη. Εγω τωρα θα παω για χοριακη. Θα σας ενημερωσω κοκονιτσες μου. Ειμαι χαλια βεβαια νιωθω μια ατονια με ζαλάδα και εξαψεις αλλο πράγμα. Ποια ορμόνη φταίει θα δειξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου εχω μερες να γραψω..καλη χρονια σε ολες με πολλα μωρακια!!! Εγω ειμαι στην πρωτη μερα καθυστερησης αλλα απο χθες με ποναει λιγο η κοιλιτσα σαν να ερχεται η ακατανομαστη..αλλα τιποτα..μεσα στο αγχος ειμαι..τελευταια περιοδος 1/12 κ το στηθος τουμπανο απο τις 16/12 μεχρι σημερα και επαφες μερα παρα μερα..να κανω τεστακι η να περιμενω μια μερα ακομα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αφου αχνιζει παμε  Για μια τεράστια χΟριακή  ??? Κάπου την συνέλαβα@Κατερινακι/only μετα από πολύ καιρό αλλά την Εχασα πάλι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου και καλη χρονια!!! ?εγω ειχα πριν 5 μερες τη μερα της ωορηξιας επαφη και μαλιστα μετα απο καιρο (ο αντρας μου ελειπε για δουλειες) το θεμα ειναι οτι χτες και σημερα μερικες φορες νιωθω το στηθος μου πιο σκληρο. Προκειται να αδιαθετησω σε 9 μερες αλλα νωρις δεν ειναι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Κοριτσακια μου εχω μερες να γραψω..καλη χρονια σε ολες με πολλα μωρακια!!! Εγω ειμαι στην πρωτη μερα καθυστερησης αλλα απο χθες με ποναει λιγο η κοιλιτσα σαν να ερχεται η ακατανομαστη..αλλα τιποτα..μεσα στο αγχος ειμαι..τελευταια περιοδος 1/12 κ το στηθος τουμπανο απο τις 16/12 μεχρι σημερα και επαφες μερα παρα μερα..να κανω τεστακι η να περιμενω μια μερα ακομα;

Νομίζω ότι μπορείς να το κάνεις αύριο το πρωί εφόσον έχεις ήδη καθυστέρηση! Καλή επιτυχία! Αναμένουμε νέα ☺?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Νομίζω ότι μπορείς να το κάνεις αύριο το πρωί εφόσον έχεις ήδη καθυστέρηση! Καλή επιτυχία! Αναμένουμε νέα ☺?

Κανε το βρεεεεε!!!. Εγώ δύο μέρες πριν κ ήταν αχνό θετικό. Περιμένουμε εξελίξεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Μπράβο Αφου αχνιζει παμε  Για μια τεράστια χΟριακή  ??? Κάπου την συνέλαβα@Κατερινακι/only μετα από πολύ καιρό αλλά την Εχασα πάλι 

Για να δούμε τι θα γενει. Εχω πόνους στην κοιλια τσιμπήματα. Γιατί χαθηκε αυτή η ψυχή!? @Κατερινάκι/only love εεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβαμαι μην απογοητευθω και λεω να περιμενω μια μερα ακομα γιατι εχω αυτα τα πονακια που και που αλλα το στηθος πρωτη φορα πρηστηκε τοσο νωρις..ειναι ο τεταρτος μηνας προσπαθειων μας κ εχω τοση λαχταρα να αποκτησουμε ενα μωρακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Νομίζω ότι μπορείς να το κάνεις αύριο το πρωί εφόσον έχεις ήδη καθυστέρηση! Καλή επιτυχία! Αναμένουμε νέα ☺?

Niki μου εσυ εισαι στην προσπαθεια ακομα η κεκινησε η ατιμη αναμονη παλι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/1/2018 at 5:53 ΜΜ, ο/η Erka είπε:

@Κατερινάκι/only love καλή χρονιά!!! 

Δεν πιστεύω να είχαμε καμμία κόκκινη αφιξη?? Πώς είσαι με τους πόνους? 

Καλη χρονια κορίτσι μου!!καλη χρονια σε ολα τα κοριτσια τα όμορφα!!!ειχα πρόβλημα και εδω και καποιες μερες δεν μπορούσα να γράψω στο φορουμ!Εγω συνεχίζω με τα πονακια..Χθες δεν ενιωσα κατι..και μαζι με την έλλειψη τους με επιασε και μια απογοήτευση,αλλα σημερα επανήλθαν οι πόνοι..και η ελπίδα μαζι..Εσυ πως εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Erka είπε:

Καλημέρα!! Ναι  αχνό θετικό. Έφυγα για χοριακη αύριο  ??

Εχω τρελαθεί απο την χαρα μου!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου!!!με μια τεράστια χοριακη ευχομαι!!τι υπεροχα ξεκίνησε η χρονιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...