Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

στις πριν 17 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Το ξέρω,αλλά κάποια στοιχεία του χαρακτήρα ας πούμε δεν αλλάζουν δραματικα!!!αχαχαχχα..εκ πείρας το λέω..Ποσό καιρό προσπαθείτε κοπέλα μου?

Εγω παλι την βλεπω συνηθως την 16η μερα μετα την ωορηξια..Απο γυναικα σε γυναικα διαφέρει..

ευχομαι να μην την ξαναδείς για πολυυυυυυ καιρό ακομα..το επόμενο αίμα που θα δεις ειλικρινα ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου..να τπναι τα λόχεια!!!

Καλημέρα! Είμαστε και συνονόματες! Έτσι γράφεται ή το σκότωσα? ΧΑχαχαχαχα! Λοιπόν εμείς προσπαθούμε για το δεύτερο παιδάκι μας από τον Αύγουστο του 2015.......Κλαψ! Εκτός αυτού έχουμε κακό σπερμοδιάγραμμα και ένα πολύ σοβαρό χειρουσγείο του συζύγου που μεσολάβησε......Οπότε γιαυτό δεν ελπίζω πια με φυσιολογικό τρόπο!

Εμένα μου έρχεται πάντα 14η-15η μερα μετα την ωορρηξία, τώρα είμαι 18η-19η μέρα μετά..........

Σου εύχομαι γρήγορα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου..Να σου πω..επειδή και πέρυσι ακριβώς τέτοιον καιρό είχα μπει πάλι στην ίδια διαδικασία,(χωρίς να κάνουμε σπερματέγχυση..κάναμε παρακολούθηση,πήρα χάπια,έκανα ενέσεις,ήταν πολύ ενθαρρυντικά όλα..και αποτύχαμε..) δεν θέλω να σκέφτομαι..λέω απλά "οκ..ας το κάνουμε και αυτό..για να πούμε ότι έγινε"..Πολλά κορίτσια λένε πως έχεις ένα προαίσθημα όταν μένεις έγκυος..Εγώ λοιπόν αυτό το "προαίσθημα" το είχα πέρυσι..ένιωθα έγκυος..αλλά τελικά δεν ήμουν..και έπεσα πολύ..Τότε ήταν που είχα μόλις κάνει την εγγραφή μου..και ειλικρινά αν δεν είχα εδώ τις φιλενάδες μου..δεν ξέρω αν θα είχα καταφέρει να ανακτήσω τόσο γρήγορα τις δυνάμεις μου!!!

Πότε θα ξεκινήσεις τη διαδικασία? Σε τι φαση του κύκλου σου είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια εμένα ακόμα δεν μου ήρθε...με έχε φάει η αγωνία..έχω ελάχιστα μπεζ καφέ υγρά και τίποτα άλλο..χθες μετά το μπάνιο έγιναν πιο σκούρα αλλά υποθέτω ότι ήταν εξαιτίας του πολυ ζεστού νερού...Μετά μειώθηκαν πάλι...Για να δουμε!

Μην με τρελαίνεις σε παρακαλώ!!!αληθεια τωρα..κανε μια χοριακη..απλα να δουμε την γινεται!!Αν υπαρχει σπορακι..ισως εχει ανάγκη απο προγεστερονη!!!τα καφε υγρά υπαρχουν σε πολλα κοριτσια στην αρχή μιας εγκυμοσυνης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Δυστυχώς δεν ήρθαν τα πράγματα όπως τα περιμέναμε ... Σημέρα είχε πέσει στο 4.5 .. είδα κ καφέ υγρά .. βιοχημικη κύηση μ είπε ο γιατρός ..

 

Κοπελα μου..λυπαμαι πολυ..ειλικρινα..Δεν ξέρω τι άλλο να σου οω..παρε τον χρόνο σου..ξέσπασε..και μετα σήκω..τίναξε τα γόνατα σου..και κοιτα μπροστά..Η επιτυχία ειναι μονόδρομος για ολες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Είμαστε και συνονόματες! Έτσι γράφεται ή το σκότωσα? ΧΑχαχαχαχα! Λοιπόν εμείς προσπαθούμε για το δεύτερο παιδάκι μας από τον Αύγουστο του 2015.......Κλαψ! Εκτός αυτού έχουμε κακό σπερμοδιάγραμμα και ένα πολύ σοβαρό χειρουσγείο του συζύγου που μεσολάβησε......Οπότε γιαυτό δεν ελπίζω πια με φυσιολογικό τρόπο!

