Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στην αναμονή


Λίτσα 88

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια στις προσπάθειές και εμείς για ένα μωράκι.ειναι ο 4 μήνας προσπαθειών αύριο είναι να έρθει η αναμενόμενη περίοδο σκέφτηκα να κάνω ένα τεστ αλλά μετά λέω όχι να περιμένω μέχρι αύριο μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα σύμπτωμα περιόδου κανέναν πόνο, ούτε στήθος πρισμενο το μόνο που έχω εδώ κ λίγες μέρες είναι τάσεις για εμετό ειδικά τις πρωινές ώρες.λεω στον εαυτό μου ότι είναι στην ιδέα μου για μην αογοητευτω μετά.συγνωμη για το μεγάλο κείμενο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Καλή επιτυχία!!!Κ εγώ αύριο περιμένω την.....καθυστέρηση!!!χαχαχα

Θετικές σκέψεις και θα τα καταφέρουμε!!

Καλή επιτυχία και σε εσένα!! Μακάρι να τα καταφέρουμε!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία κορίτσια!!! Εγώ περιμένω περιοδο την Τρίτη και μετράω μέρες! Εντωμεταξύ είχα πάει και στο γιατρό για Τεστ Παπ, βρήκε το ωάριο στη δεξιά ωοθηκη και μου ειπε μετα την επαφή να γυρνάω στο δεξί πλευρό. Το έκανα και αυτό!? μετα από λίγες μέρες είχα λίγες ναυτιες αλλα καθόλου πρηξιμο στο στήθος όπως έχω πάντα μετά την ωορρηξία! Είχα και λίγο πόνο δεξιά κατά την επαφή τις επομενες μέρες! Λέτε να είμαι τυχερή?? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κορίτσαρες μου με ευχάριστα νέα αύριο και εξαφανισμο περιόδου  ??.Προσευχομαι και παρακαλάω για όλες μας που προσπαθούμε, μακάρι να ναι τα ωραιότερα σας Χριστούγεννα τα φετινά και το δώρο σας για φέτος μια θετική χοριακη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια!!! Εγώ περιμένω περιοδο την Τρίτη και μετράω μέρες! Εντωμεταξύ είχα πάει και στο γιατρό για Τεστ Παπ, βρήκε το ωάριο στη δεξιά ωοθηκη και μου ειπε μετα την επαφή να γυρνάω στο δεξί πλευρό. Το έκανα και αυτό!? μετα από λίγες μέρες είχα λίγες ναυτιες αλλα καθόλου πρηξιμο στο στήθος όπως έχω πάντα μετά την ωορρηξία! Είχα και λίγο πόνο δεξιά κατά την επαφή τις επομενες μέρες! Λέτε να είμαι τυχερή?? ?

Στο εύχομαι.....με μία τεράστια χοριακή!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια!!! Εγώ περιμένω περιοδο την Τρίτη και μετράω μέρες! Εντωμεταξύ είχα πάει και στο γιατρό για Τεστ Παπ, βρήκε το ωάριο στη δεξιά ωοθηκη και μου ειπε μετα την επαφή να γυρνάω στο δεξί πλευρό. Το έκανα και αυτό!? μετα από λίγες μέρες είχα λίγες ναυτιες αλλα καθόλου πρηξιμο στο στήθος όπως έχω πάντα μετά την ωορρηξία! Είχα και λίγο πόνο δεξιά κατά την επαφή τις επομενες μέρες! Λέτε να είμαι τυχερή?? ?

Μακάρι να είμαστε όλες τυχερές και να μην ξαναδούμε περίοδο για 9 μήνες!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η karen είπε:

Αντε κορίτσαρες μου με ευχάριστα νέα αύριο και εξαφανισμο περιόδου  ??.Προσευχομαι και παρακαλάω για όλες μας που προσπαθούμε, μακάρι να ναι τα ωραιότερα σας Χριστούγεννα τα φετινά και το δώρο σας για φέτος μια θετική χοριακη!!! 

Και εγώ παρακαλώ κ προσεύχομαι στην Παναγία να δώσει σε όλες τις γυναίκες παιδάκια.μακαρι ο Αϊ Βασίλης να μας φέρει νωρίτερα το δώρο του ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η karen είπε:

Αντε κορίτσαρες μου με ευχάριστα νέα αύριο και εξαφανισμο περιόδου  ??.Προσευχομαι και παρακαλάω για όλες μας που προσπαθούμε, μακάρι να ναι τα ωραιότερα σας Χριστούγεννα τα φετινά και το δώρο σας για φέτος μια θετική χοριακη!!! 

ΜΑκάρι κοριτσάκι μου για όλες....σε σκέφτομαι συνέχεια....θέλω να πάρα πολύ να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα και να είσαι ευτυχισμένη!!! :x[smilie=love2.gif]:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περάστε όμορφα καλά οικογενειακές στιγμές χαρούμενες και καλές γιορτές με υγεία πάνω από όλα χαρά αγάπη και όλα έρχονται  ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Τι γίνετε  αγαπητό μου Mammyland ?Περικοπές στα like xoxo?

Πες τα...ακόμα δεν άρχισα τα like και δεν με αφήνει να κάνω άλλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Νινα85 είπε:

Πες τα...ακόμα δεν άρχισα τα like και δεν με αφήνει να κάνω άλλα!!!

