Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπαθεια για μωρακι


γωγω γωγω

Recommended Posts

καλησπερα ειμαι νεο μελος κι εγω!

προσπαθω εδω και 6 μηνες για μωρο διχως αποτελεσμα.!

δεν ξερω τι αλλο διαφορετικο να κανω.

ενμχω απελπιστει.

πως γινρται αλλες να πιανουν τοσο γρηγορα?

και αλλες που υο θελουν τοσο να καθυστερουν?

τωρα το περιεργο ειναι οτι μ κανει νερα και η περιοδος.

αδιαθετησα το σαββατο με κοκκινο αιμα και χθες και σημερα εχω μονο καφε?

ξερει καποιος κατι γιαυτο?

κ νε φαγουριζει το στηθος κου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοσήρθες Γωγω.Και εμείς εδώ που είμαστε και πολλές την ίδια απορία εχουμε. Πως γίνεται σε άλλες κοπέλες να έρχεται ο πελαργός σύντομα και εύκολα και σε εμάς να μας έχει ξεχάσει. Τώρα για την περίοδο μου έχει τύχει και εμένα να μου κρατήσει τόσο λίγο και να μην έχω σωστή ροή. Ενημέρωσα τον γιατρό μου και μου είπε ότι αν συμβαίνει σπάνια δεν υπάρχει θέμα. Όσο για το στήθος όχι πάντα αλλά καμία φορά αν δεν πρηστεί στην περίοδο με πιάνει τρελή φαγουρα στις θηλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σευχαριστω πολυ για την απαντηση σου κοριτσι μου.

τι να πω δεν ξερω..

φοβαμαι κιολας.

ηταν πρησμενο ξεπρηστηκε και τωρα με φαγουριζει 

θελω τοσο πολυ ενα μωροο που πραγματικα νομιζω οτι ειμαι εγκυος καθε μηνα.

χαχα

εχω αγχος..προσπαθω να το αποβαλω αλλα δεν μπορω.

αυριο θα παω ξανα στο γυναικολογο για ορμονικες.

και θα δουμε!!

τι να πωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

σευχαριστω πολυ για την απαντηση σου κοριτσι μου.

τι να πω δεν ξερω..

φοβαμαι κιολας.

ηταν πρησμενο ξεπρηστηκε και τωρα με φαγουριζει 

θελω τοσο πολυ ενα μωροο που πραγματικα νομιζω οτι ειμαι εγκυος καθε μηνα.

χαχα

εχω αγχος..προσπαθω να το αποβαλω αλλα δεν μπορω.

αυριο θα παω ξανα στο γυναικολογο για ορμονικες.

και θα δουμε!!

τι να πωωω

Οι περισσότερες εδώ (μην σου πω όλες και όχι μόνο εδώ ),κάθε μήνα έχουμε συμπτώματα,όσο για το άγχος.....ας μην μιλήσουμε καλύτερα!!!χαχαχα

Οι περίοδος η δικιά μου να δεις τί κόλπα μου κάνει σχεδόν κάθε μήνα ....σκέτο πειραχτήρι!!!Καλή επιτυχία κοπέλα και μην το βάζεις κάτω...τα σποράκια μας μας ψάχνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σευχαριστω πολυ γλυκια μου..

τι να κανουνε υπομονη !!

σιγα σιγα ολα θα γινουν !!

καποια στιγμη θα αποκτησουμε ολες  μας τα φασολακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες Γωγώ κι εγώ νέα είμαι εδώ στο φόρουμ. Εγώ όταν έμεινα έγκυος στα 29 μου δεν το πίστευα. Προσπαθούσα χρόνια παντρεμένη και τίποτα. Και ύστερα... ένα καλοκαίρι..δύο χρόνια μετά την αποχώρησή μου από τον άντρα μου τότε...που είχα το μυαλό πάνω από το κεφάλι μου, που έβγαινα κάθε βράδυ για ποτό με τις φίλες μου, που γνώρισα κάποιον χωρίς να το πολυσκεφτώ...έμεινα έγκυος! Αυτός ο κάποιος δεν δίστασε να φύγει σαν κλέφτης όπως μπήκε στη ζωή μου και να μην αναζητήσει ποτέ τον σπόρο του. Εγώ όμως τον κράτησα...και τώρα είναι ένα παληκάρι που μου στέκεται σε όλα, ίσα ως εκεί πάνω, κυπαρρίσι και που δεν μπορώ με τίποτα να σκεφτώ τη ζωή μου χωρίς τον γιο μου.. παρόλο που του φωνάζω πως δεν διαβάζει και δεν τρώει το φαί του. Τώρα περιμένω πάλι με εξωσωματική αυτή τη φορά να φέρω κι άλλο παιδάκι στον κόσμο με τον τρίτο άντρα μου...καθώς αν δεν κάνεις το λάθος τρεις φορές δεν μαθαίνεις... δύο μέρες έμειναν για την χωριακή και ανυπομονώ! Είμαι έγκυος; ή ξανά από την αρχή; ξέρεις τι κατάλαβα...; να μην το σκεφτόμαστε καθόλου. Κάνε τη ζωή σου όπως και πριν και το αν θα μείνεις έγκυος ή όχι να είναι κάτι ανάμεσα στα άλλα που κάνεις κάθε μέρα. Όταν όμως θα γεννήσεις το φως της ζωής σου, τότε άνετα μπορείς να το κάνεις κέντρο όλου του κόσμου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@linam Χαίρομαι για εσένα και μπράβο σου που τα κατάφερες....ελπίζω σε δύο μέρες να μας ανακοινώσεις την τεράστια χοριακή σου!!!!Καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

