Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @nikona εγώ σας παρακολουθω απλά δεν συμμετέχω να μη μεταφέρω τη μαυρίλα μου ! 
    • Εγώ κοριτσια πονάω ακόμα.. χλωμό αύριο να Μ έρθει όμως γιατί είμαι καθαρή.. ίσως την Τρίτη όπως λέει κ το κινητό..η μπαμ κ κάτω αύριο. Άντε να έρθει να τελειώνω κ έρχονται δύσκολες μέρες... Εορταστικό ωράριο από αύριο..😕😧
    • Εγω ουτε στην πρωτη γεννα ουτε και τωρα εβαλα στην βαλιτσα νυχτικακι,γιατι δεν με βολευει και δεν τα φοραω.Προτιμω τις πυτζαμουλες και μια ζακετα μακρια αντι για ρομπα. Ολα ροζ,εννοειται!!!Επισης εβαλα κορδελες και αυτοκολλητα με νεραιδουλες στην βαλιτσουλα.!!!
    • μια χαρα θα ειναι ολα μην ανησυχεις γλυκια μου !!!😀😀  αχχχ να πανε ολα καλα❤❤❤ ανυπομονωω κι εγω!! σε 5 μερες μπαινω στο μηνα μου!! στης 27 ξανα εχω ραντεβου και ειμαι λιγακι επιμονη!!μπορει και να γεννησουμε πιο νωρις με καισαρικη !!!θα δειξει στης 27!! με την κοιλια πως τα πας?? εγωω πλεον αρχιζω και χανω την ισορροπια μου..χιχιχι ειναι τεραστια πραγνατικα και ειναι και τσιτα🤣🤣🤣 απο υγρα εγω εχω αρκετα και που κ που ποναλακια!! για υπνο βεβαια ουτε κουβεντα.. δεν βολευομαι!! και ειμαι συνεχεια ξυπνια!! και μιλαω στη μπεμπα μου κι εκεινη κανει παρτυυυ!! ποσο θελω να την παρω αγκαλια την αφρατουλα μου❤❤❤
    • ωραιο θεμα καλες γιορτές κορίτσια να έχουμε ολες με τις οικογένειες μας να υπάρχει αγάπη ευτυχία και υγεία σε ολα τα σπίτια με το καλο να έρθει ο νέος χρόνος και οσες περίμενετε μωρακια με το καλο να έρθουν τα αγγελουδια σας💞💞💞
  • Νέες συζητήσεις