Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ! ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ?

Εχτές ήταν 15η μέρα από την σπερματεγχυση! Αλλά εγώ κάτι πονάκια τα είχα μετα την Τεταρτη π μας περασε οπότε πιθανόν να έγινε τότε η εμφυτευση!  Μακάρι να διπλασιαστεί !! Σ ευχαριστω πολυ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Καλησπέρα !! Λοιπόν η χοριακη θετική :)αλλά χαμηλή 13,15!! Ο γιατρός λέει για καθυστερημενη σύλληψη! ! Ας ελπίσω ότι θα συνεχίσουμε καλά !! Έχω πολύ άγχος μέχρι να την επαναλάβω να δω αν διπλασιαστηκε!!

Ολα καλα να πανε!!!!Θετικη σκεψη και αισιοδοξια!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η mary nick είπε:

Καλησπέρα !!  Ή χοριακη μου θετική:) αλλά χαμηλή !! Μόλις 13,15  ο γιατρός λέει για καθυστερημενη σύλληψη ! Θα την επαναλάβω σε 2 μέρες !! Ελπιζω να πάνε όλα καλά !! Δε σας κρύβω ότι έχω αγχωθει. .!!

Κορίτσι μου στο εύχομαι ολόψυχα. Από πρόσφατη προσωπική εμπειρία, πιστεύω ότι έχεις καθυστερημένη σύλληψη και όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mary nick είπε:

Καλησπέρα !! Λοιπόν η χοριακη θετική :)αλλά χαμηλή 13,15!! Ο γιατρός λέει για καθυστερημενη σύλληψη! ! Ας ελπίσω ότι θα συνεχίσουμε καλά !! Έχω πολύ άγχος μέχρι να την επαναλάβω να δω αν διπλασιαστηκε!!

Θετική σκέψη κ όλα καλά θα πάνε.σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη κ ένα γερό νινι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Κορίτσι μου στο εύχομαι ολόψυχα. Από πρόσφατη προσωπική εμπειρία, πιστεύω ότι έχεις καθυστερημένη σύλληψη και όλα θα πάνε καλά!

Σ ευχαριστω γλυκιά μου !! Για πες μου μήπως πάρω λίγο θάρρος !! Με τι τιμή είχες ξεκινήσει εσύ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στα κοριτσια!!!Ευχομαι να εισαστε ολες καλα,και να βρείτε φέτος τα δωράκια σας μεσα στις κοιλίτσες σας και οχι κάτω απο το δέντρο!!! @mary nickσυγχαρητηρια κοπελα μου!!με το καλο να διπλασιαστεί!!με το καλο να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!πρωτη προσπάθεια ηταν με σπερματέγχυση?πηρες καποια φαρμακα??εγω πρωτα ο θεος αυτον τον μηνα παω για σπερματέγχυση..θα το κανουμε και αυτο να δουμε μηπως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! MARY NICK ΥΠΟΜΟΝΗ! ΜΙΑ ΜΕΡΟΥΛΑ ΕΜΕΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΑΘΕΡΗ 27-28 ΗΜΕΡΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 30Η ΜΕΡΑ.....ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΑΛΙ....ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! MARY NICK ΥΠΟΜΟΝΗ! ΜΙΑ ΜΕΡΟΥΛΑ ΕΜΕΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΑΘΕΡΗ 27-28 ΗΜΕΡΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 30Η ΜΕΡΑ.....ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΑΛΙ....ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.....

 

