Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Έννοεις το γενεσις με τον παντο;είχα πάρει εκεί και μου είχε πει πολύ ακριβα σε σχέση με τα υπόλοιπα.εγω σχετικά ευχαριστημένη τώρα στα λόγια όλοι καλοί είναι στη πράξη να δω.
    • @Athena D. πρόκληση ωορρηξίας με ένεση εννοείς η διέγερση να γίνει με παρακολούθηση και μετα να κανεις pregnyl ή ovitrelle? @Μπεμπελουκα κι εγω ξερω πως δεν εχει σημασία αν είναι κρυοσυντηρημενα τα ωάρια, ίσα ίσα που  είναι καλύτερα ετσι γιατί δε μπαίνει στη διαδικασία η γυναίκα να ξαναπερναει όλο αυτό το κομματι των ενεσεων ξανα και ξανα.
    • @Μπλε ευχάριστο μεν αλλά περίεργο να νιώθεις ακόμα έτσι.Προσωπικά την πρώτη φορά με έσωσε ο βασιλικός πολτός και πείρα τα πάνω μου.Εύχομαι αυτές οι ζαλάδες να είναι για καλό λαι σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα!😊
    • Γεια σου κοπελα μου !! ε γενικά εχω κατσει σπίτι αυτες τις μερες αλλα δεν φαινεται να βοηθάει κάπου. Μου τις κανανε ολες ναι γενικά στο 401 που πηγαίνω εγω οποτε τυχει να παω με κάνουν σουρωτήρι πριν με αφησουν να φύγω. 3 φορες μου πήραν αιμα και επι 4 ωρες ψάχνανε τι ειναι αλλα δεν. Ακόμα ζαλίζομαι Δυστυχώς και το μόνο που παρατήρησα ειναι οτι τα βράδια αισθάνομαι καπως καλύτερα. Α και συγκεκριμένα μου ειπαν οτι οο εξετάσεις μου ηταν εξαιρετικές.
    • Κορίτσια επειδη εχω μπερδευτεί λιγακι με το επίδομα... ισχυει το ίδιο ποσό για καθε εμβρυομεταφορά που κάνει το ζευγάρι?
  • Νέες συζητήσεις