Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Erka είπε:

Ρε συ Εχω πόνους περιόδου ρε συ θα τρελαθω. Παιχνίδια παίζει ο οργανισμός..... ειναι φυσιολογικό?

Αχαχχα..και γω!!τελικα η θα σαλταρουμε η θα σαλπάρουμε!!

γενικοτερα εχω ακούσει πως ειναι καλο..και πως οντως πολλα κοριτσια είχαν πόνους περιόδου πριν την αναμενόμενη περίοδο και τελικά ηταν εγκυμονουσες!!!Εγω απλα θα πω να αισιοδοξείς συγκρατημένα,καθώς εχω περάσει στο παρελθόν οοοοοοολα τα πρώιμα συμπτώματα εγκυμοσυνης και δεν εχω υπαρχει ποτε έγκυος!!!οποτε απλα σκέφτεσαι θετικά,κανεις υπομονή και προσπαθεις να μην σηκώνεις βάρη και να κουράζεσαι υπέρ του δεόντως,και απλα περιμένουμε την καθυστέρηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχχα..και γω!!τελικα η θα σαλταρουμε η θα σαλπάρουμε!!

γενικοτερα εχω ακούσει πως ειναι καλο..και πως οντως πολλα κοριτσια είχαν πόνους περιόδου πριν την αναμενόμενη περίοδο και τελικά ηταν εγκυμονουσες!!!Εγω απλα θα πω να αισιοδοξείς συγκρατημένα,καθώς εχω περάσει στο παρελθόν οοοοοοολα τα πρώιμα συμπτώματα εγκυμοσυνης και δεν εχω υπαρχει ποτε έγκυος!!!οποτε απλα σκέφτεσαι θετικά,κανεις υπομονή και προσπαθεις να μην σηκώνεις βάρη και να κουράζεσαι υπέρ του δεόντως,και απλα περιμένουμε την καθυστέρηση!!!

Χαχαχα Χαχαχα να σαλπαρουμε λεω γω!!!! Μα να μην θέλω τσιγαρο αυτό με προβληματίζει μονο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babybaby είπε:

@Erka εγω ειχα πονους περιοδου 7-8 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο οι οποιοι κρατησαν 1-2 μερες και περασαν και τελικα ημουν εγκυος! Λες να είναι έτσι και σε σενα;

Το εύχομαι. Φαντασου τρεις φορές ξύπνησα το βραδυ για τουαλέτα κ μετα ειχα πόνους. Οοοοοτι να ναι!!! Και εγώ δεν ξυπνώ το βραδύ με τίποτα. Μου χαλασε κ ο ύπνος Χαχαχα Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ @Κατερινάκι/only love & @babybaby νοιώθω κ μπούκωμα απο κατω λες κ θα έρθει και παω συνέχεια τουαλέτα για να βγαλω δυο σταγονιτσες.... sorry κιόλας καθομαι και τις μαζεύω τώρα μην πηγαίνω συνέχεια Κουραστηκα Χαχαχα Χαχαχα. Οι πόνοι βέβαια δεν  είναι δυνατοι..... πααααλι καλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως και συχνοουρια απο την αρχη ειχα. Οχι τοοοσο αρχη βεβαια αλλα απο νωρις. Τι να πω, ευχομαι ολοψυχα!!!! Και για τις 2!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Πάντως και συχνοουρια απο την αρχη ειχα. Οχι τοοοσο αρχη βεβαια αλλα απο νωρις. Τι να πω, ευχομαι ολοψυχα!!!! Και για τις 2!!!

Ευχαριστούμε κοριτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Erka είπε:

Εν τω μεταξύ @Κατερινάκι/only love & @babybaby νοιώθω κ μπούκωμα απο κατω λες κ θα έρθει και παω συνέχεια τουαλέτα για να βγαλω δυο σταγονιτσες.... sorry κιόλας καθομαι και τις μαζεύω τώρα μην πηγαίνω συνέχεια Κουραστηκα Χαχαχα Χαχαχα. Οι πόνοι βέβαια δεν  είναι δυνατοι..... πααααλι καλα.. 

