Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρνητικό τεστ κι εγκυμοσύνη... γίνεται;


MinnieC

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και καλώς σας βρήκα!!!!

Για να μην μακρηγορώ τελευταία φορά αδιαθέτησα 18/10 περίμενα να αδιαθετήσω στις 26/11 (κύκλος 40 ημερών) αλλά τίποτα. Σήμερα είμαι στην όγδοο ημέρα καθυστέρησης και μόλις σήμερα έκανα δύο τέστ (όχι με πρωινά ούρα) και μου βγήκαν και τα δυο αρνητικά. Δεν μπορώ να εξηγήσω τα συμπτώματα γιατί αντίστοιχα έχω και όταν αδιαθετώ. Όλες αυτές τις ημέρες  πονάει ανά διαστήματα πολύ η κοιλιά μου και τρέχω στην τουαλέτα αλλά τίποτα...μετά μου περνάει. Αυτόν τον μήνα είχα τρεις πολύ δυνατές ημικρανικές κρίσεις, ανακατωσούρες και υπερβολικά έντονα πρησμένο στήθος σε σημείο να μην μπορώ καν να το αγγίξω.  Λέτε παρόλο που τα τεστ μου βγήκαν αρνητικά να μας ετοιμάζει κάποια έκπληξη κανένα σποράκι? Έχετε ζήσει ή ακούσει κάτι αντίστοιχο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MinnieC Καλησπέρα και καλή επιτυχία!!!

Φυσικά και γίνεται....ειδικά αν έγινε καθυστερημένη σύλληψη!!Δώσε θετική ενέργεια στον εαυτό σου και θα τα καταφέρεις!!!Μπορεί ακόμα να μην δείχνουν τα τεστ....έχει τύχει να μην δείξει ούτε η χοριακή....μήπως αύριο το πρωί να πας για μία χοριακή;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα τ ιδια ακριβως συμπτωματα μ τν περιοδο μ...κ οπως λες πηγαινα συνεχεια τουαλετα μηπως κ δω κτ αλλα τπτ!! 

Κανε ενα τεστακι αυριο πρωι πρωι ή μια χοριακη(εγω δν εκανα χοριακη,εβαλα τ πρωτα μ ουρα κ βγηκε αμεσως θετικο)..

ευχομαι ομως ν εισαι κ μ τ καλο ν σ ερθει !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...