Καλημερα κορίτσι μου..Αληθεια πως αντέχεις??Δεν εχεις ποτε απόκλιση μεσα στο έτος?εννεοω αλλαγή κυκλου που λεμε κλπ..Αν εχεις περίοδο ρολοι,εγω θα σου προτινα μια χοριακη για σιγουρια,οπως και να χει θα δειξει 1000% και εισαι ήδη στην δευτερη μερα καθυστέρησης σωστά?με το καλο...αντε να βλέπουμε συνέχεια πολλα +++++ να αναπτερώνονται οι ελπίδες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν προσπαθείς καιρό αυξάνει η υπομονή σου θέλοντας και μη...........Έχω ήδη πέσει ψυχολογικά από καιρό και έχω καταφέρει να μην πολυ-ελπίζω για να μην απογοητεύομαι! Βέβαια άνθρωπος είμαι και σας εκμυστηρεύτηκα τις σκέψεις μου...... Παρακολουθώ κάθε μήνα υπερηχογραφικά την ωορρηξία μου και πάντα 14-15 μέρες μετά μου έρχεται περίοδος. Τώρα είδαμε ωορρηξία για 26/11 βία 27/11. Οπότε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα στα κοριτσια!!!Ευχομαι να εισαστε ολες καλα,και να βρείτε φέτος τα δωράκια σας μεσα στις κοιλίτσες σας και οχι κάτω απο το δέντρο!!! @mary nickσυγχαρητηρια κοπελα μου!!με το καλο να διπλασιαστεί!!με το καλο να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!πρωτη προσπάθεια ηταν με σπερματέγχυση?πηρες καποια φαρμακα??εγω πρωτα ο θεος αυτον τον μηνα παω για σπερματέγχυση..θα το κανουμε και αυτο να δουμε μηπως..

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Κι εμείς σε λίγο καιρό για εκεί θα το πάμε το πράγμα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Σ ευχαριστω γλυκιά μου !! Για πες μου μήπως πάρω λίγο θάρρος !! Με τι τιμή είχες ξεκινήσει εσύ ??

Εγώ ξεκίνησα με 4,15 και ενώ πίστευα ότι δεν ήμουν έγκυος μετά από αρκετές μέρες που συνέχιζα να μην έχω περίοδο έκανα χοριακή και ήταν 22000. Για αυτό ποτέ μη λες ποτέ!

 

στις πριν 53 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Οταν προσπαθείς καιρό αυξάνει η υπομονή σου θέλοντας και μη...........Έχω ήδη πέσει ψυχολογικά από καιρό και έχω καταφέρει να μην πολυ-ελπίζω για να μην απογοητεύομαι! Βέβαια άνθρωπος είμαι και σας εκμυστηρεύτηκα τις σκέψεις μου...... Παρακολουθώ κάθε μήνα υπερηχογραφικά την ωορρηξία μου και πάντα 14-15 μέρες μετά μου έρχεται περίοδος. Τώρα είδαμε ωορρηξία για 26/11 βία 27/11. Οπότε....

Καλέ τι μας λές??? Αχ μακάρι να μην έρθει....μακάρι να έχεις ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mary nick Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά! Ανυπομονώ για τα αυριανά σου νέα. 

στις πριν 57 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Οταν προσπαθείς καιρό αυξάνει η υπομονή σου θέλοντας και μη...........Έχω ήδη πέσει ψυχολογικά από καιρό και έχω καταφέρει να μην πολυ-ελπίζω για να μην απογοητεύομαι! Βέβαια άνθρωπος είμαι και σας εκμυστηρεύτηκα τις σκέψεις μου...... Παρακολουθώ κάθε μήνα υπερηχογραφικά την ωορρηξία μου και πάντα 14-15 μέρες μετά μου έρχεται περίοδος. Τώρα είδαμε ωορρηξία για 26/11 βία 27/11. Οπότε....

Κοριτσάκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα... Τους δύο τελευταίους κύκλους είχα 2-3 μέρες καθυστέρηση. Αλλά τελικά αδιαθέτησα! 
Εύχομαι να μη σου συμβεί για πολλούς μήνες!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Οταν προσπαθείς καιρό αυξάνει η υπομονή σου θέλοντας και μη...........Έχω ήδη πέσει ψυχολογικά από καιρό και έχω καταφέρει να μην πολυ-ελπίζω για να μην απογοητεύομαι! Βέβαια άνθρωπος είμαι και σας εκμυστηρεύτηκα τις σκέψεις μου...... Παρακολουθώ κάθε μήνα υπερηχογραφικά την ωορρηξία μου και πάντα 14-15 μέρες μετά μου έρχεται περίοδος. Τώρα είδαμε ωορρηξία για 26/11 βία 27/11. Οπότε....