Μια απο τα ίδια..βεβαια συχνουρία στο παρελθόν μου χει δημιουργήσει ξανά η προγεστερονη που παιρνω για αυτο προσπαθω να μην δίνω σημασία..Εμενα οι πόνοι απο το μεσημέρι έγιναν αρκετά δυνατοί..και με ποναει και η μέση μου..και δεν άντεξα..πηρα τον γιατρό,μου πε να παιρνω μπουσκοπαν πλας και να προσεχω βάρη και κουραση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μια απο τα ίδια..βεβαια συχνουρία στο παρελθόν μου χει δημιουργήσει ξανά η προγεστερονη που παιρνω για αυτο προσπαθω να μην δίνω σημασία..Εμενα οι πόνοι απο το μεσημέρι έγιναν αρκετά δυνατοί..και με ποναει και η μέση μου..και δεν άντεξα..πηρα τον γιατρό,μου πε να παιρνω μπουσκοπαν πλας και να προσεχω βάρη και κουραση..

Κι εγώ πονώ αλλα δεν παίρνω χαπι. Νοιώθω πρισμενη προχωραω λες κ με έχουν σαπίσει στο ξύλο. Χαχαχα Χαχαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας! Καταρχήν χρονια πολλα με υγεια και χαρα η νεα μας χρονια. Δεν θέλω να σας κουρασω γι αυτο θα μπω στο θεμα. Αρχικα να πω οτι είχα τελευταια περιοδο 22/11 με τελευταια επαφη στις 12/11.Δεν εχω σταθερό κυκλο και ταλαιπορουμαι αρκετά! Στις 29/12 λοιπον ενω πονουσε η κοιλια μου και θεώρησαν οτι θα αδιαθετησω εμφανίστηκαν στο σκούπισμα καφε υγρα. Και λιγα στην τουαλέτα. Αυτα συνεχίζονται μέχρι σημερα. Πηρα τον γιατρό και μου είπε να κανω χοριακη. Και ΡΩΤΑΩ επειδή εχω κουραστε με τον ειναι δυνατόν να ειμαι εγκυος ενω είχα αδιαθετησει κανονικά και μαλιστα 10 μερες. Ολόκληρες που συνήθως ειναι μέχρι 7;;;ειμαι μια απελπισμένη ανωμαλοκυκλουσα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μαγκι30 είπε:

Κορίτσια γεια σας! Καταρχήν χρονια πολλα με υγεια και χαρα η νεα μας χρονια. Δεν θέλω να σας κουρασω γι αυτο θα μπω στο θεμα. Αρχικα να πω οτι είχα τελευταια περιοδο 22/11 με τελευταια επαφη στις 12/11.Δεν εχω σταθερό κυκλο και ταλαιπορουμαι αρκετά! Στις 29/12 λοιπον ενω πονουσε η κοιλια μου και θεώρησαν οτι θα αδιαθετησω εμφανίστηκαν στο σκούπισμα καφε υγρα. Και λιγα στην τουαλέτα. Αυτα συνεχίζονται μέχρι σημερα. Πηρα τον γιατρό και μου είπε να κανω χοριακη. Και ΡΩΤΑΩ επειδή εχω κουραστε με τον ειναι δυνατόν να ειμαι εγκυος ενω είχα αδιαθετησει κανονικά και μαλιστα 10 μερες. Ολόκληρες που συνήθως ειναι μέχρι 7;;;ειμαι μια απελπισμένη ανωμαλοκυκλουσα!  

Καλως ήρθες και χρόνια πολλά. Πότε αδιαθέτησες 10 μέρες που λες; Δεν κατάλαβα; Αν τελευταία φορά αδιαθέτησες 22/11 θα μπορούσες να είσαι έγκυος χρονικά, αν είχαν μεσολαβήσει όμως επαφές από τη λήξη της περιόδου σου και μετά. Εσύ λες δεν είχες επαφές μετά την περίοδο σωστά; Μήπως ο γιατρός δεν το γνωρίζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μαγκι30 είπε:

Κορίτσια γεια σας! Καταρχήν χρονια πολλα με υγεια και χαρα η νεα μας χρονια. Δεν θέλω να σας κουρασω γι αυτο θα μπω στο θεμα. Αρχικα να πω οτι είχα τελευταια περιοδο 22/11 με τελευταια επαφη στις 12/11.Δεν εχω σταθερό κυκλο και ταλαιπορουμαι αρκετά! Στις 29/12 λοιπον ενω πονουσε η κοιλια μου και θεώρησαν οτι θα αδιαθετησω εμφανίστηκαν στο σκούπισμα καφε υγρα. Και λιγα στην τουαλέτα. Αυτα συνεχίζονται μέχρι σημερα. Πηρα τον γιατρό και μου είπε να κανω χοριακη. Και ΡΩΤΑΩ επειδή εχω κουραστε με τον ειναι δυνατόν να ειμαι εγκυος ενω είχα αδιαθετησει κανονικά και μαλιστα 10 μερες. Ολόκληρες που συνήθως ειναι μέχρι 7;;;ειμαι μια απελπισμένη ανωμαλοκυκλουσα!  

Καλώς όρισες χρόνια πολλά. Μήπως εννουσες επαφή 12/12? Και όχι 12/11? Αν ναι τοτε χρόνικα βγαίνει αλλιώς όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μαγκι30 είπε:

Κορίτσια γεια σας! Καταρχήν χρονια πολλα με υγεια και χαρα η νεα μας χρονια. Δεν θέλω να σας κουρασω γι αυτο θα μπω στο θεμα. Αρχικα να πω οτι είχα τελευταια περιοδο 22/11 με τελευταια επαφη στις 12/11.Δεν εχω σταθερό κυκλο και ταλαιπορουμαι αρκετά! Στις 29/12 λοιπον ενω πονουσε η κοιλια μου και θεώρησαν οτι θα αδιαθετησω εμφανίστηκαν στο σκούπισμα καφε υγρα. Και λιγα στην τουαλέτα. Αυτα συνεχίζονται μέχρι σημερα. Πηρα τον γιατρό και μου είπε να κανω χοριακη. Και ΡΩΤΑΩ επειδή εχω κουραστε με τον ειναι δυνατόν να ειμαι εγκυος ενω είχα αδιαθετησει κανονικά και μαλιστα 10 μερες. Ολόκληρες που συνήθως ειναι μέχρι 7;;;ειμαι μια απελπισμένη ανωμαλοκυκλουσα!  

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά χαχαχαχαχα ανωμαλοκυκλουσα έλιωσα ??.....αν οι ημερομηνίες που λες είναι σωστές θεωρητικά είναι δύσκολο.Παρόλα αυτά φίλη μετά από 7 μήνες προσπαθειών, το μήνα που έμεινε έγκυος αδιαθετησε κανονικά και μετά μάθαμε τα ευχάριστα. Θαύματα γίνονται η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική αλλά η χωριάκη θα δώσει την απάντηση.Υπομονή και εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά χαχαχαχαχα ανωμαλοκυκλουσα έλιωσα ??.....αν οι ημερομηνίες που λες είναι σωστές θεωρητικά είναι δύσκολο.Παρόλα αυτά φίλη μετά από 7 μήνες προσπαθειών, το μήνα που έμεινε έγκυος αδιαθετησε κανονικά και μετά μάθαμε τα ευχάριστα. Θαύματα γίνονται η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική αλλά η χωριάκη θα δώσει την απάντηση.Υπομονή και εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

Όντως θα μπορούσε να είναι ορμονική αιμορραγία κ όχι περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Όντως θα μπορούσε να είναι ορμονική αιμορραγία κ όχι περίοδος. 

Σίγουρα αλλά ο γιατρός θα δώσει την απάντηση γιατί με τις ορμόνες μας ποτέ δεν ξέρεις.... εγώ προσωπικά δεν την παλεύω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Σίγουρα αλλά ο γιατρός θα δώσει την απάντηση γιατί με τις ορμόνες μας ποτέ δεν ξέρεις.... εγώ προσωπικά δεν την παλεύω!?

Έχεις δίκιο κορίτσι μου. Κι εγώ με τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Erka είπε:

Καλώς όρισες χρόνια πολλά. Μήπως εννουσες επαφή 12/12? Και όχι 12/11? Αν ναι τοτε χρόνικα βγαίνει αλλιώς όχι. 

