Μετάβαση σε περιεχόμενο
tinasteri

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια , μανούλες και μέλουσσες μανούλες! Είμαι 30 ετών έχω 3 παιδάκια , και θα χαρώ πολύ να συμμετέχω και εγώ στις συζητήσεις σας. :)

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 10 ώρες, ο/η tinasteri είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , μανούλες και μέλουσσες μανούλες! Είμαι 30 ετών έχω 3 παιδάκια , και θα χαρώ πολύ να συμμετέχω και εγώ στις συζητήσεις σας. :)

Καλησπέρα  καλώς ήρθες και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου γερά δυνατά και ευτυχισμένα!!! Και εμείς θα χαρούμε που θα σ έχουμε στις συζητήσεις  μας.😊😘😙🙋🙌

@karen @NikhNikh οοοοο σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια που μου απαντήσατε!!! Πολλά φιλιά σε καθεμία σας ξεχωριστά! 

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @zoi.ko kai @Diwni κοριτσια ο ανιψιος μας με το που τον κοιμιζα στην αγκαλια με το τον αφηνα στο κρεβατακι του δε προλαβαινα να παω μεχρι το σαλονι ηηηηηηηηηηηηηηη κλαμα !!!!!!!! λεω οχιιιιι γιατι?????? κοιμοσουνα!!!! και μετα που μεγαλωσε τον αφηναμε στο κρεβατι και μεχρι να φτασουμε στο σαλονι κατεβαινε την κουνια και ερχοτανε !!!! λεω εμ απο μικρο το εκανες τωρα θα εστρωνες !!!!
    • @anni7 ναιιιιι κατοικίδιο δεν είχα κατοικίδιο απέκτησα χαχαχαχαχα! Εγώ τώρα μαγειρεύω να έχουμε και για αύριο αν και το βράδυ μπορεί να παίξει delivery έτσι για αλλαγή.😉 @Diwni τα ίδια είχαμε κι εμείς με την ανιψιά μου....με το που την άφηνα κάτω μέχρι να γυρίσω την πλάτη μου είχε πάει σε άλλο δωμάτιο (ο παιδίατρος μας είχε πει ότι έχει πολύ δυνατά πόδια)Οταν μπουσουλισε δε.....άστο μαραθωνοδρόμος είχα γίνει χαχαχαχαχα το ευχαριστιομουν όμως απίστευτα! 
    • Γεια σας κοριτσια! Και μένα ο άντρας μ είναι πολύ τακτικός τ χω ξαναπεί. Αυτός με κυνηγάει με πιατάκια κ δίσκους για να μην κάνω ψίχουλα. Βέβαια σκούπα δ θα βάλει μόνο αν πχ κάνει λάσπες κτλ άλλα βάζω εγω πολύ συχνά. Για τ ροχαλητό άστο έχουμε θεμα. Ροχαλιζει τοοοσο δυνατά. Με τα χρόνια συνήθισα, ειδικά Αφού πέφτω πιο νωρίς αν με πάρει ο ύπνος δ νιώθω αν κ ξυπνάω πολύ εύκολα. Τώρα με τ μωρο όμως θέλω να τ δείρω. Ξυπνάει ρ μωρο την παιρμω στο σαλονι τρώει πάω να τ βάλω στο κρεβατακι κ στο δωμάτιο ακούγεται λες κ κατεβαίνουν τρακτέρ σε διαδήλωση. Έχω τη μικρή αγκαλιά κ τον κλωτσαω με τ πόδι. Λέω σους ροχαλιζεις. Μ λέει ωχ συγνωμη γυρνάει πλευρό κ συνεχίζει. Ξανά κλωτσιές Εγώ. Την αφήνω πέφτω για ύπνο αρχίζει πάλι. Εν τω μεταξύ δ εχω κουράγιο να τ ξυπνήσω οπότε κλωτσαω η Ρίχνω αγκωνιες.  Κ δω μια από τα ίδια π καιρος. Βροχή δ έχουμε άλλα είναι μουντός κ έχουμε πολύ κρύο. Βγήκαμε για καφέ τ πρωί με ρη μαμά μ κ την αδερφή μου.
    • Μην αγχωνεσε όλα θα πανε Καλά...ποσα αυγουλακια έχεις??? 
    • Κι εμείς γι αυτό το λόγο κάναμε,ελπιζω να βελτιωθεί.παντως αν εξαιρέσεις τα χρηματα που είναι πολλά σαν διαδικασία είναι πολύ απλή.εσυ έχεις υπομονή εγώ μόλις βρήκα το πρόβλημα βουρ πήγα.
  • Νέες συζητήσεις