Το ξέρω,αλλά κάποια στοιχεία του χαρακτήρα ας πούμε δεν αλλάζουν δραματικα!!!αχαχαχχα..εκ πείρας το λέω..Ποσό καιρό προσπαθείτε κοπέλα μου?

Εγω παλι την βλεπω συνηθως την 16η μερα μετα την ωορηξια..Απο γυναικα σε γυναικα διαφέρει..

ευχομαι να μην την ξαναδείς για πολυυυυυυ καιρό ακομα..το επόμενο αίμα που θα δεις ειλικρινα ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου..να τπναι τα λόχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Κι εμείς σε λίγο καιρό για εκεί θα το πάμε το πράγμα.......

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου..Να σου πω..επειδή και πέρυσι ακριβώς τέτοιον καιρό είχα μπει πάλι στην ίδια διαδικασία,(χωρίς να κάνουμε σπερματέγχυση..κάναμε παρακολούθηση,πήρα χάπια,έκανα ενέσεις,ήταν πολύ ενθαρρυντικά όλα..και αποτύχαμε..) δεν θέλω να σκέφτομαι..λέω απλά "οκ..ας το κάνουμε και αυτό..για να πούμε ότι έγινε"..Πολλά κορίτσια λένε πως έχεις ένα προαίσθημα όταν μένεις έγκυος..Εγώ λοιπόν αυτό το "προαίσθημα" το είχα πέρυσι..ένιωθα έγκυος..αλλά τελικά δεν ήμουν..και έπεσα πολύ..Τότε ήταν που είχα μόλις κάνει την εγγραφή μου..και ειλικρινά αν δεν είχα εδώ τις φιλενάδες μου..δεν ξέρω αν θα είχα καταφέρει να ανακτήσω τόσο γρήγορα τις δυνάμεις μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα ακόμα δεν μου ήρθε...με έχε φάει η αγωνία..έχω ελάχιστα μπεζ καφέ υγρά και τίποτα άλλο..χθες μετά το μπάνιο έγιναν πιο σκούρα αλλά υποθέτω ότι ήταν εξαιτίας του πολυ ζεστού νερού...Μετά μειώθηκαν πάλι...Για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/12/2017 at 8:20 ΜΜ, ο/η ditaki είπε:

Κορίτσι μου στο εύχομαι ολόψυχα. Από πρόσφατη προσωπική εμπειρία, πιστεύω ότι έχεις καθυστερημένη σύλληψη και όλα θα πάνε καλά!

Δυστυχώς δεν ήρθαν τα πράγματα όπως τα περιμέναμε ... Σημέρα είχε πέσει στο 4.5 .. είδα κ καφέ υγρά .. βιοχημικη κύηση μ είπε ο γιατρός ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Δυστυχώς δεν ήρθαν τα πράγματα όπως τα περιμέναμε ... Σημέρα είχε πέσει στο 4.5 .. είδα κ καφέ υγρά .. βιοχημικη κύηση μ είπε ο γιατρός ..

 

Κοριτσακι μου γλυκο καταλαβαινω την στεναχωρια σου αλλα μην το βαλεις κατω...συνεχισε με πιο πολυ πεισμα αυτη τη φορα και το θαυματακι θα σου συμβει χωρις αγχος♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια εμένα ακόμα δεν μου ήρθε...με έχε φάει η αγωνία..έχω ελάχιστα μπεζ καφέ υγρά και τίποτα άλλο..χθες μετά το μπάνιο έγιναν πιο σκούρα αλλά υποθέτω ότι ήταν εξαιτίας του πολυ ζεστού νερού...Μετά μειώθηκαν πάλι...Για να δουμε!

