Μετάβαση σε περιεχόμενο
Τάκης Τακης

Γνώμες / Απόψεις για Κελλάρη

Recommended Posts

Καλησπέρα σας όλες (κυρίως) και όλους (σε λίγους φαντάζομαι... ).

Τελικά ξεκινάει η σύζυγός μου με το γιατρό Κελλάρη διαδικασίες εξωσωματικής. Την κέρδισε σε σχέση με άλλους η επιτυχημένη διαδικασία εξωσωματικης φιλικού ζευγαριού, ο ανοιχτός του χαρακτήρας όπως και η ήρεμη αισιοδοξία του με τη βημα-βήμα πρακτική του.

Κάποια/κάποιος άλλη/ος από εσάς, εχει κάποια εμπειρία; 

Τέλος, θα ήθελα να ρωτήσω και εσάς τη γνώμη σας για τις ενέσεις/φάρμακα και τις υποψίες οτι μπορει να προκαλέσουν καρκίνο. Τι σας έχουν πει οι γιατροί σας;

Ευχαριστώ

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 16 ώρες, ο/η Τάκης Τακης είπε:

Καλησπέρα σας όλες (κυρίως) και όλους (σε λίγους φαντάζομαι... ).

Τελικά ξεκινάει η σύζυγός μου με το γιατρό Κελλάρη διαδικασίες εξωσωματικής. Την κέρδισε σε σχέση με άλλους η επιτυχημένη διαδικασία εξωσωματικης φιλικού ζευγαριού, ο ανοιχτός του χαρακτήρας όπως και η ήρεμη αισιοδοξία του με τη βημα-βήμα πρακτική του.

Κάποια/κάποιος άλλη/ος από εσάς, εχει κάποια εμπειρία; 

Τέλος, θα ήθελα να ρωτήσω και εσάς τη γνώμη σας για τις ενέσεις/φάρμακα και τις υποψίες οτι μπορει να προκαλέσουν καρκίνο. Τι σας έχουν πει οι γιατροί σας;

Ευχαριστώ

Για τον κο Κελλαρη δεν γνωρίζω να σας πω... Για τα φάρμακα από όσο γνωρίζω οι γιατροί δεν τα συνδέουν με καρκίνο, οπότε μην ανησυχείτε! Καλή επιτυχία στην προσπαθεια σας και σύντομα με θετικά νέα! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Mariloux έχω διαβάσει την ιστορία σου κ εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να είσαι πολυυυ εγ κυος ...ισως στη θεση σ να έκανα το ίδιο ...ενταξει είμαστε ανυπόμονος τι να κάνουμε ...μια συνάδελφος μου έκανε εξωσωματική το Μάιο και έκανε χοριακη 3 μέρες πριν ...τωρα περιμένει τα διδυμακια της 😍😘🤗(ήταν 1000% σιγουρη ότι θαταν αρνητική...) οπότε μόνο καλή σκεψη
    • Μακάρι..Είμαι βέβαια πολύ αγχωμένη με αυτά τα καφε τα οποία αυξήθηκαν από χθες.. μου είπε να μην κάνω ακόμα χοριακη αλλά να περιμένω ως τη Δευτέρα και να κανω τότε! 
    • Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! @babybaby χρόνια πολλά κοπέλα μου, να τα εκατοστήσεις και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!!!  Εγω δεν μπόρεσα να κρατηθώ και έκανα μια χοριακή σήμερα αντί για Δευτέρα που μου είχε πει ο γιατρός (μετά απο εξωσωματική για όσες δεν ξέρουν την ιστορία μου) και με έχει φάει η αγωνία!! Το ξέρω οτι βιάζομαι αλλά πιστεύω οτι αν είναι να δείξει θα δείξει απο σήμερα, δεν θα το αντέξω να μάθω τα νέα στη δουλειά τη Δευτέρα, καλύτερα σήμερα που είμαι και στο σπιτακι μου!! Στείλτε μου τη θετική ας ενέργεια να πάνε όλα καλα!!! ❤❤❤
    • @Laika δύσκολο πολύ αυτό το χαλαρή! :/
    •     Οι φυσιολογικες τιμες στην κυηση αλλαζουν στις εξετασεις που αναφερεις... Εμενα πχ η crp τον 5ο νομιζω μηνα ηταν 4 κ ο γιατρος μου ειπε πως ηταν πολυ καλα. Νομιζω οτι τα ορια στην κυηση εγραφε το χαρτι οτι ηταν μεχρι 12 αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη... Ειναι πχ σαν τον αιματοκριτη που οσο προχωρα η κυηση εχει την ταση να πεφτει..  Καλη συνεχεια σε'σενα κ στο νινακι σου..!
  • Νέες συζητήσεις