Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φυσική αποβολή


Papa10

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ,το προηγούμενο μηνα έζησα την χαρά να γνωρίζω ότι μέσα μου υπάρχει ένα πλασματάκι αλλά δυστυχώς δεν κράτησε πολυ .Μετα από μια τεράστια ταλαιπωρία με γιατρούς κ με μια ψυχολογία κάτω του μηδέν  τελικά απέβαλα φυσικά χωρίς να χρειαστεί να κανω αποξυση η τελευταία χοριακη μου ήταν 30 στις 24/11 κ ο γιατρός μου ειπε ότι αυτη την έβδομα θα εχω καθαρίσει (μετά από σχεδόν ανα δυο μέρες ελενχω κ ξεκινώντας με χοριακη  γύρω στα 5000) το καλό σε όλη αυτη την ταλαιπωρία ειναι ότι ο γιατρός μου ειπε λόγω ότι δεν έκανα αποξυση ούτε κάποιο χάπι μπορω να ξανακάνω προσπάθειες άμεσα μετά την πρώτη μου περίοδο .εχει καμία αντιστοιχεί εμπειρία κ αν ναι μετά από ποσο καιρό έρχεται η περίοδος ; Ελπίζω να παρω κάποια απάντηση σας ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Papa10 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ,το προηγούμενο μηνα έζησα την χαρά να γνωρίζω ότι μέσα μου υπάρχει ένα πλασματάκι αλλά δυστυχώς δεν κράτησε πολυ .Μετα από μια τεράστια ταλαιπωρία με γιατρούς κ με μια ψυχολογία κάτω του μηδέν  τελικά απέβαλα φυσικά χωρίς να χρειαστεί να κανω αποξυση η τελευταία χοριακη μου ήταν 30 στις 24/11 κ ο γιατρός μου ειπε ότι αυτη την έβδομα θα εχω καθαρίσει (μετά από σχεδόν ανα δυο μέρες ελενχω κ ξεκινώντας με χοριακη  γύρω στα 5000) το καλό σε όλη αυτη την ταλαιπωρία ειναι ότι ο γιατρός μου ειπε λόγω ότι δεν έκανα αποξυση ούτε κάποιο χάπι μπορω να ξανακάνω προσπάθειες άμεσα μετά την πρώτη μου περίοδο .εχει καμία αντιστοιχεί εμπειρία κ αν ναι μετά από ποσο καιρό έρχεται η περίοδος ; Ελπίζω να παρω κάποια απάντηση σας ευχαριστώ 

Καλησπέρα!ειχες βιοχιμηκη κύηση όπως κ εγω αλλά από εξωσωματικη προφανώς λένε από ανωμαλία του εμβρύου το απέβαλλε ο οργανισμός μας μην ανυσηχεις συνέχισε τις προσπάθειες σου δν σημαίνει ότι θ χεις πάλι το ίδιο αποτέλεσμα.οσο για την περίοδο δν ξέρω ποτε θ σ έρθει επειδή εγω επερνα φάρμακα τα έκοψα κ μου ήρθε μετά από τέσσερις μέρες αλλά εσυ είσαι φυσιολογική περίπτωση!μην σε πέρνει από κάτω για σας είναι πανεύκολο να ξανά μείνεις πολυ σύντομα έγκυος!!ηταν να μην κανείς την αρχή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2017 at 4:15 ΜΜ, ο/η Papa10 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ,το προηγούμενο μηνα έζησα την χαρά να γνωρίζω ότι μέσα μου υπάρχει ένα πλασματάκι αλλά δυστυχώς δεν κράτησε πολυ .Μετα από μια τεράστια ταλαιπωρία με γιατρούς κ με μια ψυχολογία κάτω του μηδέν  τελικά απέβαλα φυσικά χωρίς να χρειαστεί να κανω αποξυση η τελευταία χοριακη μου ήταν 30 στις 24/11 κ ο γιατρός μου ειπε ότι αυτη την έβδομα θα εχω καθαρίσει (μετά από σχεδόν ανα δυο μέρες ελενχω κ ξεκινώντας με χοριακη  γύρω στα 5000) το καλό σε όλη αυτη την ταλαιπωρία ειναι ότι ο γιατρός μου ειπε λόγω ότι δεν έκανα αποξυση ούτε κάποιο χάπι μπορω να ξανακάνω προσπάθειες άμεσα μετά την πρώτη μου περίοδο .εχει καμία αντιστοιχεί εμπειρία κ αν ναι μετά από ποσο καιρό έρχεται η περίοδος ; Ελπίζω να παρω κάποια απάντηση σας ευχαριστώ 

Κοριτσάκι μου δεν έχω περάσει κάτι αντίστοιχο για να σε βοηθήσω. Είχε η αδελφή μου παρόμοια περίπτωση και καθάρισε χωρίς φάρμακα. Λένε κάθε εμπόδιο για καλό... Σου εύχομαι υγεία και σύντομα ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...