Αχχχ μακαρι να μας εχεις ευχαριστα νεα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Κοριτσακι μου γλυκο καταλαβαινω την στεναχωρια σου αλλα μην το βαλεις κατω...συνεχισε με πιο πολυ πεισμα αυτη τη φορα και το θαυματακι θα σου συμβει χωρις αγχος♡

Σ ευχαριστω πολύ για την στήριξη !! Το οτι έγινε συλληψη μας ειπαν οτι ειναι καλό σημαδι.. Τωρα γιατι πρεπει να ταλαιπωρούμαστε τόσο για να φέρουμε ένα παιδί στον κόσμο...μόνο Αυτος το ξέρει !!Πηραμε τόση χαρά την Δευτέρα και τοση λύπη χτες...τι να πω πια.. Πάμε για την τρίτη προσπάθεια ...κ ο Θεός είναι μεγάλος !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Δυστυχώς δεν ήρθαν τα πράγματα όπως τα περιμέναμε ... Σημέρα είχε πέσει στο 4.5 .. είδα κ καφέ υγρά .. βιοχημικη κύηση μ είπε ο γιατρός ..

 

Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πολύ!

Πάρε το χρόνο σου και όταν θα νοιώσεις έτοιμη θα προσπαθήσετε πάλι και θα έρθει αυτό που θες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ditaki είπε:

Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πολύ!

Πάρε το χρόνο σου και όταν θα νοιώσεις έτοιμη θα προσπαθήσετε πάλι και θα έρθει αυτό που θες!

Να σαι καλά κοπέλα μου !! Τον άντρα μ σκέφτομαι περισσότερο γιατί τρελλάθηκε από την χαρά του ! Εγώ ημουν υποψιασμένη λογω της χαμηλης χοριακης και δεν θα ησυχαζα αν δεν εβλεπα να εχει ανεβει η χοριακη.. Θελει να προσπαθησουμε αμεσως με την τρίτη σπερματεγχυνση τωρα τις γιορτες ! Αν μπορει ο γιατρος λογω των ημερων θα την κανουμε κ ελπιζω να φανουμε πιο τυχεροι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/12/2017 at 1:29 ΠΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα στα κοριτσια!!!Ευχομαι να εισαστε ολες καλα,και να βρείτε φέτος τα δωράκια σας μεσα στις κοιλίτσες σας και οχι κάτω απο το δέντρο!!! @mary nickσυγχαρητηρια κοπελα μου!!με το καλο να διπλασιαστεί!!με το καλο να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!πρωτη προσπάθεια ηταν με σπερματέγχυση?πηρες καποια φαρμακα??εγω πρωτα ο θεος αυτον τον μηνα παω για σπερματέγχυση..θα το κανουμε και αυτο να δουμε μηπως..

Καλή σου μερα ! Η δευτερη πρσπαθεια ηταν με σπερματεγχυνση .. η πρωτη δεν πετυχε καν και η δευτερη τελικα βιοχημική.. τωρα παμε για την τριτη αμεσως λεει ο αντρας μ .. το θετικο ειναι οτι τωρα εγινε συλληψη .. οποτε κατι ειναι κ αυτο!!! Ενταξει στεναχωρεθηκαμε πολυ γιατι πηραμε αδικα την χαρα...αλλα δεν το βαζουμε κατω!!!! Δεν πηρα καθολου φαρμακα πριν..τις  εκανα σε φυσικο κυκλο.. μετα μ εδινε μια αγωγη απλα για να μπορεσει να κρατηθει το μωρακι...αλλα δυστυχως !! Σαν διαδικασια παντως ειναι πολυ απλη μη σε αγχωνει καθολου!!! Ολα να πανε καλα για ολες μας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η mary nick είπε:

Δυστυχώς δεν ήρθαν τα πράγματα όπως τα περιμέναμε ... Σημέρα είχε πέσει στο 4.5 .. είδα κ καφέ υγρά .. βιοχημικη κύηση μ είπε ο γιατρός ..

 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι και ο τυχερός! Προσπάθησε να χαλαρωσεις να περασεις ομορφα στις γιορτες και μετα βουρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου! Εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι και ο τυχερός! Προσπάθησε να χαλαρωσεις να περασεις ομορφα στις γιορτες και μετα βουρ!

Να εισαι καλα .. σ ευχαριστω !!! Μακαρι να πανε ολα καλα στο εξης !!! Για ολες μας !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...