Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• ευχαριστω πολυ κοριτσια μου να ειστε καλα ολες !!! ναι μωρε ελπιω μηπως αλλαξει κατι η ελπιδα πεθαινει τελευταια αλλα θα σας διαβαζω και θα σας γραφω!!!!!!!
    • Στον υπνο ειναι οντως ευκολο! Αλλα οπως και να'χει ειναι οντως πολυ μαλακα τα πρωτα νυχακια, ακομα και με το χει κοβονται πολλες φορες! Και με αυτα τα μπεμπε ψαλιδακια ειναι επισης σχεδον αδυνατο να τους κανεις ζημια!
    • @anni7  θα κανεις οτι νιωθεις και δεν θα πιεστεις μην παρεξηγηθουμε εμεις. ολα καλα να σας πανε. @Μπλε μπραβο στο μωρακι σου.πολυ ευχαριστα νεα.σημερα ηταν ο δευτερος γιατρος?
    • Γειά σας κ από μένα κορίτσια! Εδώ στο τρέξιμο δύσκολο εβδομάδα προβλέπεται! @Kat-Cat χαίρομαι σχετικά είναι καλά τα πράγματα όσο μπορείς να μην ανχονεσαι εγώ την έχω παρέα μ από πέρσι το καλοκαίρι τον άλλο μην πρώτα ο Θεός θα πάω να δω τι γίνεται! Αυτά! @anni7 όπως νιώθει κοπέλα μ κ ότι είναι καλύτερο για εσάς κ μεις από χρόνο σχεδόν καθόλου όπως τα έχουμε ξανά πει! Να νιώθει το ζευγάρι καλά κ όλα τα άλλα θα γίνουν! 
    • @Μπλε μπράβο στο σπορακι σου! Μεθαύριο έχεις στη γιατρό σου; δ έχω ιδεα για τ φ.τ. άλλα πολλοί γιατροί προτείνουν καισαρική πολλές φορές σε κάποια θέματα π Ίσως έχει η εγκυουλα χωρίς όμως να είναι απαραίτητο. Πατανε πάνω στο φόβο μας. 
  • Νέες συζητήσεις