Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @mommy86Τυχερούλα!!!!!! Άρα αναπνεεις καλύτερα ε;;; επισησ Πρέπει να σκύβεις και καλύτερα! Εμένα λίγο ακόμα και ακουμπαει το σαγόνι μου 😛τέλεια το ζουζούνι σου  
    • μπραβοοοο!!! Το θετικο τεστ ειναι σιγουρα θετικο. Ολες μολις το βλεπουμε πρωτη φορα, λεμε , λαθος ειναι. Αλλα δε γινεται. το θετικο ειναι σιγουρο. Καλα αποτελεσματα!!!!
    • επισης μου φτιαξατε την μερα με αυτα που λετε δε υπαρχει τρελο γελιο!!!!!!!!!!!!!!!!! και την κατακρατηση ξεχασατε να πειτε!!!!!!!!!!!! 
    • Καλησπέρα κοριτσια!!! Επιτέλους στο σπιτάκι μας. Έχω βάλει ήδη 2 πλυντήρια κ περιμένουν άλλα 2. Αδιαθετησα κιόλας τα ξημερώματα. Εγώ πάντως ενώ πριν την εγκυμοσύνη είχα θέμα με τη δυσκοιλιότητα, είχα κάνει κ 7 μέρες να πάω τουαλέτα, στην εγκυμοσύνη πήγαινε ρολόι τ σύστημα. Οπότε όλα είναι σχετικά κ μην τ σκέφτεστε από τώρα. @Rena88 Εγώ είχα τέλεια εγκυμοσύνη. Το λέω απολάμβανα την κάθε μέρα. Εκτός από τ πρωτο τρίμηνο π είχα πέσει ψυχολογικά άλλα από την κλεισουρα κ τα χάπια δ είχα απολύτως κανένα σύμπτωμα. Εύχομαι όλα τα κορίτσια όμορφες εγκυμοσύνες να έχουν.
    • Ευχαριστώ πολύ . Η γιατρός μου μου είπε οτι βάση την τ.ε.ρ θα έπρεπε μα ειναι πιο υψηλή η χοριακη και αυτό παίζει ρόλο και η ηλικία για αυτό και θα την ξανά κάνω την Τρίτη. Ωστόσο φυσικά και χαίρομαι παρά πολύ .Θα δούμε την Τρίτη 
  • Νέες συζητήσεις