Εμένα μου έρχεται πάντα 14η-15η μερα μετα την ωορρηξία, τώρα είμαι 18η-19η μέρα μετά..........

Σου εύχομαι γρήγορα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου!

Αχαχχαχχα..ναι νομιζω ετσι γράφεται!!χαρηκα συνονοματη!!!αχχαχαχ

Να χαίρεστε το παιδάκι σας..και ευχομαι μεσα απο την ψυχή μου συντομα να ερθει(αν δεν ειναι ήδη εδω!!) το αδερφάκι!!

παντως κοπελα μου απο οτι εχω ακούσει..και εχω διαβάσει σε άρθρα γιατρών..μετα τις 18 μερες λενε πως υπαρχει εγκυμοσυνη!!το τελευταία διάστημα εχω μαθει τα "απίστευτα" οποτε πιστευω πως ακομα και αν δεν ελπίζεις...θ τι δεις μπροστά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Πότε θα ξεκινήσεις τη διαδικασία? Σε τι φαση του κύκλου σου είσαι?

Ειμαι στην 5η μερα του κυκλου..παιρνω ήδη κλομιφαινη..και αυριο εχω ραντεβού με τον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις αίματος..οιστραδιολη αν θυμάμαι καλα απο την περασμένη φορά,να δουμε τι ποιότητας ωορηξια ετοιμάζω,και προλακτινη εκ νέου κλπ..κανονικά λόγο θέματος με την ποιότητα των ωαρίων,θα επρεπε να κανω και ενέσεις..αλλα δεν βρηκα..και το κόστος τους ειναι πολυ μεγάλο..υπαρχει μια πιθανότητα για τον επόμενο μηνα(να μου δώσουν) οποτε θα ξανά προσπαθήσουμε εκ νέου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχχαχχα..ναι νομιζω ετσι γράφεται!!χαρηκα συνονοματη!!!αχχαχαχ

Να χαίρεστε το παιδάκι σας..και ευχομαι μεσα απο την ψυχή μου συντομα να ερθει(αν δεν ειναι ήδη εδω!!) το αδερφάκι!!

παντως κοπελα μου απο οτι εχω ακούσει..και εχω διαβάσει σε άρθρα γιατρών..μετα τις 18 μερες λενε πως υπαρχει εγκυμοσυνη!!το τελευταία διάστημα εχω μαθει τα "απίστευτα" οποτε πιστευω πως ακομα και αν δεν ελπίζεις...θ τι δεις μπροστά σου!!!

Τι να πω μακάρι! Σε λιγο θα παρω τη γιατρο μου τηλεφωνο και θα σας ενημερωσω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ειμαι στην 5η μερα του κυκλου..παιρνω ήδη κλομιφαινη..και αυριο εχω ραντεβού με τον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις αίματος..οιστραδιολη αν θυμάμαι καλα απο την περασμένη φορά,να δουμε τι ποιότητας ωορηξια ετοιμάζω,και προλακτινη εκ νέου κλπ..κανονικά λόγο θέματος με την ποιότητα των ωαρίων,θα επρεπε να κανω και ενέσεις..αλλα δεν βρηκα..και το κόστος τους ειναι πολυ μεγάλο..υπαρχει μια πιθανότητα για τον επόμενο μηνα(να μου δώσουν) οποτε θα ξανά προσπαθήσουμε εκ νέου..

Καλή επιτυχία ολόψυχα! Εύχομαι να πιαστεί παιδάκι μες το 2017! Προλαβαίνεις....Χαχαχαχα. Σου εύχομαι να μη χτειαστείς καν ενέσεις και να πετύχει έτσι! Στην αναμονή πολλές είμαστε τελικά........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλή επιτυχία ολόψυχα! Εύχομαι να πιαστεί παιδάκι μες το 2017! Προλαβαίνεις....Χαχαχαχα. Σου εύχομαι να μη χτειαστείς καν ενέσεις και να πετύχει έτσι! Στην αναμονή πολλές είμαστε τελικά........

Σε ευχαριστω απο καρδιά κοπελα μου γλυκια..Αμήν!!για ολα τα κοριτσια που προσπαθούν με νύχια και με δόντια για το θαύμα!!!θα περιμένουμε νεα σου μιπολις μιλήσεις με την γιατρό!!!(που θα σου πει να πας για χοριακη!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω απο καρδιά κοπελα μου γλυκια..Αμήν!!για ολα τα κοριτσια που προσπαθούν με νύχια και με δόντια για το θαύμα!!!θα περιμένουμε νεα σου μιπολις μιλήσεις με την γιατρό!!!(που θα σου πει να πας για χοριακη!)