@linam Χαίρομαι για εσένα και μπράβο σου που τα κατάφερες....ελπίζω σε δύο μέρες να μας ανακοινώσεις την τεράστια χοριακή σου!!!!Καλή επιτυχία!!!!

Εννοείται!!!!! Για να δούμε... δεν έχω καθόλου συμπτώματα περιόδου...και νοιώθω καλύτερα από την περασμένη εβδομάδα που είχα ζαλάδες και ναυτίες και πόνους χαμηλά αλλά όλα αυτά μπορεί να τα δημιουργούν και τα φάρμακα...ήδη στεναχωρήθηκα που το πέμπτο εμβρυάκι μου δεν τα κατάφερε να φτάσει σε βλαστοκύστη και είναι τόσο κρίμα γιατί αν μπορούσα όλα θα τα κράταγα στην αγκαλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@linam Καλό αυτό....εγώ την περασμένη Παρασκευή είδα λίγο αιματάκι,λογικά εμφύτευσης και εκείνες τις μέρες είχα τα περισσότερα συμπτώματα,2-3 μέρες τώρα είμαι καλύτερα....τώρα μετράω σαν φαντάρος 4 και σήμερα!!

Το όνειρό μου από μικρή είναι μία μονοκατοικία στυλ χωριάτικη με πολλά παιδιά και σκυλάκια....έχω την μονοκατοικία,4 σκυλάκια,3 γατάκια κ αν δεν έρθει γρήγορα το σποράκι μου με βλέπω να το κάνω ζωολογικό κήπο εδώ πέρα!!!χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

@linam Καλό αυτό....εγώ την περασμένη Παρασκευή είδα λίγο αιματάκι,λογικά εμφύτευσης και εκείνες τις μέρες είχα τα περισσότερα συμπτώματα,2-3 μέρες τώρα είμαι καλύτερα....τώρα μετράω σαν φαντάρος 4 και σήμερα!!

Το όνειρό μου από μικρή είναι μία μονοκατοικία στυλ χωριάτικη με πολλά παιδιά και σκυλάκια....έχω την μονοκατοικία,4 σκυλάκια,3 γατάκια κ αν δεν έρθει γρήγορα το σποράκι μου με βλέπω να το κάνω ζωολογικό κήπο εδώ πέρα!!!χαχαχαα

Λοιπόν άκου και μένα με τα ζώα να γελάσεις... όταν ήμουν μικρή ήθελα πάντα ένα σκυλάκι... η μάνα μου όμως ούτε να το ακούσει.. τα σιχαίνεται τα ζώα τόσο πολύ που κάνει και γύρω από αυτά όταν τα συναντά .. λοιπόν.. της έλεγα πάντα ... δεν θα μεγαλώσω;; θα πάρω μόνη μου ένα.. πραγματικά στα 18 έφυγα από το σπίτι.. και στην γκαρσονιέρα που νοίκιασα πήρα και ένα γκριφόν κανίς μαζί...του έβαλα και ένα κουδουνάκι και όλη την ώρα το άκουγα που στριφογύριζε όλο τον χώρο και όχι μόνο.. το κατούραγε και το έχεζε κιόλας... δεν ήμουν καλή σε αυτά για να το μάθω να προσέχει.. λοιπόν.. κάποια στιγμή έχασα τη δουλειά μου και δεν μπορούσα να το κρατήσω.. και το έδωσα γιατί γύρισα πάλι στη μάνα μου η οποία είπαμε.. δεν! Όταν γέννησα και είχα πια ένα παιδί λέω τι πιο κατάλληλο αφού έμενα Ζάκυνθο, έμενα σε μονοκατοικία, είχα και μεγάλο κήπο, να μην έχω και ένα μικρό σκυλάκι; το έφερα λοιπόν σπίτι.. το βλέπει ο τρίχρονος τότε γιος μου με στραβό μάτι.. στην αρχή δεν το κατάλαβα αλλά όταν πέρασε και το πρώτο βράδυ που εγώ ήμουν γύρω από το σκυλάκι να το φροντίζω.. ο μικρός το παίρνει.. το πετάει έξω και μου λέει διάλεξε: ή εγώ ή αυτό! Αυταααααααά! Δεν έχουμε ζωάκια από τότε στο σπίτι μας καρδιά μου... χιχιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...