Μετάβαση σε περιεχόμενο
Τάκης Τακης

Γνώμες / Απόψεις για Κελλάρη

Recommended Posts

Καλησπέρα σας όλες (κυρίως) και όλους (σε λίγους φαντάζομαι... ).

Τελικά ξεκινάει η σύζυγός μου με το γιατρό Κελλάρη διαδικασίες εξωσωματικής. Την κέρδισε σε σχέση με άλλους η επιτυχημένη διαδικασία εξωσωματικης φιλικού ζευγαριού, ο ανοιχτός του χαρακτήρας όπως και η ήρεμη αισιοδοξία του με τη βημα-βήμα πρακτική του.

Κάποια/κάποιος άλλη/ος από εσάς, εχει κάποια εμπειρία; 

Τέλος, θα ήθελα να ρωτήσω και εσάς τη γνώμη σας για τις ενέσεις/φάρμακα και τις υποψίες οτι μπορει να προκαλέσουν καρκίνο. Τι σας έχουν πει οι γιατροί σας;

Ευχαριστώ

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 16 ώρες, ο/η Τάκης Τακης είπε:

Καλησπέρα σας όλες (κυρίως) και όλους (σε λίγους φαντάζομαι... ).

Τελικά ξεκινάει η σύζυγός μου με το γιατρό Κελλάρη διαδικασίες εξωσωματικής. Την κέρδισε σε σχέση με άλλους η επιτυχημένη διαδικασία εξωσωματικης φιλικού ζευγαριού, ο ανοιχτός του χαρακτήρας όπως και η ήρεμη αισιοδοξία του με τη βημα-βήμα πρακτική του.

Κάποια/κάποιος άλλη/ος από εσάς, εχει κάποια εμπειρία; 

Τέλος, θα ήθελα να ρωτήσω και εσάς τη γνώμη σας για τις ενέσεις/φάρμακα και τις υποψίες οτι μπορει να προκαλέσουν καρκίνο. Τι σας έχουν πει οι γιατροί σας;

Ευχαριστώ

Για τον κο Κελλαρη δεν γνωρίζω να σας πω... Για τα φάρμακα από όσο γνωρίζω οι γιατροί δεν τα συνδέουν με καρκίνο, οπότε μην ανησυχείτε! Καλή επιτυχία στην προσπαθεια σας και σύντομα με θετικά νέα! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Είναι ξεκάθαρη η γραμμουλα!!! Νομίζω πως δεν θα πρέπει να έχεις καμία αμφιβολία!!!! 😍😍 Εγώ ποτέ δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσύνης πάντα έχω προτιμήσει τις χοριακουλες που δίνουν και την τιμή σε περίπτωση εγκυμοσύνης!!! 
    • Πόσο συγκινητικο μηνυμα... Αγγιξες την ψυχη μας. Να το χαιρεσαι το αγορι σου! Ευχομαι υγεια, αγαπη και πολλες πολλες ομορφες χαμογελαστες οικογενειακες στιγμες! 🎂🎉🎊🎁🎀
    • Προφανως και εχεις ελπιδες! Η 16η ειναι απ τις γονιμες σου μερες!  Το τεστ παπ απ οσο ξερω επιτρεπεται. Νονιζω ειχα κανει στην αρχη της εγκυμοσυνης. Ενημερωσε ομως το γιατρο σου για παν ενδεχομενο!  Να χαιρεσαι το παιδακι σου! Και μακαρι η καινουρια χρονια να σου χαρισει και το δευτερο!   
    • Κορίτσια  γειά σας και από μένα... είμαι 26 χρόνων και έχω ένα παιδάκι 21 μηνών...  Με το σύζυγό μου προσπάθησαμε για δεύτερο παιδάκι τον Σεπτέμβριο,  αλλά δυστυχώς βιωσα μια βιοχημικη αποβολή η οποία μου στοίχισε αρκετά.. ο γυναικολογος μου το θεώρησε τυχαίο γεγονός και έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε ξανά τώρα το Δεκέμβριο...  Το ερώτημα μου είναι το εξής.. με κύκλο 29-31 ημερών και έχοντας ελεύθερη επαφή το βράδυ της 16ης μέρας,  έχω ελπίδες να είμαι έγκυος?   Επίσης να σημειώσω ότι έχω κλείσει ραντεβού για τεστ πάπ μεθαύριο σε δημόσιο νοσοκομείο.. Σε περίπτωση εγκυμοσύνης,  επιτρέπεται το τεστ Παπ?  Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 
  • Νέες συζητήσεις