χαχαχαχα! Αυτό ακριβώς μου είπε! Θα πάω αύριο πρωί ή αν τα καταφέρω το απόγευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μην με τρελαίνεις σε παρακαλώ!!!αληθεια τωρα..κανε μια χοριακη..απλα να δουμε την γινεται!!Αν υπαρχει σπορακι..ισως εχει ανάγκη απο προγεστερονη!!!τα καφε υγρά υπαρχουν σε πολλα κοριτσια στην αρχή μιας εγκυμοσυνης!!!

Αυτα τα καφε τα έχω πάντα 2-3 μέρες πριν την περίοδο απλά τωρα ειμαι ετσι απο τη Δευτερα...Πηρα τηλεφωνο τον γιατρό, μου είπε γενικά να ξεκουραστω και αν δεν ερθει αίμα μεχρι αύριο το απόγευμα να παω να με δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Αυτα τα καφε τα έχω πάντα 2-3 μέρες πριν την περίοδο απλά τωρα ειμαι ετσι απο τη Δευτερα...Πηρα τηλεφωνο τον γιατρό, μου είπε γενικά να ξεκουραστω και αν δεν ερθει αίμα μεχρι αύριο το απόγευμα να παω να με δει!

Εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

χαχαχαχα! Αυτό ακριβώς μου είπε! Θα πάω αύριο πρωί ή αν τα καταφέρω το απόγευμα!

   Εχω καλο προαισθημα, να ξερεις..! Δεν εισαι κ απο τις κοπελες που καθε μηνα κανουν τεστ χωρις να εχουν καθυστερησεις.. Εχεις μια ευλογη καθυστερηση κ ευχομαι να ειναι τουλαχιστον 9μηνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

χαχαχαχα! Αυτό ακριβώς μου είπε! Θα πάω αύριο πρωί ή αν τα καταφέρω το απόγευμα!

Ειδες??.να με ακούς!!θα χες προλάβει,θα χες πάρει τα αποτελέσματα και μετα θα της εκανες κατευθείαν κλήση να της πεις την τιμη!!!❤️❤️❤️Με το καλο κορίτσι μου!!!αν προλάβεις πήγανε και σημερα..και προσπαθησε να αποφεύγεις υπερβολική κουραση και βάρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Αυτα τα καφε τα έχω πάντα 2-3 μέρες πριν την περίοδο απλά τωρα ειμαι ετσι απο τη Δευτερα...Πηρα τηλεφωνο τον γιατρό, μου είπε γενικά να ξεκουραστω και αν δεν ερθει αίμα μεχρι αύριο το απόγευμα να παω να με δει!

Αχχχχ..τι να πω..δεν ξέρω..μια εξεταση αίματος πριν πας στον γιατρό θα μας έλυνε την απορία..γιατι π.χ δεν ειναι μια διαταραχή του κυκλου(δλδ ενας ανωρρικτικος) αφου τον παρακολουθήσατε υπερηχογραφικα..και είδατε απο που εκανες ωορηξια σωστά?.εκτός και αν εχεις στρεσαριστει υπερβολικά και εχει επιρρεαςτει..Αν πας στον γιατρό τι θα μπορέσει να δει??αφου αν μιλαμε για εγκυμοσυνη θα πρεπει να περάσουν κανα δυο βδομάδας για να φανεί..πφφφφ..θα περιμένουμε τα νεα σου και ελπιζουμε σε ενα χριστουγεννιάτικο δωράκι στην κοιλιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχχχχ..τι να πω..δεν ξέρω..μια εξεταση αίματος πριν πας στον γιατρό θα μας έλυνε την απορία..γιατι π.χ δεν ειναι μια διαταραχή του κυκλου(δλδ ενας ανωρρικτικος) αφου τον παρακολουθήσατε υπερηχογραφικα..και είδατε απο που εκανες ωορηξια σωστά?.εκτός και αν εχεις στρεσαριστει υπερβολικά και εχει επιρρεαςτει..Αν πας στον γιατρό τι θα μπορέσει να δει??αφου αν μιλαμε για εγκυμοσυνη θα πρεπει να περάσουν κανα δυο βδομάδας για να φανεί..πφφφφ..θα περιμένουμε τα νεα σου και ελπιζουμε σε ενα χριστουγεννιάτικο δωράκι στην κοιλιτσα!!

