Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

μακαρι @Λίτσα 88 στο ευχομαι ολοψυχα να μην τη δεις!! εμενα ειναι τοσο σταθερη η περιοδος μου στις 27 ημερες, που αν περιμενα σημερα και δεν ειχε ερθει εως αυτη την ωρα τοτε σιγουρα θα ημουν εγκυος!

Μακάρι να έχουμε όλες καλά νέα και σύντομα.Σημερα είναι της Αγίας Άννας μακάρι να δώσει σε όλες ένα μωράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Λίτσα 88 είπε:

Μακάρι να έχουμε όλες καλά νέα και σύντομα.Σημερα είναι της Αγίας Άννας μακάρι να δώσει σε όλες ένα μωράκι

Το ξέρω γιατί με λένε Άννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ την πρώτη φορά που προσπαθήσαμε προσπαθούσα να δω παντού συμπτώματα..αφού από το πολύ άγχος με έπιαναν πονοκέφαλοι και νόμιζα πως είναι επειδή θα έμεινα έγκυος...αλλά τίποτα και φτου και από την αρχή..πίστευα πως επειδή είχαμε κάθε μέρα επαφή είναι καλύτερα και σίγουρη μεθοδος αλλά τώρα έκανα αλλαγή πλεύσης και έχουμε μέρα παρά μέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είναι ο μήνας μας κορίτσια!! Εγώ ειμαι 25 χρόνων και μεις παντρευτηκαμε τον περασμένο Σεπτέμβριο! Είναι η έκτη μας προσπάθεια.. είμαι πιο αισιόδοξη γιατί είδαμε το ωάριο στη δεξιά ωοθηκη και γύριζα μετά την επαφή προς τα δεξιά...Όπως μας είπε ο γιατρός..βέβαια δεν έχω καθόλου πρησμένο στήθος και αυτό με ανησυχεί μιας και πρηζοταν πάντα μετά την ωορρηξία..έχει κάποια ανάλογη εμπειρία?  Καλή τύχη σε όλες!!! Μακάρι το πνεύμα των Χριστουγέννων να κάνει το θαύμα του!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Εγώ την πρώτη φορά που προσπαθήσαμε προσπαθούσα να δω παντού συμπτώματα..αφού από το πολύ άγχος με έπιαναν πονοκέφαλοι και νόμιζα πως είναι επειδή θα έμεινα έγκυος...αλλά τίποτα και φτου και από την αρχή..πίστευα πως επειδή είχαμε κάθε μέρα επαφή είναι καλύτερα και σίγουρη μεθοδος αλλά τώρα έκανα αλλαγή πλεύσης και έχουμε μέρα παρά μέρα..

Εγώ πάλι τον περασμένο μήνα είχαμε μέρα παρά μέρα κι άλλαξα τώρα γραμμή πλεύσης κι αυτόν είχαμε κάθε μέρα! τι να πω, πιστεύω αν είναι να έρθει θα έρθει είτε έτσι είτε αλλιώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η babybaby είπε:

Εγώ πάλι τον περασμένο μήνα είχαμε μέρα παρά μέρα κι άλλαξα τώρα γραμμή πλεύσης κι αυτόν είχαμε κάθε μέρα! τι να πω, πιστεύω αν είναι να έρθει θα έρθει είτε έτσι είτε αλλιώς!

Ακριβως ετσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Εγώ δεν κρατιέμαι μέχρι την Τρίτη...λέω να κανω τεστ αυριο το πρωί...Το σκέφτομαι συνέχεια σήμερα!

Την τριτη περιμενεις; Εγω θα το εκανα αυριο στη θεση σου, αν και ξερω πως δεν ειναι σωστο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babybaby είπε:

Την τριτη περιμενεις; Εγω θα το εκανα αυριο στη θεση σου, αν και ξερω πως δεν ειναι σωστο...

Την Τρίτη περιμένω Ναι! Και εγώ αυτο σκέφτομαι...τη μία λέω να περιμένω μέχρι την Τρίτη..Την άλλη λέω άν έίμάί έγγύός θά δέίξέί μία μέρα πριν λογικά έτσι δεν είναι? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Την Τρίτη περιμένω Ναι! Και εγώ αυτο σκέφτομαι...τη μία λέω να περιμένω μέχρι την Τρίτη..Την άλλη λέω άν έίμάί έγγύός θά δέίξέί μία μέρα πριν λογικά έτσι δεν είναι? ?

Καλο ειναι να μην το κανεις γιατι αν δεν δειξει κατι θα απογοητευτεις αδικα και δεν ειναι καλο..τι ειναι μια μερα ακομη; εδω περασαν τοσες..μην αγχονεσαι και σου ευχομαι τα καλυτερα♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...

