Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!


elenager

Recommended Posts

ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ....ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΟΤΙ..ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!ΕΣΤΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΔΗΛΑΔΗ,ΜΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΡΙΑΚΑ,44 ΕΤΩΝ ΠΙΑ.

ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΥΙΟ ΗΔΗ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΑ 22 ΜΟΥ...ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ.

ΤΩΡΑ ΜΕ ΝΕΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΥΝΟΜΙΛΗΚΟ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΡΘΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΕΛΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η elenager είπε:

ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ....ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΟΤΙ..ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!ΕΣΤΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΔΗΛΑΔΗ,ΜΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΡΙΑΚΑ,44 ΕΤΩΝ ΠΙΑ.

ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΥΙΟ ΗΔΗ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΑ 22 ΜΟΥ...ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ.

ΤΩΡΑ ΜΕ ΝΕΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΥΝΟΜΙΛΗΚΟ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΡΘΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΕΛΕΝΑ

     Ευχομαι να πραγματοποιηθει συντομα το ονειρο σας!! Εχω γνωστη ενα χρονο μεγαλυτερη σου που κυοφορει διδυμα!!

   Βεβαια στη θεση σου, σιγουρα θα επαιρνα την γνωμη ενος γιατρου χωρις καθυστερησεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ  για τις ευχές σας..φυσικα και ρωτησα το γιατρο μου ήδη!!χχχχχ

άρχισα και το φολλυκό...και  μου είπε αν δεν έρχεται.... τότε εδώ είμαι εγώ να σε βοηθήσω....αχρείαστος να είναι!....

και   αυτός ήταν ο πρώτος μας μήνας  προσπάθειας  που νομίζω ήταν τις καλές μέρες.. επαφ'ες την 11η και 14η και θερμοκρασια 36,3 εκεινη την μερα....έκτοτε 2-3 μερες μετα εχει ανεβει και κυμαινεται απο 36,9-37,1...αλλά σιγά μην είμαι τόσο τυχερή με τη μια να γίνει...και ηλικιακά να το δεις είναι λίγο δυσκολάκι...τέλος πάντων...

Σήμερα ειμαι στην 29η μέρα κύκλου και από χτες ένιωσα κατι σαν κράμπα ,την στιγμή που έστρωνα το κρεβατι μου,  χαμηλα δεξια και σήμερα συνεχίζει κάτι σαν τσίμπημα στο ίδιο σημείο....αλλα μαλλον ονειροβατω......

θα δείξει....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...

παντως δε μπορειτε να πειτε....εχω κ εγω λιγες γνωσεις σχετικα...χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η elenager είπε:

Σας ευχαριστώ  για τις ευχές σας..φυσικα και ρωτησα το γιατρο μου ήδη!!χχχχχ

άρχισα και το φολλυκό...και  μου είπε αν δεν έρχεται.... τότε εδώ είμαι εγώ να σε βοηθήσω....αχρείαστος να είναι!....

και   αυτός ήταν ο πρώτος μας μήνας  προσπάθειας  που νομίζω ήταν τις καλές μέρες.. επαφ'ες την 11η και 14η και θερμοκρασια 36,3 εκεινη την μερα....έκτοτε 2-3 μερες μετα εχει ανεβει και κυμαινεται απο 36,9-37,1...αλλά σιγά μην είμαι τόσο τυχερή με τη μια να γίνει...και ηλικιακά να το δεις είναι λίγο δυσκολάκι...τέλος πάντων...

Σήμερα ειμαι στην 29η μέρα κύκλου και από χτες ένιωσα κατι σαν κράμπα ,την στιγμή που έστρωνα το κρεβατι μου,  χαμηλα δεξια και σήμερα συνεχίζει κάτι σαν τσίμπημα στο ίδιο σημείο....αλλα μαλλον ονειροβατω......

θα δείξει....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...

παντως δε μπορειτε να πειτε....εχω κ εγω λιγες γνωσεις σχετικα...χαχαχαχαχα

Καλημέρα! Τι κύκλο εχεις; Γιατι λες οτι εισαι στην 29η μερα... Εχεις καθυστερηση δλδ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως δεν εχω κανονικο κυκλο....αλλα τους τελευταιους μηνες εχει μικρυνει σχετικα ειχα 27 μερες,26,27,28,30 πιο παλια  ..τρεχα γυρευε δηλαδη.....

θα δουμε...δεν θελω να ειμαι κ υπεραισοδοξη με τετοιο ανωμαλο κυκλο...ευτυχως εχω κοντα το γιατρο μου αν χρειαστει θα παω απο βδομαδα στο ιατρειο του...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να σου ερθει ή να σου ερθουν ποτε δν ξερεις!!

εχε πιστη υπομομη κ θ μαθεις τ ευχαριστα νεα πριν καν τ καταλαβεις...!!

περιμενουμε νεα σ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σας!!

τελικα  την Κυριακή αδιαθέτησα....άρα 29 μερες κύκλο είχα αυτη την φορά...Δεν πειράζει συνεχίζουμε...ήταν να μην το παρουμε  αποφαση..τώρα ή λιγο πιο μετά θα γίνει....θεού θέλοντος...

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΛΕΝΑ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δω τα θυμαμαι καλα..????με κυκλο ακανονιστο ποιες ειναι οι καλές μέρες???υπενθυμιστε μου παρακαλω......απο 12η-18η????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η elenager είπε:

Για να δω τα θυμαμαι καλα..????με κυκλο ακανονιστο ποιες ειναι οι καλές μέρες???υπενθυμιστε μου παρακαλω......απο 12η-18η????

 

  Καλημερα!! Εσυ εχεις κυκλο 26-30 ημερων απ'οτι ειδα. Δε θεωρειται κ τοσο ασταθης. Δηλ μια αποκλιση μεχρι 3-4 ημερων θεωρειται φυσιολογικη. Οι ωορρηξια σου γινεται (αν ολα βαινουν καλως) 12η με 16η.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑ...σημερα 12η μερα του κυκλου μου πηγα στο γιατρο μου..δεν ειδε ομως ωαρια??ισως γινει πιο μετα η ωορρυξια μου ειπε ή ισως εχεις ανωρρυκτικο κυκλο.!!!!θα μου γραψει εξετασεις να κανω . .κ βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως σημερα 14η μερα του κυκλου αρχισα να βλεπω κ τα  egg white υγρα...και η σημερινη θερμοκρασια πιο χαμηλη απο τις αλλες μερες!!λετε να . ...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...