Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Σε ευχαριστώ!

Μου αρέσουν πολύ τα Χριστούγεννα....μπορούμε να κάτσουμε όλοι μαζί γύρω από το τζάκι για πάνω από μια μέρα!

Κι εμένα το ίδιο....Εμείς όντως το κανουμε! Φέτος θα κοιμηθούμε στρωματσάδα οι 3 μας μπροστά στο τζάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Λοιπόν κορίτσια αρνητικό..........Είμαι μια χαρά! Δεν το πίστεψα λεπτό. Οπότε τι είχα τι έχασα? χαχχαχα Αντέχω....

Φυσικά και αντέχεις!!και φυσικά δεν πτοουμαστε..τωρα ξερεις πως προκειτε για διαταραχή του κυκλου,φαντάζομαι θα μιλήσεις με τον γιατρό,θα περιμένουμε νεα σου..με το καλο για τον επόμενο κύκλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/12/2017 at 9:38 ΠΜ, ο/η mary nick είπε:

Καλή σου μερα ! Η δευτερη πρσπαθεια ηταν με σπερματεγχυνση .. η πρωτη δεν πετυχε καν και η δευτερη τελικα βιοχημική.. τωρα παμε για την τριτη αμεσως λεει ο αντρας μ .. το θετικο ειναι οτι τωρα εγινε συλληψη .. οποτε κατι ειναι κ αυτο!!! Ενταξει στεναχωρεθηκαμε πολυ γιατι πηραμε αδικα την χαρα...αλλα δεν το βαζουμε κατω!!!! Δεν πηρα καθολου φαρμακα πριν..τις  εκανα σε φυσικο κυκλο.. μετα μ εδινε μια αγωγη απλα για να μπορεσει να κρατηθει το μωρακι...αλλα δυστυχως !! Σαν διαδικασια παντως ειναι πολυ απλη μη σε αγχωνει καθολου!!! Ολα να πανε καλα για ολες μας !!! 

Κορίτσι μου ευχομαι μεσα σπο την καρδιά μου η τριτη να ναι και η τυχερή σας!! Δεν πηρατε άδικα χαρα..μην το λες αυτο!!!ξερεις πως μπορεις να συλλάβεις!!λιγο ειναι αυτο???

Εγω εχω κανει άλλες δυο φορές παρακολούθηση,και πρόκληση με χαπια και την μια απο τις δυο με ενέσεις,αλλα δεν προχωρησαμε σε σπερματέγχυση..σκαλωσαμε..ειπαμε να προσπαθήσουμε μόνοι..και τιποτα..υστερα απο σχεδόν ενα χρόνο λοιπον..να μαστε ξανά στα ίδια..ελπιζω σε λιγο καιρό να ανταλλάσουμε άλλες συζητήσεις για τα της εγκυμοσυνης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Καλημέρα!!  :) Απο χθες το βράδυ μεχρι και τώρα δεν έχω ούτε καφε υγρα! Αλλα εχω συνεχως την εντύπωση ότι κάτι τρέχει... το απόγευμα βουρ για χοριακή!

Με το καλοοοοοοοοοο..εν αναμονή και μεις των αποτελεσμάτων σου!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό! Μου έκανε υπερηχο από πάνω και κάτι είδε. Ένα μαυραδακι αλλά δεν μπορεί να το αξιολογήσει..κατι φαινεται...είπε να περιμενουμε σαββατοκυριακο και Δευτέρα χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό! Μου έκανε υπερηχο από πάνω και κάτι είδε. Ένα μαυραδακι αλλά δεν μπορεί να το αξιολογήσει..κατι φαινεται...είπε να περιμενουμε σαββατοκυριακο και Δευτέρα χοριακη! 

Αχχχχχ,θα μας σκάσεις απο αγωνία!!!δεν θα πήγαινες για χοριακη σημερα??τι εγινε το μετάνιωσες??ειναι πολυ νωρίς για να μπορέσει να αξιολογήσει το οτιδήποτε ο γιατρός σου..Με το καλο τα υπεροχα νεα σου..Α..και αυριο πάντως η βιοιατρικη ας πούμε ανοιχτά ειναι,!!χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό! Μου έκανε υπερηχο από πάνω και κάτι είδε. Ένα μαυραδακι αλλά δεν μπορεί να το αξιολογήσει..κατι φαινεται...είπε να περιμενουμε σαββατοκυριακο και Δευτέρα χοριακη! 

Καλημέρα κοριτσάρα μου, πως αντέχεις;;;; Εγώ πήγα για χοριακή 2 μέρες πριν την καθυστέρηση, δεν άντεχα!!! χαχαχαχ!! με έβρισε ο γιατρός μου αλλά τι με νοιάζει;;; Εγώ τα έμαθα τα ευχάριστα!

Πω πω μακάρι μακάρι να είσαι εγκυούλα και θα είμαστε μαζί, θα περιμένουμε μαζί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babybaby είπε:

Καλημέρα κοριτσάρα μου, πως αντέχεις;;;; Εγώ πήγα για χοριακή 2 μέρες πριν την καθυστέρηση, δεν άντεχα!!! χαχαχαχ!! με έβρισε ο γιατρός μου αλλά τι με νοιάζει;;; Εγώ τα έμαθα τα ευχάριστα!