Οχι ερκα τελευταια περίοδος 22/11 και τελευταία επαφη 12/11.Κάποια ανωμαλία θα ναι απο τις πολλές που με φέρνουν στον κυκλο μου. Ο γιατρος μου ειπε οτι υπάρχει περιπτωση εγκυμοσύνης γι αυτο θα πρέπει να κάνω χοριακη και κουφαθηκα. Γι αυτο ρωταω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η babybaby είπε:

Καλως ήρθες και χρόνια πολλά. Πότε αδιαθέτησες 10 μέρες που λες; Δεν κατάλαβα; Αν τελευταία φορά αδιαθέτησες 22/11 θα μπορούσες να είσαι έγκυος χρονικά, αν είχαν μεσολαβήσει όμως επαφές από τη λήξη της περιόδου σου και μετά. Εσύ λες δεν είχες επαφές μετά την περίοδο σωστά; Μήπως ο γιατρός δεν το γνωρίζει;

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η babybaby είπε:

Καλως ήρθες και χρόνια πολλά. Πότε αδιαθέτησες 10 μέρες που λες; Δεν κατάλαβα; Αν τελευταία φορά αδιαθέτησες 22/11 θα μπορούσες να είσαι έγκυος χρονικά, αν είχαν μεσολαβήσει όμως επαφές από τη λήξη της περιόδου σου και μετά. Εσύ λες δεν είχες επαφές μετά την περίοδο σωστά; Μήπως ο γιατρός δεν το γνωρίζει;

10 μερες ηταν η διαρκεια της τελευταίας περιόδου δλδ 22/11.Πολυ σωστα μετα την ληξη δεν είχα επαφες.και ενω περιμενα να αδιαθετησω η χριστιανή σαν άλλωστε εχω τα καφε στο σκούπισμα και δυο σταγόνες καφε στο εσώρουχο. Που παντα εχω έντονη ροή.απο συμπτωματα πονος περιοδου και πονος στις ωοθήκες, ζαλάδα και αδυναμία και καθολου πρησμένο στήθος. Που παντα σχεδόν γίνονται σαν πεπόνια. Εεεεε πραγματικα εχω σαλταρει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά χαχαχαχαχα ανωμαλοκυκλουσα έλιωσα ??.....αν οι ημερομηνίες που λες είναι σωστές θεωρητικά είναι δύσκολο.Παρόλα αυτά φίλη μετά από 7 μήνες προσπαθειών, το μήνα που έμεινε έγκυος αδιαθετησε κανονικά και μετά μάθαμε τα ευχάριστα. Θαύματα γίνονται η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική αλλά η χωριάκη θα δώσει την απάντηση.Υπομονή και εύχομαι να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

Και γω αυτο λεω ρε zoi  οτι ειναι δύσκολο! Οι ημερομηνίες ειναι σωστές. Μακαρι να είναι εγκυμοσύνη πολυ θα το ήθελα! Σ ευχαριστω πολυ για την ενθάρρυνση... Αλλα το κόβω παλι για ανωμαλία.Ποσο κουραστικό και ψυχοφθορο ομως. Καλη χρονια με υγεια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Μαγκι30 είπε:

Και γω αυτο λεω ρε zoi  οτι ειναι δύσκολο! Οι ημερομηνίες ειναι σωστές. Μακαρι να είναι εγκυμοσύνη πολυ θα το ήθελα! Σ ευχαριστω πολυ για την ενθάρρυνση... Αλλα το κόβω παλι για ανωμαλία.Ποσο κουραστικό και ψυχοφθορο ομως. Καλη χρονια με υγεια.... 

Να είσαι καλά κορίτσι μου και υπομονή σε καταλαβαίνω όλες λίγο πολύ τα ίδια σκεφτόμαστε! Θα συνεχίσουμε το 2018 με περισσότερο ζήλο ?.Καλή χρονιά με όμορφα αποτελέσματα!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαγκι30 αν λεει ο γιατρος σου οτι υπαρχει πιθανοτητα, τοτε ιατρικα μπορει να συμβει. Μακαρι να ισχυει αν και φανταζομαι το λεει περισσοτερο για να το αποκλεισει, να είναι σιγουρος πριν προχωρησετε σε επομενα βηματα, αλλα και παλι ποτε δεν ξερεις! Καλη επιτυχια και καλη χρονια! Ποτε θα κανεις τη χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά καλη χρόνια να έχουμε και πανω απο όλα υγεία. Αν Υπαρχει υγεία όλα γίνονται!!!!! Φιλακια πολλα πολλα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Erka είπε:

@Κατερινάκι/only love καλή χρονιά!!! 

