Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!! Τι κανετε;;;  Λοιπον αυριο περιμενω να ερθει η περίοδος μακαρι οχι... Τις λευταιες 9 μερες η θερμοκρασία μου ειναι 37 με 37,2 το πρωί όπως και σημερα τωρα που την μέτρησα ειναι 37,5....δεν νιωθω άρρωστη αλλα την τελευταία βδομαδα νιωθω πολυ εξαντλημενη και οτι θελω να κοιμάμαι κλεινω 9-10 ώρες ύπνου... Επισης λιγες μερες μετα την ωορρηξία το στήθος εχει πρηστει και κατα τις πρωινές ώρες νιωθω τσιμπιες και πονακια.. Σημερα εχω λίγους πονους χαμηλά δεξια και μεση οπως οταν περιμενω την περιοδο.. Αλλα ανησυχω γιατι χθες είχα μάθημα με ενα παιδάκι με αυτισμό που ηταν αρκετα ανήσυχος και προσπαθουσα να τον σηκώσω απο κατω ειναι και λιγο υπέρβαρο κρατούσε και αντισταση και ζοριστηκα αρκετα και ανησυχω.. Και απο χθες βραδυ εχω αυτα τα πονακια χαμηλά ..Λετε αν ειμαι και μακαρι έγκυος να προκαλέσω καποιο προβλημα;; ααα επισης εχω αρκετούς πονοκεφάλους και ημικρανία... 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Να είσαι...να είσαι!!!Δεν κάνει να ζορίζεσαι,αλλά μην ανησυχείς από τη στιγμή που δεν έχεις αίμα....ξεκουράσου όμως και σε τέτοιες περιπτώσεις καλό θα ήταν να ζητάς βοήθεια από συναδέλφους....αν δεν θέλεις να δώσεις δικαιώματα πες ότι σε έχει πιάσει η μέση σου....κάπου διάβασα ότι από την στιγμή της εμφύτευσης το σποράκι προσπαθεί να γαντζωθεί και δεν τα παρατάει εύκολα!!!

@Νινα85 μακαρι αυριο η μεθαυριο θα ξερουμε σιγουρα....!!!! Κρατιέμαι να μην κανω τεστ γιατι φοβαμαι πως θα απογοητευτω αν δεν δω θετικό αποτελεσμα.. Οπου ευχομαι να εχω τα πρωτα σαδια καθυστέρησης για να χαρώ!!!! 😘😘😘

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ΜΠΟΜΠΑΚΙ είπε:

@Νινα85 μακαρι αυριο η μεθαυριο θα ξερουμε σιγουρα....!!!! Κρατιέμαι να μην κανω τεστ γιατι φοβαμαι πως θα απογοητευτω αν δεν δω θετικό αποτελεσμα.. Οπου ευχομαι να εχω τα πρωτα σαδια καθυστέρησης για να χαρώ!!!! 😘😘😘

Καλή επιτυχία....με μια μεγάλη χοριακή!!!!

Θα ενημερώσεις,έτσι;;;

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Mariloux έχω διαβάσει την ιστορία σου κ εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να είσαι πολυυυ εγ κυος ...ισως στη θεση σ να έκανα το ίδιο ...ενταξει είμαστε ανυπόμονος τι να κάνουμε ...μια συνάδελφος μου έκανε εξωσωματική το Μάιο και έκανε χοριακη 3 μέρες πριν ...τωρα περιμένει τα διδυμακια της 😍😘🤗(ήταν 1000% σιγουρη ότι θαταν αρνητική...) οπότε μόνο καλή σκεψη
    • Μακάρι..Είμαι βέβαια πολύ αγχωμένη με αυτά τα καφε τα οποία αυξήθηκαν από χθες.. μου είπε να μην κάνω ακόμα χοριακη αλλά να περιμένω ως τη Δευτέρα και να κανω τότε! 
    • Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! @babybaby χρόνια πολλά κοπέλα μου, να τα εκατοστήσεις και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!!!  Εγω δεν μπόρεσα να κρατηθώ και έκανα μια χοριακή σήμερα αντί για Δευτέρα που μου είχε πει ο γιατρός (μετά απο εξωσωματική για όσες δεν ξέρουν την ιστορία μου) και με έχει φάει η αγωνία!! Το ξέρω οτι βιάζομαι αλλά πιστεύω οτι αν είναι να δείξει θα δείξει απο σήμερα, δεν θα το αντέξω να μάθω τα νέα στη δουλειά τη Δευτέρα, καλύτερα σήμερα που είμαι και στο σπιτακι μου!! Στείλτε μου τη θετική ας ενέργεια να πάνε όλα καλα!!! ❤❤❤
    • @Laika δύσκολο πολύ αυτό το χαλαρή! :/
    •     Οι φυσιολογικες τιμες στην κυηση αλλαζουν στις εξετασεις που αναφερεις... Εμενα πχ η crp τον 5ο νομιζω μηνα ηταν 4 κ ο γιατρος μου ειπε πως ηταν πολυ καλα. Νομιζω οτι τα ορια στην κυηση εγραφε το χαρτι οτι ηταν μεχρι 12 αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη... Ειναι πχ σαν τον αιματοκριτη που οσο προχωρα η κυηση εχει την ταση να πεφτει..  Καλη συνεχεια σε'σενα κ στο νινακι σου..!
  • Νέες συζητήσεις