Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Μετά από πολύ καιρό σας γράφω, δυστυχώς έχω κάποιο πρόβλημα με το κινητό. 

Όσες με γνωρίζουν ξέρουν την δικιά μου ιστορία..  Προσπαθούσαμε για 1,5 χρόνο για παιδάκι.. Λίγο πριν κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα μαθαίνω ότι είμαι εγκυος παρόλα αυτό κάνουμε και βλέπουμε αποτέλεσματα ολίγο ασθενές σπέρμα.. Κι όμως εγώ ήμουν έγκυος...  Σε ένα πλασματακι φτυστό ο άντρας μου... 

Η εγκυμοσύνη ήταν πολύ καλή και μέχρι τελευταία στιγμή πηγαίναμε για φυσιολογικό τοκετό πητ8/11 αλλά τελικά ήρθε στις 9/11 με καισαρική ( πέφτανε τα αιμοπετάλια μου)

Εύχομαι σε όλες τις κοπελες που ήταν  δίπλα μου, που προσπαθούν το καινούριο έτος να τους φέρει μόνο χαρές και τα όμορφα νέα που τόσο επιθυμούν 

• Like 13

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όσες με γνωρίζουν ξέρουν την δικιά μου ιστορία..  Προσπαθούσαμε για 1,5 χρόνο για παιδάκι.. Λίγο πριν κάνουμε το σπερμοδιαγραμμα μαθαίνω ότι είμαι εγκυος παρόλα αυτό κάνουμε και βλέπουμε αποτέλεσματα ολίγο ασθενές σπέρμα.. Κι όμως εγώ ήμουν έγκυος...  Σε ένα πλασματακι φτυστό ο άντρας μου... 

Η εγκυμοσύνη ήταν πολύ καλή και μέχρι τελευταία στιγμή πηγαίναμε για φυσιολογικό τοκετό πητ8/11 αλλά τελικά ήρθε στις 9/11 με καισαρική ( πέφτανε τα αιμοπετάλια μου)

Εύχομαι σε όλες τις κοπελες που ήταν  δίπλα μου, που προσπαθούν το καινούριο έτος να τους φέρει μόνο χαρές και τα όμορφα νέα που τόσο επιθυμούν 

Δε σε γνωρίζω, είμαι πιο νέα στο φόρουμ, αλλά να σου ζήσει το αγγελούδι σου και σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχές!!

Είμαι πιο νέα στο φόρουμ,αλλά έχω διαβάσει παλαιότερες δημοσιεύσεις σου.....να σου ζήσει ο πριγκιπάς σου,να είναι πάντα υγιείς και καλότυχος!!!! [smilie=love5.gif]

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Να ειναι γερός και τυχερός και εσύ να τον καμαρώνεις... 😀❤️

@Παρασκευαιδου με συγκίνησες...πολύ κορίτσι μου.Να σου ζήσει Ο ΠΡΊΓΚΙΠΑΣ σου, να είναι γερός και καλότυχος. Μακάρι να μας αξιωσει ο Θεός να ζήσουμε την ευτυχία σου!

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπημένη μου Τσέβη να σου ζήσει το αγγελούδι σου γερό δυνατό και καλότυχο να ναι σε όλη του την ζωή. Δεν ήξερα ότι είχες γεννήσει ρώταγα συχνά για εσένα και την μαμμυ θυμόμουν ήσασταν κοντά. Μπράβο ευχάριστα νέα Άστον να μοιάζει  τώρα στον μπαμπά και μεγαλώνοντας θα πάρει από την μαμά τύχη και υγεία ψυχή μου. Αχ θυμήθηκα από την αρχή τώρα τα πάντα τις συζητήσεις προσπάθειες και όταν άλλαξες συζητήσεις πήγε πλέον με τις εγκυουλες δεν μας ξέχναγες ....Χαρα συγκίνηση όλα ανακατεμένα τα συναισθήματα  🎄🎀🎁🎇🎆💜💛💚💙🎅🎅💑💏😍😘😙φιλιά στον μπέμπη σας και καλές γιορτές γλυκιά μου!!! 

Σας ευχαριστώ τοσοοοοοο πολυ κοριτσάκια μου... Μη το βαλετε πότε κατω.. Και καθε δάκρυ να έρθει μονοχαρα 

Πέρσι τέτοιο καιροοοο έκλαιγα δεν άντεχα ήθελα να τα παρατήσω..  δεν το έκανα όμως..  Το μόνο που έκανα ήταν να ηρεμήσω κ να ζησωωωωω

Όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε μόνο μην ξεχνάμε να ζούμε την καθε στιγμή 

• Like 2

στις On 3/12/2017 at 8:36 ΜΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να σας ζησει κοπελα μου!Να ειναι γερό και τυχερό στη ζωη του!

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Είναι ξεκάθαρη η γραμμουλα!!! Νομίζω πως δεν θα πρέπει να έχεις καμία αμφιβολία!!!! 😍😍 Εγώ ποτέ δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσύνης πάντα έχω προτιμήσει τις χοριακουλες που δίνουν και την τιμή σε περίπτωση εγκυμοσύνης!!! 
    • Πόσο συγκινητικο μηνυμα... Αγγιξες την ψυχη μας. Να το χαιρεσαι το αγορι σου! Ευχομαι υγεια, αγαπη και πολλες πολλες ομορφες χαμογελαστες οικογενειακες στιγμες! 🎂🎉🎊🎁🎀
    • Προφανως και εχεις ελπιδες! Η 16η ειναι απ τις γονιμες σου μερες!  Το τεστ παπ απ οσο ξερω επιτρεπεται. Νονιζω ειχα κανει στην αρχη της εγκυμοσυνης. Ενημερωσε ομως το γιατρο σου για παν ενδεχομενο!  Να χαιρεσαι το παιδακι σου! Και μακαρι η καινουρια χρονια να σου χαρισει και το δευτερο!   
    • Κορίτσια  γειά σας και από μένα... είμαι 26 χρόνων και έχω ένα παιδάκι 21 μηνών...  Με το σύζυγό μου προσπάθησαμε για δεύτερο παιδάκι τον Σεπτέμβριο,  αλλά δυστυχώς βιωσα μια βιοχημικη αποβολή η οποία μου στοίχισε αρκετά.. ο γυναικολογος μου το θεώρησε τυχαίο γεγονός και έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε ξανά τώρα το Δεκέμβριο...  Το ερώτημα μου είναι το εξής.. με κύκλο 29-31 ημερών και έχοντας ελεύθερη επαφή το βράδυ της 16ης μέρας,  έχω ελπίδες να είμαι έγκυος?   Επίσης να σημειώσω ότι έχω κλείσει ραντεβού για τεστ πάπ μεθαύριο σε δημόσιο νοσοκομείο.. Σε περίπτωση εγκυμοσύνης,  επιτρέπεται το τεστ Παπ?  Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 
  • Νέες συζητήσεις