Δεν πιστεύω να είχαμε καμμία κόκκινη αφιξη?? Πώς είσαι με τους πόνους? 

Τα νεα ειναι τα εξης ερκα μου:

Χθες ενω όλη μερα δεν είχα καθολου αιμα, πηγα κάποια στιγμη στην τουαλέτα και στα τσισακια μου έφυγε ενα μεγαλο κομμάτι σαν αυτα τα ωραια τα γνωστά. Λεω ενταξει αδιαθετησα.

Παω να αλλάξω σερβιετα μετα και την βλέπω πεντακαθαρη. Λεω σύμπτωση. 

Το αποτέλεσμα ενω όταν κατουραω βγάζω αιμα με κομματια, η σερβιετα μου παραμένει πεντακαθαρη. Που παντα μα παντα εχω μεγαλη ροή τουλαχιστον τις πρωτες μέρες. Δεν ξερω τι μπορει να ειναι όλο αυτο παντως σιγουρα δεν μου εχει συμβεί ξανά τα τελευταια χρονια. Αυτα... Μου λένε για αποβολη αλλα εγω δεν ξερω αν καλα καλα ημουν εγκυος. Αυριο θα παω για χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μαγκι30 είπε:

Τα νεα ειναι τα εξης ερκα μου:

Χθες ενω όλη μερα δεν είχα καθολου αιμα, πηγα κάποια στιγμη στην τουαλέτα και στα τσισακια μου έφυγε ενα μεγαλο κομμάτι σαν αυτα τα ωραια τα γνωστά. Λεω ενταξει αδιαθετησα.

Παω να αλλάξω σερβιετα μετα και την βλέπω πεντακαθαρη. Λεω σύμπτωση. 

Το αποτέλεσμα ενω όταν κατουραω βγάζω αιμα με κομματια, η σερβιετα μου παραμένει πεντακαθαρη. Που παντα μα παντα εχω μεγαλη ροή τουλαχιστον τις πρωτες μέρες. Δεν ξερω τι μπορει να ειναι όλο αυτο παντως σιγουρα δεν μου εχει συμβεί ξανά τα τελευταια χρονια. Αυτα... Μου λένε για αποβολη αλλα εγω δεν ξερω αν καλα καλα ημουν εγκυος. Αυριο θα παω για χοριακη. 

Κορίτσι μου τι να πω. Δεν νομίζω για αποβολή δεν ξέρω κιόλας. Εμένα παντως τους 3 τελευταίους μήνες πιο πολύ στο χαρτί και λιγότερο στην σερβιέτα. τι να πω. Αυριο? Μαλιστα. Εγώ θα Κανώ τεστ και φοβαμαι. Τεσπα. Περιμένω νεα σου αν θες. Φιλακια καλο βραδυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Κορίτσι μου τι να πω. Δεν νομίζω για αποβολή δεν ξέρω κιόλας. Εμένα παντως τους 3 τελευταίους μήνες πιο πολύ στο χαρτί και λιγότερο στην σερβιέτα. τι να πω. Αυριο? Μαλιστα. Εγώ θα Κανώ τεστ και φοβαμαι. Τεσπα. Περιμένω νεα σου αν θες. Φιλακια καλο βραδυ. 

Και γω δεν το νόμιζω αλλα φοβαμαι μήπως ειναι κατι αλλο απ τα ανώμαλα που δερνουν εμενα και τον κυκλο μου. Μην φοβάσαι να κανεις το τεστακι σου.Μακαρι να δεις το πολυπόθητο και να ειναι το δωρο σου για το 2018.Αλλιως τον αλλο μηνα. Εγω θα σας ενημερωσω σχετικα. Αλλιως θα παω για αλλαγη φύλου γιατί τα γυναίκολογικα μου ειναι αφύσικα. Χαχαχα. Τα φιλια  μου. Μη μασας θα ρθει στην ωρα του το Μπεμπέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...