Σε ευχαριστώ πολυ!!! :) Λογικά αύριο θα μου γράψει χοριακή αν δεν αδιαθετησω κανονικά..μου είπε οτι τα καφε δεν τον πειράζουν και ότι πολλές κοπέλες ξεκινάνε έτσι..αρκεί να μην έρθει κόκκινο αίμα. Εγώ δεν πιστεύω ότι είμαι έγκυος..φοβαμαι μην απογοητευθω. Έκανα και το τεστ τη Δευτέρα και βγήκε αρνητικό. Είμαι και λίγο κρυωμένη και το αποδίδω και σ αυτό. Φοβαμαι πολυ να πιστεψω οτι κατι αλλο συμβαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

   Εχω καλο προαισθημα, να ξερεις..! Δεν εισαι κ απο τις κοπελες που καθε μηνα κανουν τεστ χωρις να εχουν καθυστερησεις.. Εχεις μια ευλογη καθυστερηση κ ευχομαι να ειναι τουλαχιστον 9μηνη!!!

Σευχαριστω κοπελα μου........Τα τεστ τα έχω καταργήσει καιρό....χαχαχχα Πήγα κι έδωσα αίμα κατα τις 8 θα ξερω αλλά δε θάχω internet οπότε...αύριο θα σας ενημερωσω εκτος κι αν μαθω νωριτερα και προλαβω..Σευχαριστούμε κι εγώ προσωπικά που μας σκέφτεσαι έστω κι αν είσαι εγκυος......Βλέπω τα νέα σου και σε λίγο καιρό θα κρατάς στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.....Σου αξίζει κάθε ευτυχία και να πάνε όλα καλά εύχομαι που είμαι σίγουρη δηλαδή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ειδες??.να με ακούς!!θα χες προλάβει,θα χες πάρει τα αποτελέσματα και μετα θα της εκανες κατευθείαν κλήση να της πεις την τιμη!!!❤️❤️❤️Με το καλο κορίτσι μου!!!αν προλάβεις πήγανε και σημερα..και προσπαθησε να αποφεύγεις υπερβολική κουραση και βάρη!!

Πήγα Κατερινάκι! Περιμένω και θα σας ενημερώσω....Τονίζω ότι δεν ελπίζω σε κάτι αλλά αφού έχω καθυστέρηση τι να πω μακαρι να βγω εγώ η απαισιόδοξη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ditaki είπε:

@OLY10 γλυκιά μου περιμένω με αγωνία τα νέα σου!

@Niki co άσε τα πιστεύω και κάνε μια χοριακή να βεβαιωθούμε...

Αύριο το απόγευμα αν δεν έχω αιμα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Λοιπόν κορίτσια αρνητικό..........Είμαι μια χαρά! Δεν το πίστεψα λεπτό. Οπότε τι είχα τι έχασα? χαχχαχα Αντέχω....

Δεν πειράζει όλα καλά! Είσαι δυναμική προσωπικότητα εσύ....δεν μασάς!

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Αύριο το απόγευμα αν δεν έχω αιμα :)

Άντε να δούμε και με σένα τι θα γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!  :) Απο χθες το βράδυ μεχρι και τώρα δεν έχω ούτε καφε υγρα! Αλλα εχω συνεχως την εντύπωση ότι κάτι τρέχει... το απόγευμα βουρ για χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Δεν πειράζει όλα καλά! Είσαι δυναμική προσωπικότητα εσύ....δεν μασάς!

 

Άντε να δούμε και με σένα τι θα γίνει...

Εννοείται δεν πειράζει! Υπάρχουν πολλά προβλήματα γύρω μας και δεν πρέπει να ξεχνάμε όλα τα καλά που μας έχει δώσει ο Θεός! Τώρα που άρχισε κι άντρας μου τις βιταμίνες έχουμε να ελπίζουμε σε κάτι....κι έχει ο Θεός! Ας κάνουμε γιορτές όλες μας να χαλαρώσουμε και να περάσουμε όμορφα κι όλα θα γίνουν. Το πιστεύω. Ditaki μου με το καλό και το 2ο παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ!

Μου αρέσουν πολύ τα Χριστούγεννα....μπορούμε να κάτσουμε όλοι μαζί γύρω από το τζάκι για πάνω από μια μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...