Μετάβαση σε περιεχόμενο

;;;


Guest

Recommended Posts

;;Εγραψα για ενα θεμα που με απασχολει και δεν μπηκε στην αρχη..Αν μπορειτε να το διαβασετε στη ροη της συζητησης.Ευχαριστω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2017 at 5:06 ΜΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Athena D. , τι θέμα?  Κάνε ένα copy paste να το δούμε! 

Ελα κοπελα μου!Εχω 30 μερες καθυστερηση.Αδιαθετησα τελευταια φορα 7 Οκτωβρη.Στο μεταξυ ειχα επαφες μες τον Οκτωβρη και στις 11 κ 12 Νοέμβρη.

Στις 26 και 27 Νοέμβρη ειχα λιγο καφε υγρα στο σκουπισμα και τιποτα άλλο.Εκανα μια χοριακη για σιγουρια αλλα τιποτα...Δεν εχω κανενα συμπτωμα ,ουτε οτι θα αδιαθετησω ουτε εγκυμοσυνης ...Ο γιατρος μ ειπε να περιμενω ακομα μια εβδομαδα και να κανω χοριακη και απο εκει και περα βλεπουμε...

Καμμια σκεψη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 5/12/2017 at 7:06 ΜΜ, ο/η Athena D. είπε:

Ελα κοπελα μου!Εχω 30 μερες καθυστερηση.Αδιαθετησα τελευταια φορα 7 Οκτωβρη.Στο μεταξυ ειχα επαφες μες τον Οκτωβρη και στις 11 κ 12 Νοέμβρη.

Στις 26 και 27 Νοέμβρη ειχα λιγο καφε υγρα στο σκουπισμα και τιποτα άλλο.Εκανα μια χοριακη για σιγουρια αλλα τιποτα...Δεν εχω κανενα συμπτωμα ,ουτε οτι θα αδιαθετησω ουτε εγκυμοσυνης ...Ο γιατρος μ ειπε να περιμενω ακομα μια εβδομαδα και να κανω χοριακη και απο εκει και περα βλεπουμε...

Καμμια σκεψη;;;

εκανες κι αλλη χοριακη τελικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/12/2017 at 8:52 ΠΜ, ο/η Athena D. είπε:

Εκανα.Αρνητικη.Τωρα και 2 μερες ποναω και μαλλον παω για να αδιαθετησω..Μετα απο 2 μηνες.Αντε να δουμε...

Τελικα αδιαθετησες κοπελα μου?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιποτα κοριτσι μου...Πηγα γιατρο για διαφορες εξετασεις που θα ολοκληρωθουν μετα τις γιορτες...Απο την εξεταση που μ εκανε δεν βλεπει να αδιαθετω τωρα κοντα...Ειμαι να σκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

τιποτα κοριτσι μου...Πηγα γιατρο για διαφορες εξετασεις που θα ολοκληρωθουν μετα τις γιορτες...Απο την εξεταση που μ εκανε δεν βλεπει να αδιαθετω τωρα κοντα...Ειμαι να σκασω!

ΠΦΦΦΦ! ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΙΔΕΑ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

ΠΦΦΦΦ! ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΙΔΕΑ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ

Σ ευχαριστω πολυ!Η αληθεια ειναι οτι ειμαι συμφωνα με τις ορμονες μου ,στα προεμμηνοπαυσιακα...Τωρα ποσο θα διαρκεσει αυτο και κατα ποσο θα προλαβω για ενα μωρο...ο Θεος μονο ξερει!

Στο μεταξυ εχω πριστει σαν μπαλονι που θα σκασει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Σ ευχαριστω πολυ!Η αληθεια ειναι οτι ειμαι συμφωνα με τις ορμονες μου ,στα προεμμηνοπαυσιακα...Τωρα ποσο θα διαρκεσει αυτο και κατα ποσο θα προλαβω για ενα μωρο...ο Θεος μονο ξερει!

Στο μεταξυ εχω πριστει σαν μπαλονι που θα σκασει !!!

χαχααχ υπομονή! Εύχομαι σύντομα να πρηστείς από εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

χαχααχ υπομονή! Εύχομαι σύντομα να πρηστείς από εγκυμοσύνη!

Αμην σε ολες μας!Βγηκαν οι ορμονικες.Εχω θεμα με τον θυροειδη,που ποτε δεν ειχα.Χρειαζεται τωρα να παω σε ενδοκρινολογο για τα περαιτερω....Ξερει καποιο κοριτσι αν επηρρεαζει ο θυροειδης την προσπαθεια για συλληψη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Αμην σε ολες μας!Βγηκαν οι ορμονικες.Εχω θεμα με τον θυροειδη,που ποτε δεν ειχα.Χρειαζεται τωρα να παω σε ενδοκρινολογο για τα περαιτερω....Ξερει καποιο κοριτσι αν επηρρεαζει ο θυροειδης την προσπαθεια για συλληψη;;;

Απόσο διαβάζω από δω ναι έχει κάποια σχέση αλλά δεν ξέρω λεπτομέρειες..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

Απόσο διαβάζω από δω ναι έχει κάποια σχέση αλλά δεν ξέρω λεπτομέρειες..............

Σ ευχαριστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Αμην σε ολες μας!Βγηκαν οι ορμονικες.Εχω θεμα με τον θυροειδη,που ποτε δεν ειχα.Χρειαζεται τωρα να παω σε ενδοκρινολογο για τα περαιτερω....Ξερει καποιο κοριτσι αν επηρρεαζει ο θυροειδης την προσπαθεια για συλληψη;;;

Κι εγώ απ όσο ξέρω επηρεάζει....οπότε βρήκες έστω μια άκρη για να προχωρήσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κι εγώ απ όσο ξέρω επηρεάζει....οπότε βρήκες έστω μια άκρη για να προχωρήσεις! 

Ναι...Θα δουμε τωρα παρακατω τι χρειαζεται..Μετα τις γιορτες μου εκλεισε ραντεβου η ενδοκρινολογος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Ναι...Θα δουμε τωρα παρακατω τι χρειαζεται..Μετα τις γιορτες μου εκλεισε ραντεβου η ενδοκρινολογος...

Ολα καλα θα πάνε! Θα έρθει και το νινι!απλά σε παιδευει λίγο παραπάνω! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα μου ντε!Μονο αυτο μ ελειπε να συμπληρωσω το καρε...Ουτε καν μ ειχε περασει απο το μυαλο.Το παρακολουθω χρονια και ολα ηταν καλα...Τωρα στραβωσε κ αυτος!Πιστευω να ρυθμιστει ευκολα και να το αντιμετωπισουμε κι αυτο!

Καλες γιορτες ditaki και να εχουμε ολοιιιιι μια υπεροχη χρονια με υγεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ολα καλα θα πάνε! Θα έρθει και το νινι!απλά σε παιδευει λίγο παραπάνω! ???

Σ ευχαριστω πολυ!!!Καλες γιορτες και οτιι λαχταρα η καρδια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...