Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

Ήρθε τελικά η περιοδος και από δω μια βόλτα! Αλλά όπως τα λέτε είναι! Υπάρχουν και χειρότερα! Εγώ έχω και τα παιδάκια μου και κακώς στεναχωριεμαι και αγχωνομαι! Τα καλύτερα σε όλους εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope25 @babybaby συγχαρητήρια!! ??

Κι εγω εχω παρατηρήσει πολυ πρησμένο στήθος εδώ και 3-4 μέρες (10 μέρες πριν την επείοδο) και οι θηλές σα να έχουν μεγαλώσει κ έχω διάφορα τσιμπηματάκια στη δεξιά ωοθήκη...

Περιμένω στις 17/01 κ δε θέλω να ενθουσιάζομαι γιατί τα έχω αυτά τα συμπτώματα γενικά και επειδή έχω μεγάλο στήθος πρήζεται αρκετά πριν την περίοδο. Οπότε προσπαθώ απλώς να παρατηρήσω το σώμα μου... Όμως σα να έχω ένα προαίσθημα αυτή τη φορά...

Όπως και να έχει, σε μια εβδομάδα θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2018 at 3:21 ΜΜ, ο/η mary nick είπε:

Μην απογοητέυεσαι κοπέλα μου.. είμαι σίγουρη ότι το νέο ετος θα είναι πιο τυχερο !! Η συννυφαδα μου μάθαμε προχτές είναι 7 εβδομάδων ... εχει διδυμακια ...κ ειναι η πέμπτη εξωσωματική κ 45 χρονών παρακαλώ ... Οπότε υπάρχει έλπιδα! ! Εγώ πήρα πολύ κουράγιο από αυτό !!! Είμαι σίγουρη ότι είμαστε πολύ κοντά !! Έχε πίστη κ υπομονή !!! 

Απο τετοιες περιπτωσεις να περνουμε κουραγιο και δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

@Niki co εχουμε κανενα νεο;

Αισίως ειμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης! Βέβαια έκανα προχθές ένα τεστ και βγήκε αρνητικό. Ωορρηξία είχα 19η μέρα σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας! Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Αισίως ειμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης! Βέβαια έκανα προχθές ένα τεστ και βγήκε αρνητικό. Ωορρηξία είχα 19η μέρα σύμφωνα με το τεστ ωορρηξίας! Για να δούμε...

Ισως να το εκανες νωρις και δεν βγαζει κατι ακομα..μακαρι να εχεις θετικα αποτελεσματα σου ευχομαι☆☆ περιμενουμε νεα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Ισωςνα το εκανες νωρις και δεν βγαζει κατι ακομα..μακαρι να εχεις θετικα αποτελεσματα σου ευχομαι☆☆ περιμενουμε νεα σου..

Θα σας ενημερώσω! Πάντως αν η ωορρηξία έγινε 19η μέρα ήταν όντως νωρίς για το τεστ. Λέω να περιμένω κάνα δύο μέρες και να κανω καινούριο! Πάντως ενώ συνήθως πριν την περιοδο εχω λευκά υγρά, τωρα έχουν γίνει σαν νερο συν μια κούραση που νιώθω συνέχεια. Από πρήξιμο δεν έχω ιδιαίτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2018 at 2:08 ΜΜ, ο/η Niki co είπε:

Θα σας ενημερώσω! Πάντως αν η ωορρηξία έγινε 19η μέρα ήταν όντως νωρίς για το τεστ. Λέω να περιμένω κάνα δύο μέρες και να κανω καινούριο! Πάντως ενώ συνήθως πριν την περιοδο εχω λευκά υγρά, τωρα έχουν γίνει σαν νερο συν μια κούραση που νιώθω συνέχεια. Από πρήξιμο δεν έχω ιδιαίτερο...

Τιποτα ακομα; κανενα νεο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2018 at 12:38 ΠΜ, ο/η Niki co είπε:

Αδιαθετησα! Ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα τα τεστ ωορρηξίας ελπίζω να είμαστε πιο τυχεροι αυτή τη φορά :)

Καλησπέρα.
Και εγώ σε αυτό τον κύκλο χρησιμοποιώ πρώτη φορά τα τεστ ωορρηξίας. Δεν έχει κοκκινίσει ακόμα να γίνει πιο έντονο από τη γραμμή ελέγχου, θα δω μήπως γίνει απόψε . Είμαι ήδη στην 18η μέρα και ο κύκλος μου είναι 27-34 ημερών. Προφανώς τόσο καιρό που επεδίωκα επαφές κοντά στην 14η μέρα του κύκλου έκανα λάθος! 
Καλή επιτυχία στην επόμενη φορά σου εύχομαι 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα.
Και εγώ σε αυτό τον κύκλο χρησιμοποιώ πρώτη φορά τα τεστ ωορρηξίας. Δεν έχει κοκκινίσει ακόμα να γίνει πιο έντονο από τη γραμμή ελέγχου, θα δω μήπως γίνει απόψε . Είμαι ήδη στην 18η μέρα και ο κύκλος μου είναι 27-34 ημερών. Προφανώς τόσο καιρό που επεδίωκα επαφές κοντά στην 14η μέρα του κύκλου έκανα λάθος! 
Καλή επιτυχία στην επόμενη φορά σου εύχομαι 8-)

Σ ευχαριστώ πολυ!! Καλή επιτυχία και σε εσένα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...