Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Niki μου εσυ εισαι στην προσπαθεια ακομα η κεκινησε η ατιμη αναμονη παλι;

Εγώ κανονικά περιμένω να αδιαθετησω στο 12/1! Βέβαια με το θετικό τεστακι ωορρηξίας είχα επαφή χθες.. Για να δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Μπράβο Αφου αχνιζει παμε  Για μια τεράστια χΟριακή  ??? Κάπου την συνέλαβα@Κατερινακι/only μετα από πολύ καιρό αλλά την Εχασα πάλι 

Εδω ειμαι ομορφιά μου!!το φορουμ εχει θέμα!!προσπαθουσα να γράψω και έβγαζε error!!Καλη χρονιά με τα μωρά μας αγκαλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Κοριτσακια μου δεν αντεξα κ εκανα τεστ βγηκε θετικο..αυριο θα κλεισω ραντεβου με τον γυναικολογο!!!!!

Κοριτσαρα μου Μπραβο και σε σένα!!!! Αντε με το καλο!!! Περιμένουμε κ δικα σου νεα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εδω ειμαι ομορφιά μου!!το φορουμ εχει θέμα!!προσπαθουσα να γράψω και έβγαζε error!!Καλη χρονιά με τα μωρά μας αγκαλιά!!!!

Έχει ακόμη θέμα το forum ρε τι στο καλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλη χρονια κορίτσι μου!!καλη χρονια σε ολα τα κοριτσια τα όμορφα!!!ειχα πρόβλημα και εδω και καποιες μερες δεν μπορούσα να γράψω στο φορουμ!Εγω συνεχίζω με τα πονακια..Χθες δεν ενιωσα κατι..και μαζι με την έλλειψη τους με επιασε και μια απογοήτευση,αλλα σημερα επανήλθαν οι πόνοι..και η ελπίδα μαζι..Εσυ πως εισαι??

Ασε εγώ έχω τρέλα τσιμπήματα και καψιμο στην κοιλια τι στο καλο. Φφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εχω τρελαθεί απο την χαρα μου!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου!!!με μια τεράστια χοριακη ευχομαι!!τι υπεροχα ξεκίνησε η χρονιααααααα

Ευχαριστώ πολύ αγαπη μου αύριο θα ξέρουμε. Αύριο είναι η 26η μερα του κύκλου μου. Μια μέρα πριν την καθυστέρηση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Κοριτσακια μου δεν αντεξα κ εκανα τεστ βγηκε θετικο..αυριο θα κλεισω ραντεβου με τον γυναικολογο!!!!!

Συγχαρητήρια!!!! Χάρηκα πολύ!!! Να πάνε όλα καλά με τεράστια χοριακη!!! Γενικά από συμπτώματα τι έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια! Να μπω κι εγώ στο παρέακι της αναμονής! !!με 2 κοριτσάκια και 2 βιοχημικες! Μας παιδευει το τρίτο σπορακι αλλά που θα πάει? ??θα έρθει! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια! Να μπω κι εγώ στο παρέακι της αναμονής! !!με 2 κοριτσάκια και 2 βιοχημικες! Μας παιδευει το τρίτο σπορακι αλλά που θα πάει? ??θα έρθει! !!

Να σου ζήσουν κορίτσι μου!!!! Εννοείται και θα έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Χάρηκα πολύ!!! Να πάνε όλα καλά με τεράστια χοριακη!!! Γενικά από συμπτώματα τι έχεις?

Ουτε ενα συμπτωμα..το μονο που με υποψιασε ειναι οτι το στηθος πρηστηκε νωρις αποτη μεση του κυκλου μου..αλλα θυμαμαι οτι ενιωσα εναν δυνατο πονο στην δεξια ωοθηκη καποια στιγμη..μακαρι κ εσυ να μας εχεις ευχαριστα και να μπει ο χρονος με το καλυτερο δωρακι..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Κοριτσακια μου δεν αντεξα κ εκανα τεστ βγηκε θετικο..αυριο θα κλεισω ραντεβου με τον γυναικολογο!!!!!

Συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου! Να πάνε όλα τέλεια εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope25 είπε:

Ουτε ενα συμπτωμα..το μονο που με υποψιασε ειναι οτι το στηθος πρηστηκε νωρις αποτη μεση του κυκλου μου..αλλα θυμαμαι οτι ενιωσα εναν δυνατο πονο στην δεξια ωοθηκη καποια στιγμη..μακαρι κ εσυ να μας εχεις ευχαριστα και να μπει ο χρονος με το καλυτερο δωρακι..!!!

Τέλειο δώρο από τον Αγίο Βασίλη! !!!με το καλό το μωράκι σου!!!!!περιμένουμε τα νέα από το γιατρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια ποσο χαιρομαι!!! Τι ωραια τελειωσε το 2017 και τι ωραια που μπηκε το 2018!!!! Πραγματικα εδω κι εναμιση μηνα ολο τετοια ευχαριστα ακουμε στο φορουμ!!!! Συγχαρητηρια @Hope25 και σε εσενα πολυ χαιρομαι που εχουμε πολλες εγκυουλες!!! Θα κανεις σημερα και χοριακη;;; Εσυ @Erka πήγες για τη χοριακη σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Κοριτσακια μου δεν αντεξα κ εκανα τεστ βγηκε θετικο..αυριο θα κλεισω ραντεβου με τον γυναικολογο!!!!!

????????????ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!αυτα ειναι!!καλε μας μπήκε το έτος πολυ όμορφα!!με το καλο κορίτσι μου μια μεγαααλη χοριακη!!!

μαλλον ο γιατρός σου θα σου πει πρωτα για εξεταση αίματος,γιατι σε μια αρχομένη εγκυμοσυνη δεν μπορούν να δουν τιποτα εκεινοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες την έκανα σε μια ωρα τα αποτελέσματα... θα φαω τα νύχια μου και όχι τίποτα αλλο έχω κ ωραίο ημιμονιμο.... Χαχαχα Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Αγαπες την έκανα σε μια ωρα τα αποτελέσματα... θα φαω τα νύχια μου και όχι τίποτα αλλο έχω κ ωραίο ημιμονιμο.... Χαχαχα Χαχαχα 

χαχαχα καλα αποτελεσματα!!! ετσι την ειχα πατησει κι εγω το ειχα φτιαξει 2 μερες πριν και μολις εμαθα τα ευχαριστα προσπαθουσα να το χαλασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

χαχαχα καλα αποτελεσματα!!! ετσι την ειχα πατησει κι εγω το ειχα φτιαξει 2 μερες πριν και μολις εμαθα τα ευχαριστα προσπαθουσα να το χαλασω!

Χαχαχα Χαχαχα ευχαριστώ τώρα περιμένω. Όχι νταξ το έκανα πριν τα χριστούγεννα το ευχαριστηθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Erka είπε:

50 μια μέρα πριν την καθυστέρηση τρέμουν χέρια ποδια!!! Έχω τόση χαρα!!! 

Μπρρρρρρρράβο κοπέλα μου! Μια χαρά σε βρίσκω. Τέλειαααα! Να πάνε όλα καλά εύχομαι και νάχεις μια τελεια εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Μπρρρρρρρράβο κοπέλα μου! Μια χαρά σε βρίσκω. Τέλειαααα! Να πάνε όλα καλά εύχομαι και νάχεις μια τελεια εγκυμοσύνη!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια @Erka, μου θυμισες τα δικα μου!! κι εγω με 62 ξεκινησα 2 μερες πριν την καθυστερηση και σημερα εχουμε τον πρωτο μας υπερηχο!!! Με το καλο, καλως ηρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκλεισα ραντεβου για αυριο πρωι κ θα μου κανει υπερηχο..ετσι εκανε κ στην κουνιαδα μου για να δει αν ειναι σε καλη θεση εμφυτευμενο..μετα ομως θα με στειλει για αιμα κ φοβαμαι πολυ τις ενεσεις?? σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μολις γυρισω απο τον γιατρο αυριο θα σας πω τα νεα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Συγχαρητηρια @Erka, μου θυμισες τα δικα μου!! κι εγω με 62 ξεκινησα 2 μερες πριν την καθυστερηση και σημερα εχουμε τον πρωτο μας υπερηχο!!! Με το καλο, καλως ηρθες!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου!!! Πόσο είσαι τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...