@Niki co διαβασα οτι ειπες οτι δεν εχει πρηστει το στηθος σου, ισχυει ακομα; σε καθε κυκλο σου πρηζοταν; σε ρωταω γιατι πρωτη φορα στα τοσα χρονια περιοδου που δεν αισθανομαι τπτ στο στηθος ενω παντα πρηζοταν κ πονουσα 10 μερες πριν.Κ αναρωτιεμαι γιατι...μηπως δεν εκανα ωορρηξια; αγνωστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια εμείς δεν σταθήκαμε τυχεροί αυτόν το μήνα εμφανίστηκε η κυρία με τα κόκκινα.εμενα μου έχει πει ο γιατρός μου αποχή 2-3 μέρες πριν από την ωρρεξια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομιζω ότι δεν εκανες ωορρηξία!! Και εμενα το στήθος πρηζοταν τουλαχιστον 10 μέρες πριν την περίοδο.Αυτη τη φορα πρηστηκε λιγο σήμερα.. 2 μέρες πριν δηλαδή..χωρις να εχω ούτε πόνους ουτε τίποτα..Ενώ κανα δυο μερες πονάω λίγο..τι να πω θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Την Τρίτη περιμένω Ναι! Και εγώ αυτο σκέφτομαι...τη μία λέω να περιμένω μέχρι την Τρίτη..Την άλλη λέω άν έίμάί έγγύός θά δέίξέί μία μέρα πριν λογικά έτσι δεν είναι? ?

Ποια τεστάκια έχεις; Κοίτα μία μέρα πριν λογικά δείχνει. Ανάλογα με την ευαισθησία του τεστ. Γενικά τα κορίτσια στο φόρουμ συμβουλεύουν (και σωστά πράττουν) να υπάρχει πρώτα καθυστέρηση αφενός για να μην απογοητεύεσαι κάθε μήνα κι αφετέρου για να μην πετάς τα λεφτά σου. Το θέμα είναι αν εσύ αντέχεις... Εγώ πχ αποκλείεται να περιμένω μέχρι την άλλη Κυριακή, θα το χτυπήσ νωρίτερα, γνωρίζοντας πως λογικά θα απογοητευτώ... Πάντως μία μέρα πριν την περίοδο η ορμόνη είναι σε επίπεδα που λογικά ανιχνεύονται από ένα τεστ με καλή ευαισθησία (συνήθως 25 mlU που έχουν τα περισσότερα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λίτσα 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια εμείς δεν σταθήκαμε τυχεροί αυτόν το μήνα εμφανίστηκε η κυρία με τα κόκκινα.εμενα μου έχει πει ο γιατρός μου αποχή 2-3 μέρες πριν από την ωρρεξια.

Δεν πειραζει κοριτσακι μου τον αλλο μηνα ισως το σπορακι μας να επιλεξει το 2018 να φυτευτει☆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

@Niki co αυριο περιμενεις μην απογοητευεσαι, κ μια φιλη που ηταν τελικα εγκυος με clear blue δεν επιβεβαιωθηκε ποτε!

 @Λίτσα 88

ελα που εχουμε κ ιδια ηλικια απ οτι βλεπω, μονο που σε περναω στο οτι ειμαι δυο μηνες παραπανω παντρεμενη απο σενα!?

κ μενα ακομη να ρθει αυτο που τοσο περιμενω...αλλα τι να κανουμε;απογοητευση μεγαλη καθε φορα αλλα μη χανουμε κ "ζωη"...τα λεω βεβαια για να τ ακουω κ εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα ειναι πιθανα, εδω ποσες κοπελες στο φορουμ εχουν πει οτι με αρνητικα τεστ τελικα ηταν εγκυουλες. Απλα ηθελα να σε ρωτησω, εσυ κανεις τεστ σε καθε κυκλο η τωρα ειχες καποια διαισθηση κ εκανες;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλημερα!

@Niki co αυριο περιμενεις μην απογοητευεσαι, κ μια φιλη που ηταν τελικα εγκυος με clear blue δεν επιβεβαιωθηκε ποτε!

 @Λίτσα 88

ελα που εχουμε κ ιδια ηλικια απ οτι βλεπω, μονο που σε περναω στο οτι ειμαι δυο μηνες παραπανω παντρεμενη απο σενα!?

κ μενα ακομη να ρθει αυτο που τοσο περιμενω...αλλα τι να κανουμε;απογοητευση μεγαλη καθε φορα αλλα μη χανουμε κ "ζωη"...τα λεω βεβαια για να τ ακουω κ εγω!

Καλημέρα κάπως έτσι γίνεται λέμε δεν πειράζει δεν έτυχε τον άλλον μήνα αλλά μέσα μας μας καίει...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Δεν πειραζει κοριτσακι μου τον αλλο μηνα ισως το σπορακι μας να επιλεξει το 2018 να φυτευτει☆

Μακάρι μας φέρει σε όλες αυτό που τόσο λαχταρούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν κάνω σε κάθε κύκλο..απλά αυτή τη φορά είχα ένα προαίσθημα...Ίσως φταίει και το ότι μας είπε ο  γιατρός σε ποια ωοθηκη είχα ωάριο και γυρνούσα προς τα εκεί.. Γι αυτό ήμουν πιο αισιόδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ωραια! Γιατι προς στιγμην νομιζα οτι κανεις σε καθε κυκλο. Πηγες κ το κοιταξες με το γιατρο σου ε; κ εγω το σκεφτομαι σιγα σιγα αυτο. Κατα τ αλλα σας ειπε οτι ολα ειναι οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...