Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!! Τι κανετε;;;  Λοιπον αυριο περιμενω να ερθει η περίοδος μακαρι οχι... Τις λευταιες 9 μερες η θερμοκρασία μου ειναι 37 με 37,2 το πρωί όπως και σημερα τωρα που την μέτρησα ειναι 37,5....δεν νιωθω άρρωστη αλλα την τελευταία βδομαδα νιωθω πολυ εξαντλημενη και οτι θελω να κοιμάμαι κλεινω 9-10 ώρες ύπνου... Επισης λιγες μερες μετα την ωορρηξία το στήθος εχει πρηστει και κατα τις πρωινές ώρες νιωθω τσιμπιες και πονακια.. Σημερα εχω λίγους πονους χαμηλά δεξια και μεση οπως οταν περιμενω την περιοδο.. Αλλα ανησυχω γιατι χθες είχα μάθημα με ενα παιδάκι με αυτισμό που ηταν αρκετα ανήσυχος και προσπαθουσα να τον σηκώσω απο κατω ειναι και λιγο υπέρβαρο κρατούσε και αντισταση και ζοριστηκα αρκετα και ανησυχω.. Και απο χθες βραδυ εχω αυτα τα πονακια χαμηλά ..Λετε αν ειμαι και μακαρι έγκυος να προκαλέσω καποιο προβλημα;; ααα επισης εχω αρκετούς πονοκεφάλους και ημικρανία... 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Να είσαι...να είσαι!!!Δεν κάνει να ζορίζεσαι,αλλά μην ανησυχείς από τη στιγμή που δεν έχεις αίμα....ξεκουράσου όμως και σε τέτοιες περιπτώσεις καλό θα ήταν να ζητάς βοήθεια από συναδέλφους....αν δεν θέλεις να δώσεις δικαιώματα πες ότι σε έχει πιάσει η μέση σου....κάπου διάβασα ότι από την στιγμή της εμφύτευσης το σποράκι προσπαθεί να γαντζωθεί και δεν τα παρατάει εύκολα!!!

@Νινα85 μακαρι αυριο η μεθαυριο θα ξερουμε σιγουρα....!!!! Κρατιέμαι να μην κανω τεστ γιατι φοβαμαι πως θα απογοητευτω αν δεν δω θετικό αποτελεσμα.. Οπου ευχομαι να εχω τα πρωτα σαδια καθυστέρησης για να χαρώ!!!! 😘😘😘

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ΜΠΟΜΠΑΚΙ είπε:

@Νινα85 μακαρι αυριο η μεθαυριο θα ξερουμε σιγουρα....!!!! Κρατιέμαι να μην κανω τεστ γιατι φοβαμαι πως θα απογοητευτω αν δεν δω θετικό αποτελεσμα.. Οπου ευχομαι να εχω τα πρωτα σαδια καθυστέρησης για να χαρώ!!!! 😘😘😘

Καλή επιτυχία....με μια μεγάλη χοριακή!!!!

Θα ενημερώσεις,έτσι;;;

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Είναι ξεκάθαρη η γραμμουλα!!! Νομίζω πως δεν θα πρέπει να έχεις καμία αμφιβολία!!!! 😍😍 Εγώ ποτέ δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσύνης πάντα έχω προτιμήσει τις χοριακουλες που δίνουν και την τιμή σε περίπτωση εγκυμοσύνης!!! 
    • Πόσο συγκινητικο μηνυμα... Αγγιξες την ψυχη μας. Να το χαιρεσαι το αγορι σου! Ευχομαι υγεια, αγαπη και πολλες πολλες ομορφες χαμογελαστες οικογενειακες στιγμες! 🎂🎉🎊🎁🎀
    • Προφανως και εχεις ελπιδες! Η 16η ειναι απ τις γονιμες σου μερες!  Το τεστ παπ απ οσο ξερω επιτρεπεται. Νονιζω ειχα κανει στην αρχη της εγκυμοσυνης. Ενημερωσε ομως το γιατρο σου για παν ενδεχομενο!  Να χαιρεσαι το παιδακι σου! Και μακαρι η καινουρια χρονια να σου χαρισει και το δευτερο!   
    • Κορίτσια  γειά σας και από μένα... είμαι 26 χρόνων και έχω ένα παιδάκι 21 μηνών...  Με το σύζυγό μου προσπάθησαμε για δεύτερο παιδάκι τον Σεπτέμβριο,  αλλά δυστυχώς βιωσα μια βιοχημικη αποβολή η οποία μου στοίχισε αρκετά.. ο γυναικολογος μου το θεώρησε τυχαίο γεγονός και έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε ξανά τώρα το Δεκέμβριο...  Το ερώτημα μου είναι το εξής.. με κύκλο 29-31 ημερών και έχοντας ελεύθερη επαφή το βράδυ της 16ης μέρας,  έχω ελπίδες να είμαι έγκυος?   Επίσης να σημειώσω ότι έχω κλείσει ραντεβού για τεστ πάπ μεθαύριο σε δημόσιο νοσοκομείο.. Σε περίπτωση εγκυμοσύνης,  επιτρέπεται το τεστ Παπ?  Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 
  • Νέες συζητήσεις