Μετάβαση σε περιεχόμενο

23 μέρες καθυστέρηση, ένα αρνητικό τεστ, μια αρνητική χοριακή και....τελικά έγκυος!


Recommended Posts

@ditaki Καλημέρα και εύχομαι με το καλό κορίτσι μου!!! Είναι απίστευτο αυτό που διάβασα οτι σου έχει συμβεί! Είδες τελικά? Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός πρέπει να ρίχνει πολύ γέλιο!!!!!! Πραγματικά απίστευτο!!!!!!! 3 εγκυμοσύνες έχω περάσει και πραγματικά ξαφνιάστικα πολύ!!!!  Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να την χαρείς στο έπακρο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/12/2017 at 2:19 ΜΜ, ο/η ditaki είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου, είπα να σας πω τα νέα μου σε ξεχωριστό ποστ.

Κάποιες μπορεί να έχετε διαβάσει σε άλλες συζητήσεις, ότι είχα πολλές μέρες καθυστέρηση (συγκεκριμένα 23). Την τέταρτη μέρα έκανα τεστ και ήταν αρνητικό, την έβδομη μέρα έκανα χοριακή και αυτή αρνητική, μόλις 4,15. Οι μέρες περνούσαν, πήρα και αγωγή για να έρθει περίοδος και τίποτα....ώσπου το Σάββατο λέω δεν κάνω άλλο ένα τεστ...και το έκανα και αυτή τη φορά στη στιγμή βγήκε θετικό. Σήμερα έκανα και την χοριακή μου και έδειξε 22500. Ξεκίνησε το ταξίδι μου λοιπόν....

Εύχομαι σε όλες να πραγματοποιήσετε το όνειρο σας και σύντομα να κρατάτε όλες ένα θετικό τεστ....και όσες είναι έγκυες να έχουν μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!

Σας ευχαριστώ πολύ για την στήριξη όλους αυτούς τους μήνες!

@ditaki πόσο χάρηκα για σένα!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχήν και να έχεις μια καλή & τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Εγώ αισίως βρίσκομαι στον 5ο μήνα και τα πάμε υπέροχα με την μπουμπού μου...δε με έχει κουράσει καθόλου...το ΣΚ ήμουν Πήλιο φαντάσου και σκαρφάλωνα στα σοκάκια!!! Τα καλύτερα σου εύχομαι και όλες τις κοπέλες να τους έρθουν...τα Χριστουγεννιάτικα δωράκια τους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/12/2017 at 9:28 ΠΜ, ο/η tinasteri είπε:

@ditaki Καλημέρα και εύχομαι με το καλό κορίτσι μου!!! Είναι απίστευτο αυτό που διάβασα οτι σου έχει συμβεί! Είδες τελικά? Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός πρέπει να ρίχνει πολύ γέλιο!!!!!! Πραγματικά απίστευτο!!!!!!! 3 εγκυμοσύνες έχω περάσει και πραγματικά ξαφνιάστικα πολύ!!!!  Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να την χαρείς στο έπακρο!!!! 

Πραγματικά αυτό σκεφτόμουν προχθές. Μου την έσκασε το νινί...

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕVI1986 είπε:

@ditaki πόσο χάρηκα για σένα!!! Σου εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχήν και να έχεις μια καλή & τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Εγώ αισίως βρίσκομαι στον 5ο μήνα και τα πάμε υπέροχα με την μπουμπού μου...δε με έχει κουράσει καθόλου...το ΣΚ ήμουν Πήλιο φαντάσου και σκαρφάλωνα στα σοκάκια!!! Τα καλύτερα σου εύχομαι και όλες τις κοπέλες να τους έρθουν...τα Χριστουγεννιάτικα δωράκια τους!!!!!

Έφτασες στον 5ο??? Αχ με το καλό να την υποδεχθείτε την μπουμπού σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Πραγματικά αυτό σκεφτόμουν προχθές. Μου την έσκασε το νινί...

 

Έφτασες στον 5ο??? Αχ με το καλό να την υποδεχθείτε την μπουμπού σας!

Ω, ναι αυτή τη βδομάδα μπήκα!!! :) Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Έτσι ανώδυνη και καλή να είναι και η δική σου εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...