Τι κόλπα είναι αυτά τώρα!?Θέλουμε απεριόριστα like αλλιώς σας προειδοποιούμε με αποχές από το φόρουμ χαχα  ???ποιος ξέρει γιατί θα έχουν το σκοπό τους... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η karen είπε:

Τι κόλπα είναι αυτά τώρα!?Θέλουμε απεριόριστα like αλλιώς σας προειδοποιούμε με αποχές από το φόρουμ χαχα  ???ποιος ξέρει γιατί θα έχουν το σκοπό τους... 

χαχαχαχα

Δεν μπορώ....καταπιέζομαι!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Μακαρι να είμαστε τυχερές!! Και κατω από το δενδρο ένα θετικό τεστ!! Χαχα έχω βρει ηδη και τον τρόπο ανακοίνωσης!! ?❤

Πες μας και εμάς τον τρόπο να πάρουμε καμία ιδέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Μακαρι να είμαστε τυχερές!! Και κατω από το δενδρο ένα θετικό τεστ!! Χαχα έχω βρει ηδη και τον τρόπο ανακοίνωσης!! ?❤

Χαχαχα πολύ έξυπνο!! Κι εγώ περιμένω την άλλη Κυριακή, αλλά ακόμα μου φαίνεται πολύυυυ μακριά....

Καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια, δε θα μπορώ να το πιστέψω από τη χαρά μου αν συμβεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα θα κρεμάσω το τεστ με κορδονι ανάμεσα στις μπάλες του δένδρου και θα πω στον άντρα μου παρατηρείς κατι καινούριο?? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Χαχα θα κρεμάσω το τεστ με κορδονι ανάμεσα στις μπάλες του δένδρου και θα πω στον άντρα μου παρατηρείς κατι καινούριο?? ?

Χαχα πολύ ωραία ιδέα.μακαρι να την υλοποιήσεις κιόλας να στολίσεις το δέντρο σου με ένα πανέμορφο δώρο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα..ειμαι καινουργια εδω..ειμαι 25 χρονων και το καλοκαιρι παντρευτηκαμε με τον συντροφο μου..ξεκινησαμε τις προσπαθειες μας και εμεις..αλλα εδω και 3 μηνες τιποτα ακομα..σημερα ξεκινησαμε παλι παμε λοιπον για τεταρτο μηνα..ευχομαι σε ολες μας να εχουμε τα αποτελεσματα που ευχομαστε♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Γεια σας και απο εμενα..ειμαι καινουργια εδω..ειμαι 25 χρονων και το καλοκαιρι παντρευτηκαμε με τον συντροφο μου..ξεκινησαμε τις προσπαθειες μας και εμεις..αλλα εδω και 3 μηνες τιποτα ακομα..σημερα ξεκινησαμε παλι παμε λοιπον για τεταρτο μηνα..ευχομαι σε ολες μας να εχουμε τα αποτελεσματα που ευχομαστε♡♡♡

Κοριτσάκι μου μου θυμίζεις κάπως εμένα, εγώ είμαι λίγο μεγαλύτερη (σε λίγο κλείνω τα 27), παντρευτήκαμε κι εμείς τώρα το Σεπτέμβρη και είμαστε στο δεύτερο μήνα προσπαθειών που σε μια βδομάδα θα ξέρουμε αν καρποφόρησε! Καλή μας επιτυχία λοιπόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babybaby είπε:

Κοριτσάκι μου μου θυμίζεις κάπως εμένα, εγώ είμαι λίγο μεγαλύτερη (σε λίγο κλείνω τα 27), παντρευτήκαμε κι εμείς τώρα το Σεπτέμβρη και είμαστε στο δεύτερο μήνα προσπαθειών που σε μια βδομάδα θα ξέρουμε αν καρποφόρησε! Καλή μας επιτυχία λοιπόν! 

Είχες καμία πρόωρη ένδειξη? Για παράδειγμα η κουνιάδα μου είναι ένα μηνών τώρα και μου είπε πως είχε πολύ φούσκωμα,το στήθος έτοιμο να εκραγεί και λίγα καφέ υγρά την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου..τίποτα άλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτα δεν έχω ακόμα, εκτός από πρησμένο στήθος, που έχω έτσι κι αλλιώς σε κάθε κύκλο αρκετές ημέρες.

Πάντως αυτό το μήνα είπα να μην κοιτάω και να μην αναλύω τα συμπτώματα καθώς τον περασμένο είχα πολύ περίεργα συμπτώματα, οπως έντονη επιθυμία για γάλα συνέχεια (εγώ που δεν το πλησίαζα ποτέ!) κι ήμουν σίγουρη πως κάτι έχει αλλάξει κι είμαι έγκυος και τελικά δεν ήμουν.. Οπότε είπα να μην παρακολουθώ τέτοια και απογοητευτώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και εγώ τον Αύγουστο παντρεύτηκα.εγω σήμερα περιμένω την περίοδο μου που μακάρι να μην έρθει για 9 μήνες.το μόνο συμπτώματα που έχω μερικές μέρες κάτι αναγουλες κ σήμερα που κ που κάτι τσιμπιματακια χαμηλά

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι @Λίτσα 88 στο ευχομαι ολοψυχα να μην τη δεις!! εμενα ειναι τοσο σταθερη η περιοδος μου στις 27 ημερες, που αν περιμενα σημερα και δεν ειχε ερθει εως αυτη την ωρα τοτε σιγουρα θα ημουν εγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...