Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ,το προηγούμενο μηνα έζησα την χαρά να γνωρίζω ότι μέσα μου υπάρχει ένα πλασματάκι αλλά δυστυχώς δεν κράτησε πολυ .Μετα από μια τεράστια ταλαιπωρία με γιατρούς κ με μια ψυχολογία κάτω του μηδέν  τελικά απέβαλα φυσικά χωρίς να χρειαστεί να κανω αποξυση η τελευταία χοριακη μου ήταν 30 στις 24/11 κ ο γιατρός μου ειπε ότι αυτη την έβδομα θα εχω καθαρίσει (μετά από σχεδόν ανα δυο μέρες ελενχω κ ξεκινώντας με χοριακη  γύρω στα 5000) το καλό σε όλη αυτη την ταλαιπωρία ειναι ότι ο γιατρός μου ειπε λόγω ότι δεν έκανα αποξυση ούτε κάποιο χάπι μπορω να ξανακάνω προσπάθειες άμεσα μετά την πρώτη μου περίοδο .εχει καμία αντιστοιχεί εμπειρία κ αν ναι μετά από ποσο καιρό έρχεται η περίοδος ; Ελπίζω να παρω κάποια απάντηση σας ευχαριστώ 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 7 ώρες, ο/η Papa10 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ,το προηγούμενο μηνα έζησα την χαρά να γνωρίζω ότι μέσα μου υπάρχει ένα πλασματάκι αλλά δυστυχώς δεν κράτησε πολυ .Μετα από μια τεράστια ταλαιπωρία με γιατρούς κ με μια ψυχολογία κάτω του μηδέν  τελικά απέβαλα φυσικά χωρίς να χρειαστεί να κανω αποξυση η τελευταία χοριακη μου ήταν 30 στις 24/11 κ ο γιατρός μου ειπε ότι αυτη την έβδομα θα εχω καθαρίσει (μετά από σχεδόν ανα δυο μέρες ελενχω κ ξεκινώντας με χοριακη  γύρω στα 5000) το καλό σε όλη αυτη την ταλαιπωρία ειναι ότι ο γιατρός μου ειπε λόγω ότι δεν έκανα αποξυση ούτε κάποιο χάπι μπορω να ξανακάνω προσπάθειες άμεσα μετά την πρώτη μου περίοδο .εχει καμία αντιστοιχεί εμπειρία κ αν ναι μετά από ποσο καιρό έρχεται η περίοδος ; Ελπίζω να παρω κάποια απάντηση σας ευχαριστώ 

Καλησπέρα!ειχες βιοχιμηκη κύηση όπως κ εγω αλλά από εξωσωματικη προφανώς λένε από ανωμαλία του εμβρύου το απέβαλλε ο οργανισμός μας μην ανυσηχεις συνέχισε τις προσπάθειες σου δν σημαίνει ότι θ χεις πάλι το ίδιο αποτέλεσμα.οσο για την περίοδο δν ξέρω ποτε θ σ έρθει επειδή εγω επερνα φάρμακα τα έκοψα κ μου ήρθε μετά από τέσσερις μέρες αλλά εσυ είσαι φυσιολογική περίπτωση!μην σε πέρνει από κάτω για σας είναι πανεύκολο να ξανά μείνεις πολυ σύντομα έγκυος!!ηταν να μην κανείς την αρχή!!!!

στις On 1/12/2017 at 4:15 ΜΜ, ο/η Papa10 είπε:

Κοριτσάκι μου δεν έχω περάσει κάτι αντίστοιχο για να σε βοηθήσω. Είχε η αδελφή μου παρόμοια περίπτωση και καθάρισε χωρίς φάρμακα. Λένε κάθε εμπόδιο για καλό... Σου εύχομαι υγεία και σύντομα ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Mariloux έχω διαβάσει την ιστορία σου κ εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να είσαι πολυυυ εγ κυος ...ισως στη θεση σ να έκανα το ίδιο ...ενταξει είμαστε ανυπόμονος τι να κάνουμε ...μια συνάδελφος μου έκανε εξωσωματική το Μάιο και έκανε χοριακη 3 μέρες πριν ...τωρα περιμένει τα διδυμακια της 😍😘🤗(ήταν 1000% σιγουρη ότι θαταν αρνητική...) οπότε μόνο καλή σκεψη
    • Μακάρι..Είμαι βέβαια πολύ αγχωμένη με αυτά τα καφε τα οποία αυξήθηκαν από χθες.. μου είπε να μην κάνω ακόμα χοριακη αλλά να περιμένω ως τη Δευτέρα και να κανω τότε! 
    • Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! @babybaby χρόνια πολλά κοπέλα μου, να τα εκατοστήσεις και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!!!  Εγω δεν μπόρεσα να κρατηθώ και έκανα μια χοριακή σήμερα αντί για Δευτέρα που μου είχε πει ο γιατρός (μετά απο εξωσωματική για όσες δεν ξέρουν την ιστορία μου) και με έχει φάει η αγωνία!! Το ξέρω οτι βιάζομαι αλλά πιστεύω οτι αν είναι να δείξει θα δείξει απο σήμερα, δεν θα το αντέξω να μάθω τα νέα στη δουλειά τη Δευτέρα, καλύτερα σήμερα που είμαι και στο σπιτακι μου!! Στείλτε μου τη θετική ας ενέργεια να πάνε όλα καλα!!! ❤❤❤
    • @Laika δύσκολο πολύ αυτό το χαλαρή! :/
    •     Οι φυσιολογικες τιμες στην κυηση αλλαζουν στις εξετασεις που αναφερεις... Εμενα πχ η crp τον 5ο νομιζω μηνα ηταν 4 κ ο γιατρος μου ειπε πως ηταν πολυ καλα. Νομιζω οτι τα ορια στην κυηση εγραφε το χαρτι οτι ηταν μεχρι 12 αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη... Ειναι πχ σαν τον αιματοκριτη που οσο προχωρα η κυηση εχει την ταση να πεφτει..  Καλη συνεχεια σε'σενα κ στο νινακι σου..!
  • Νέες συζητήσεις