Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις On 30/11/2017 at 2:09 ΜΜ, ο/η Athena D. είπε:

Για εμμηνόπαυση μιλάμε...:cry:

Μην ακουω βλακειες..κυστη δεν μπορει να ναι; Βιοχημικη που δεν επιασε η χοριακη; Χιλιαδυο μικροπραγματα..οταν ακουω για εμμηνοπαυση με πιανουν τα νευρα μου..με αμη 0,7 απο τα 32 μου εκανα δυο παιδια..

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Guest
στις πριν 18 ώρες, ο/η Finally είπε:

Μην ακουω βλακειες..κυστη δεν μπορει να ναι; Βιοχημικη που δεν επιασε η χοριακη; Χιλιαδυο μικροπραγματα..οταν ακουω για εμμηνοπαυση με πιανουν τα νευρα μου..με αμη 0,7 απο τα 32 μου εκανα δυο παιδια..

Να τα χαίρεστε κοπέλα μου!Ελπίζω να ειναι ολα οπως τα λες.Εχω ΑΜΙ 0,4...

Guest
στις πριν 19 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Για να σε παρηγορήσω, έχω και γω 23 μέρες καθυστέρησή και μια αρνητική χοριακή....ο γιατρός μου είπε ότι απλά δεν έκανα ωορρηξία τον προηγούμενο μήνα και γι αυτό η τόσο μεγάλη καθυστέρηση.  

Σε ευχαριστώ πολύ!

@Athena D. μολις μπηκα κατα τυχη στο φορουμ..και ειδα το ποστ σου!! Τρελαθηκα απο την χαρα μου! Εχεις καποιο νεο?? Εγω αυτο το καφε το ειδα 21η μερα του κυκλου...ειχα αρκετες μερες καθυστερηση..το αποτελεσμα ηταν να αλλαξει ο κυκλος μου και στον επομενο κυκλο εμεινα εγκυος!! Ευχομαι αν δεν ειναι αυτη τη φορα να μας κανεις πρωτοχρονιατικο δωρο τα νεα της εγκυμοσυνης σου! Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια!!❤

Guest

κοπελα μου σ ευχαριστω πολυ!!!Μακαρι!Πηρα τηλ. το γιατρο και μ ειπε να κανω χοριακη ξανα σε μια εβδομαδα.Αν ειναι κ αυτη αρνητικη θα κανω ορμονικες και βλεπουμε!Δεν κρατιεμαι να περασουν οι ημερες!!

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

κοπελα μου σ ευχαριστω πολυ!!!Μακαρι!Πηρα τηλ. το γιατρο και μ ειπε να κανω χοριακη ξανα σε μια εβδομαδα.Αν ειναι κ αυτη αρνητικη θα κανω ορμονικες και βλεπουμε!Δεν κρατιεμαι να περασουν οι ημερες!!

Το ευχομαι ολοψυχα!!! 

Θα περασουν οι ατιμες που θα παει...

Guest
στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Το ευχομαι ολοψυχα!!! 

Θα περασουν οι ατιμες που θα παει...

:x:cheer:Πως πας εσυ;;

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

:x:cheer:Πως πας εσυ;;

Εγω στο κρεβατι ειμαι σχεδον ενα μηνα..ειδα λιγο αιματακι και προσέχω πολυ..παιρνω προγεστερονη...

Στις 19 του μηνα εχουμε την αυχενικη διαφανεια και μετα θα δουμε αν θα συνεχισω να την παιρνω και πως πανε τα πραγματα... Εχω συνεχεια αναγουλες πονοκεφαλους...τα κλασικα...αυτα!😁

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Μια αγκαλια και τις ευχες μου να προχωρανε ολα καλα!!:cheer:

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου! Κι εγω ευχομαι συντομα να μας πεις τα χαρμοσυνα!!

Guest
στις On 1/12/2017 at 1:48 ΜΜ, ο/η ditaki είπε:

Για να σε παρηγορήσω, έχω και γω 23 μέρες καθυστέρησή και μια αρνητική χοριακή....ο γιατρός μου είπε ότι απλά δεν έκανα ωορρηξία τον προηγούμενο μήνα και γι αυτό η τόσο μεγάλη καθυστέρηση.  

Κοριτσακι μου ησουν ηδη εγκυος ε;;;Πως τα φερνει η ζωη!!!!!Χαρηκα παρα πολυ!

Guest
στις πριν 10 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Μα είδες....μας την έσκασα!

Σου εύχομαι σύντομα να έχεις τα ομορφότερα νέα!

Χαχαχα! Μακάρι να έχουμε κ αλλες τέτοιες εκπλήξεις!!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Εγώ μέλι πήρα τ πιο φθηνό κ βρήκα την υγειά μου πραγματικά. Κ πήρα ξεχωριστά τα άλλα.  Κοιτάξτε εγώ δεν είμαι τσιγκουνα καθόλου. Κοιτάω όμως πολύ την βολεψη μου. Ειδικά επειδή είμαι της βόλτας κ το μωρό τ έβγαλα αμέσως έξω στις 40 μέρες. Πήρα perego που ειναι όντως καλό. Αλλά ελαφρύ ρε φίλε. Μόνο του πάει. 
    • Εγώ πήρα ένα perego προσφορά 150. Δεν έχει τίποτα έξτρα έτσι σκέτο. Αλλά..... Κορίτσια ελαφρύ.. Κλείνει τακ τουκ πλενεται εύκολα και πορτ μπαγαζ μια χαρά. Κ ανθεκτικό. Θ τ έχω κ τώρα. Υπέροχο... Όποιος το οδήγησε... Είχε Ν λέει πόσο ελαφρύ.  Η φίλη μου πήρε το ακριβό με 650 γτ είχε κ το κάθισμα αυτοκινήτου κ ήταν τόσο βαρύ κ δύσκολο που τελικά έμεινε πατάρι και πήρε ένα μικρό άλλο 
    • Πήρα καρότσι 3 σε 1 και όντως χρησιμοποίησα όλους τους τρόπους του.. Το μόνο παράπονο.. Ηταν καρότσι των 400 ευρώ.. Καλο και γερό.. Αλλα πολύ βαρύ όταν χρειάστηκε να το σηκώσω κάποιες φορές και ειχε λίγο δύσκολο κλείσιμο. Δηλαδή δεν ήθελε κόπο, αλλα τρόπο, αλλά εγώ δεν τον βρήκα ποτέ! Ο άντρας μου πάλι, το κλείνει σε ένα δευτερόλεπτο.. Οποτε θα έλεγα ότι ναι, καναμε καλή αγορά, δεν το μετανιωσα 
    • Για πες μας τη γνώμη σου για τα καροτσια... τιειχεσ Πάρει;τι σε βόλεψε; Τι ήθελες να εχει που δε το ειχε.. τι σε δυσκόλεψε;;
    • Κορίτσια εσείς που είναι το πρώτο σας και δεν έχετε καρότσι κλπ να πάρετε αν βρείτε καμία καλή προσφορά.. Εγω παλι που έχω τα βασικά, γιατι τα είχα πάρει ουδέτερα 😉 έχω μπει ήδη στον πειρασμό να πάρω κάνα ρουχαλάκι.. Του πήρα βασικά ένα ζιπουνακι που λέει "Lil mister" και κατι αντίστοιχο για την κόρη μου "big sister to a little mister" ❤️💙 δεν παίρνω κάτι αλλο όμως.. Εχουμε καιρό.. 
  • Νέες συζητήσεις