Πω πω μακάρι μακάρι να είσαι εγκυούλα και θα είμαστε μαζί, θα περιμένουμε μαζί!!!!

Μακάρι..Είμαι βέβαια πολύ αγχωμένη με αυτά τα καφε τα οποία αυξήθηκαν από χθες.. μου είπε να μην κάνω ακόμα χοριακη αλλά να περιμένω ως τη Δευτέρα και να κανω τότε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Μακάρι..Είμαι βέβαια πολύ αγχωμένη με αυτά τα καφε τα οποία αυξήθηκαν από χθες.. μου είπε να μην κάνω ακόμα χοριακη αλλά να περιμένω ως τη Δευτέρα και να κανω τότε! 

Κορίτσια ήρθε κανονικά περίοδος!Πάμε για τον επόμενο μήνα..Ότι καλύτερο σε όλες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια ήρθε κανονικά περίοδος!Πάμε για τον επόμενο μήνα..Ότι καλύτερο σε όλες! :)

Κοιταξε να χαρεις τις γιορτες με τον αντρουλη σου και εκει που θα εισαι χαλαρη και ωραια να δεις που θα ερθει το μικρουλακι σου και ευχομαι σε ολες μας να πραγματοποιηθει η ευχουλα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

20η μερα του κυκλου μου με ροζ υγρα που εξαφανιστηκαν κ με τσιμπηματακια χαμηλα και 37 θερμοκρασια...περιμενω περιοδο σε 4-5  μερες... λετε;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2017 at 1:35 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κορίτσι μου ευχομαι μεσα σπο την καρδιά μου η τριτη να ναι και η τυχερή σας!! Δεν πηρατε άδικα χαρα..μην το λες αυτο!!!ξερεις πως μπορεις να συλλάβεις!!λιγο ειναι αυτο???

Εγω εχω κανει άλλες δυο φορές παρακολούθηση,και πρόκληση με χαπια και την μια απο τις δυο με ενέσεις,αλλα δεν προχωρησαμε σε σπερματέγχυση..σκαλωσαμε..ειπαμε να προσπαθήσουμε μόνοι..και τιποτα..υστερα απο σχεδόν ενα χρόνο λοιπον..να μαστε ξανά στα ίδια..ελπιζω σε λιγο καιρό να ανταλλάσουμε άλλες συζητήσεις για τα της εγκυμοσυνης!!!

Σ ευχαριστω πολυ ! μακάρι το 2018 να φέρει πολλές πολλές εγκυμοσυνες σε όλα τα κορίτσια !!! Μην σε αγχώνει πάντως η διαδικασία ....είναι πολυ απλή θα το δεις !! Κ αφού μπαίνεις στην διαδικασία κάντε το κ αυτό .. μπορεί να είστε τυχεροί με την πρώτη!  Έχει τύχει πολλές φορές ! Εμείς θα την κάνουμε στον επόμενο κάνουμε κύκλο λόγω εορτών ! ! ! Ευτυχώς είναι μικρός κ θα έρθει σύντομα η ώρα πάλι !! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η lamofatsa είπε:

20η μερα του κυκλου μου με ροζ υγρα που εξαφανιστηκαν κ με τσιμπηματακια χαμηλα και 37 θερμοκρασια...περιμενω περιοδο σε 4-5  μερες... λετε;;;; 

Η θερμοκρασια σου ειναι καλη και τα ροζ υγρα θα μπορουσε να συμαινει εμφυτευση..μακαρι να συμβαινει αυτο που επιθυμεις και να μας ανακοινωσεις συντομα τα καλα νεα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

23η μερα κυκλου με 26 μερες κυκλο μεδο ορο κ τα ροζ ακομη εξαφανισμενα... εχω πονακια χαμηλα ομως... στ διαδυκτιο λεει οτι οι εγκυουλες στ πρωτο μηνα νιωθουν καποια ελαφρυα πονακια που μοιαζουν της περιοδου...εσεις ξερετε κτ σχετικο; επισης σημερα που ξυπνησα ειχα καουρες κ αντι να ειμαι κομμενη στ προσωπο αναμενοντας την περιοδο εχω ενα προσωπο φραπα!! Σα να εκανα botox ενα πραγμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.. Ειμαι καινουργια στο αθλημα.. Ειναι ο δευτερος μηνας προσπαθειων... περιμενω περιοδο σε 11 μερες... Ελπιζω να μην ερθει..... Τό μυστικο ειναι να χαλαρωσουμε κ να το απολαυσουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/12/2017 at 12:33 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια ήρθε κανονικά περίοδος!Πάμε για τον επόμενο μήνα..Ότι καλύτερο σε όλες! :)

Ενα κομμάτι μεσα μου λυπάται πολυ...Αλλα ενα άλλο λέει πως θα χει τελειώσει μεχρι τα Χριστούγεννα και θα μπορειτε να κάνετε οτι θελετε και οπως το θελετε!!Με το καλο να ρθει το δωράκι με το νεο έτος παρεα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/12/2017 at 9:05 ΜΜ, ο/η mary nick είπε:

Σ ευχαριστω πολυ ! μακάρι το 2018 να φέρει πολλές πολλές εγκυμοσυνες σε όλα τα κορίτσια !!! Μην σε αγχώνει πάντως η διαδικασία ....είναι πολυ απλή θα το δεις !! Κ αφού μπαίνεις στην διαδικασία κάντε το κ αυτό .. μπορεί να είστε τυχεροί με την πρώτη!  Έχει τύχει πολλές φορές ! Εμείς θα την κάνουμε στον επόμενο κάνουμε κύκλο λόγω εορτών ! ! ! Ευτυχώς είναι μικρός κ θα έρθει σύντομα η ώρα πάλι !! ?

Με το καλο για την νεα προσπάθεια..ειλικρινα ευχομαι αυτη η χρονια να ναι η χρονια της αλλαγής!!!Οσα κοριτσια παλεύουμε για το ονειρο να κρατήσουμε τα μωρά μας επιτελους στην αγκαλιά μας!!!Αυτο το δωρο θελω φέτος..Άγιε Βασίλη ακούς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ενα κομμάτι μεσα μου λυπάται πολυ...Αλλα ενα άλλο λέει πως θα χει τελειώσει μεχρι τα Χριστούγεννα και θα μπορειτε να κάνετε οτι θελετε και οπως το θελετε!!Με το καλο να ρθει το δωράκι με το νεο έτος παρεα!!!

 

Σε ευχαριστώ πολυ!! Ότι καλύτερο και σε εσένα εύχομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Με το καλο για την νεα προσπάθεια..ειλικρινα ευχομαι αυτη η χρονια να ναι η χρονια της αλλαγής!!!Οσα κοριτσια παλεύουμε για το ονειρο να κρατήσουμε τα μωρά μας επιτελους στην αγκαλιά μας!!!Αυτο το δωρο θελω φέτος..Άγιε Βασίλη ακούς????

ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Σ Κ ΣΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΤΟ ΑΥΤΙ !!! ΚΑΤΙ Μ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ !!!! :x:xΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ!! Ότι καλύτερο και σε εσένα εύχομαι :)

Ναι σαι καλα κορίτσι μου γλυκό!!!εδω θα ειμαστε να τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ εγω κοριτσακια μου περιμενω σε 11-12 μερες..αυτη η αναμονη ειναι που μας προκαλει ολο το αγχος καθε φορα και δεν μπορουμε να κανουμε και τιποτα..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες. Όντως αυτή η αναμονή σε σκοτώνει. Προσπαθώ να απασχολησω το μυαλό μου με κατι αλλα δεεεν τα καταφέρνω, ούτε καν στη δουλεία. 9 μέρες μου έμειναν. Που θα πανε θα περασουν οι ατιμες.

:x 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με υγεια για εσας και τις οικογένειες σας ευχομαι απο καρδιάς!!του χρονου τετοια μερα ευχομαι να τις περνάμε ολες με τα μωρά μας αγκαλιά..και οπως ηρθε η αδερφή μου..να μην μπορω να παω στο οικογενειακό τραπέζι λόγο του βρέφους!αυτο ευχομαι και γω για ολες μας!!Εγω κατα τα φώτα πρεπει να παω για την χοριακη μου..η αληθεια ειναι πως δεν ανυπομονω..φοβάμαι..αλλα που θα παει..θα περάσει και αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με υγεια για εσας και τις οικογένειες σας ευχομαι απο καρδιάς!!του χρονου τετοια μερα ευχομαι να τις περνάμε ολες με τα μωρά μας αγκαλιά..και οπως ηρθε η αδερφή μου..να μην μπορω να παω στο οικογενειακό τραπέζι λόγο του βρέφους!αυτο ευχομαι και γω για ολες μας!!Εγω κατα τα φώτα πρεπει να παω για την χοριακη μου..η αληθεια ειναι πως δεν ανυπομονω..φοβάμαι..αλλα που θα παει..θα περάσει και αυτο..

Χρόνια πολλά!! Μακαρι κοριτσι μου. γιατί φοβασαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Erka είπε:

Χρόνια πολλά!! Μακαρι κοριτσι μου. γιατί φοβασαι? 

Περιμένουμε τα αποτελέσματα,της πρώτης μας σπερματέγχυσης αλλα το σπερμα δεν ηταν και τοσο καλής ποιότητας,οποτε φοβάμαι πως κάναμε μια τρύπα στο νερό..φοβάμαι τον εαυτό μου περισσοτερο..δεν θελω να με πάρει παλι απο κάτω..Απο χθες εχω πόνους στην κοιλιά και φοβάμαι ακομη κσι αυτο που νιώθω..δεν θελω να σκέφτομαι και να ψάχνομαι για το τι μπορει να ειναι..αν συνεχίσουν όμως και αυριο θα τηλεφωνησω στον γιατρό μου..Εσυ κορίτσι μου σε τι φάση εισαι,θυμισε μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...