Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστερηση...


Guest

Recommended Posts

στις On 30/11/2017 at 2:09 ΜΜ, ο/η Athena D. είπε:

Για εμμηνόπαυση μιλάμε...:cry:

Μην ακουω βλακειες..κυστη δεν μπορει να ναι; Βιοχημικη που δεν επιασε η χοριακη; Χιλιαδυο μικροπραγματα..οταν ακουω για εμμηνοπαυση με πιανουν τα νευρα μου..με αμη 0,7 απο τα 32 μου εκανα δυο παιδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Finally είπε:

Μην ακουω βλακειες..κυστη δεν μπορει να ναι; Βιοχημικη που δεν επιασε η χοριακη; Χιλιαδυο μικροπραγματα..οταν ακουω για εμμηνοπαυση με πιανουν τα νευρα μου..με αμη 0,7 απο τα 32 μου εκανα δυο παιδια..

Να τα χαίρεστε κοπέλα μου!Ελπίζω να ειναι ολα οπως τα λες.Εχω ΑΜΙ 0,4...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Για να σε παρηγορήσω, έχω και γω 23 μέρες καθυστέρησή και μια αρνητική χοριακή....ο γιατρός μου είπε ότι απλά δεν έκανα ωορρηξία τον προηγούμενο μήνα και γι αυτό η τόσο μεγάλη καθυστέρηση.  

Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. μολις μπηκα κατα τυχη στο φορουμ..και ειδα το ποστ σου!! Τρελαθηκα απο την χαρα μου! Εχεις καποιο νεο?? Εγω αυτο το καφε το ειδα 21η μερα του κυκλου...ειχα αρκετες μερες καθυστερηση..το αποτελεσμα ηταν να αλλαξει ο κυκλος μου και στον επομενο κυκλο εμεινα εγκυος!! Ευχομαι αν δεν ειναι αυτη τη φορα να μας κανεις πρωτοχρονιατικο δωρο τα νεα της εγκυμοσυνης σου! Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου σ ευχαριστω πολυ!!!Μακαρι!Πηρα τηλ. το γιατρο και μ ειπε να κανω χοριακη ξανα σε μια εβδομαδα.Αν ειναι κ αυτη αρνητικη θα κανω ορμονικες και βλεπουμε!Δεν κρατιεμαι να περασουν οι ημερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

κοπελα μου σ ευχαριστω πολυ!!!Μακαρι!Πηρα τηλ. το γιατρο και μ ειπε να κανω χοριακη ξανα σε μια εβδομαδα.Αν ειναι κ αυτη αρνητικη θα κανω ορμονικες και βλεπουμε!Δεν κρατιεμαι να περασουν οι ημερες!!

Το ευχομαι ολοψυχα!!! 

Θα περασουν οι ατιμες που θα παει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

:x:cheer:Πως πας εσυ;;

 

Εγω στο κρεβατι ειμαι σχεδον ενα μηνα..ειδα λιγο αιματακι και προσέχω πολυ..παιρνω προγεστερονη...

Στις 19 του μηνα εχουμε την αυχενικη διαφανεια και μετα θα δουμε αν θα συνεχισω να την παιρνω και πως πανε τα πραγματα... Εχω συνεχεια αναγουλες πονοκεφαλους...τα κλασικα...αυτα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Μια αγκαλια και τις ευχες μου να προχωρανε ολα καλα!!:cheer:

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου! Κι εγω ευχομαι συντομα να μας πεις τα χαρμοσυνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2017 at 1:48 ΜΜ, ο/η ditaki είπε:

Για να σε παρηγορήσω, έχω και γω 23 μέρες καθυστέρησή και μια αρνητική χοριακή....ο γιατρός μου είπε ότι απλά δεν έκανα ωορρηξία τον προηγούμενο μήνα και γι αυτό η τόσο μεγάλη καθυστέρηση.  

Κοριτσακι μου ησουν ηδη εγκυος ε;;;Πως τα φερνει η ζωη!!!!!Χαρηκα παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Μα είδες....μας την έσκασα!

Σου εύχομαι σύντομα να έχεις τα ομορφότερα νέα!

Χαχαχα! Μακάρι να έχουμε κ αλλες τέτοιες εκπλήξεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...