Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ εγκυμοσύνης πριν την καθυστερηση


olga86

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Με το καλο κοπελα μου να ειναι η τυχερη σου φορα!!!!!!!

Σε ευχαριστώ κουκλίτσα,το ελπίζω...βασικά.....το πιστεύω!!!χαχαχαχα

Και σε εσένα τα καλύτερα σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, κορίτσια! Κι εγώ στο κλαμπ! Δεν έχω υπομονή να περιμένω κ έχω κάνει πλούσια τα φαρμακεία με τα τεστ! Βρίσκομαι στην 29 μέρα με κύκλο 26 ημερών αλλά, δεν έχω όρεξη για άλλο ένα αρνητικό τεστ κ περιμένω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hazel είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια! Κι εγώ στο κλαμπ! Δεν έχω υπομονή να περιμένω κ έχω κάνει πλούσια τα φαρμακεία με τα τεστ! Βρίσκομαι στην 29 μέρα με κύκλο 26 ημερών αλλά, δεν έχω όρεξη για άλλο ένα αρνητικό τεστ κ περιμένω....

Καλησπέρα και καλή επιτυχία!!!

Γιατί δεν πας να κάνεις χοριακή;;;...είναι πιο αξιόπιστη και θα σου δώσει και στοιχεία για την εγκυμοσύνη σου...εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι συγκρατημένη ακομη γιατί να σου πω την αλήθεια, δεν νιώθω καθόλου έγκυος, ουτε κ κανένα σύμπτωμα έχω. Λεω να περιμένω ως την Τεταρτη κ αν δεν έρθει ως τότε, θα πάω. 

Εσυ; Πότε περιμένεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η hazel είπε:

Ειμαι συγκρατημένη ακομη γιατί να σου πω την αλήθεια, δεν νιώθω καθόλου έγκυος, ουτε κ κανένα σύμπτωμα έχω. Λεω να περιμένω ως την Τεταρτη κ αν δεν έρθει ως τότε, θα πάω. 

Εσυ; Πότε περιμένεις; 

Πολλες κοπέλες δεν έχουν συμπτώματα στην αρχή της εγκυμοσύνης....

5 και σήμερα!!!!χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4 Δεκεμβρίου 2017 at 1:03 ΜΜ, ο/η olga86 είπε:

θα σου ελεγα να κανεις οπωσδηποτε μια σαλπιγγογραφια!εγω εμεινα εγκυος μια εβδομαδα ακριβως μετα απο αυτη την εξεταση!μου καθαρισαν οι σαλπιγγες και εμεινα αμεσως!επισης θα δουν αν ειναι βουλωμενες.

Ναι, μου είπε κ ο γιατρός, οτι υπάρχει αυτή η περίπτωση! Σ ευχαριστω Ολγα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3 Δεκεμβρίου 2017 at 5:10 ΜΜ, ο/η Sakira είπε:

Kalshpera egw prospatho 3 mhnes gia paidaki k o giatros mou me evale k ekana salpigkografia k spermatodiagramma gia ton andra mou .kai eipe oti oi perisoteres pou to kanoun menoun egkuos .twra ti n pw makari.sou euxwmai suntoma me ena mwraki?

@Sakira σ ευχαριστω μακάρι να γίνει ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4 Δεκεμβρίου 2017 at 2:31 ΜΜ, ο/η Anna_magda είπε:

Καλησπέρα κορίτσιααα!! Λοιπόν ας σας τα πω όλα σιγά σιγά γιατί απο χθες έγιναν πολλά.. Αρχικά να σας πω ότι σήμερα είμαι στην 14η μερα με κυκλο 28-29 ημερων κ το τεστ ωορρηξίας μου βγήκε πάλι με αχνη γραμμή.. Κ τώρα να σας πω ότι απο χθες που ανακάλυψε ο άντρας μου ότι έχω πάρει αυτά τα τεστ δεν το πήρε κ πολύ καλά γιατί μου είπε ότι έτσι τον αγχωνω κ χθες δεν καταφέραμε να κάνουμε αγαπούλες γιατί συνέχεια το σκεφτόταν κ η σημαία δεν σηκώθηκε, όπως καταλαβαίνετε.. Απ ότι φαίνεται τον χάσαμε αυτον τον μήνα.. @Νινα85. Είμαι 28 χρόνων κ επειδη πριν 10 μήνες είχαμε μια παλινδρομη κυηση κ έκανα τότε εξετάσεις, η γυναικολόγος μου είπε ότι τώρα δεν χρειάζεται να κάνουμε εξετάσεις.. Τότε ο άντρας μου είχε κάνει κ σπερματοδιαγραμμα κ ήταν όλα καλά.. 

@Anna_magda Αγχώθηκε γ αυτο, και σε μας έχει συμβεί. Το είπαμε στο γιατρο και μας είπε οτι πρέπει να χαλαρώσουμε, η ίσως να το αφήσουμε για λίγο μέχρι να συνέλθουμε, η μπορούμε να κάνουμε σπερματεγχυση( ετσι μας το είπε αυτο εγώ πιστεύω για να ξεκολλήσει το μυαλό μας) φυσικά εγώ δέχτηκα εκείνος όμως προσπαθούσε να με πείσει οτι δεν υπάρχει λόγος αφου( απο όσο ξέρουμε μέχρι τώρα ) δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Ετσι τον άφησα λίγο, παράλληλα επέμενα στη λύση του γιατρού, και επειδή το μυαλό του έφυγε απο κει επανήλθε! Ειναι δύσκολη η φάση της προσπάθειας, πρέπει να έχουμε υπομονή...(τα λέω για να τα ακούω και εγώ) Εύχομαι όλα να φτιάξουν γρήγορα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Elena o είπε:

@Anna_magda Αγχώθηκε γ αυτο, και σε μας έχει συμβεί. Το είπαμε στο γιατρο και μας είπε οτι πρέπει να χαλαρώσουμε, η ίσως να το αφήσουμε για λίγο μέχρι να συνέλθουμε, η μπορούμε να κάνουμε σπερματεγχυση( ετσι μας το είπε αυτο εγώ πιστεύω για να ξεκολλήσει το μυαλό μας) φυσικά εγώ δέχτηκα εκείνος όμως προσπαθούσε να με πείσει οτι δεν υπάρχει λόγος αφου( απο όσο ξέρουμε μέχρι τώρα ) δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Ετσι τον άφησα λίγο, παράλληλα επέμενα στη λύση του γιατρού, και επειδή το μυαλό του έφυγε απο κει επανήλθε! Ειναι δύσκολη η φάση της προσπάθειας, πρέπει να έχουμε υπομονή...(τα λέω για να τα ακούω και εγώ) Εύχομαι όλα να φτιάξουν γρήγορα ?

Και φυσικα να μην αγχωνομαστε!Ολο αυτο ακουω ...Αντε τωρα να μην αγχωθεις...Πως γινεται βρε κοριτσια αυτο;;;Με γιόγκα;;;;Με ασκησεις χαλαρωσης;;;Με τι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elena o είπε:

@Sakira να σε ρωτήσω κάτι? πόνεσε πολύ?

Kalhsperaa oxi polu san ponous periodou htan.den kratise pano ap 10 lepta.thn ekana sto mhtera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ @Elena o άσε τώρα το έχασα το παιχνίδι.. Τον αγχωσα κ τώρα είμαστε πολύ περίεργα αυτές τις μέρες.. 

@Athena D κ γω ψάχνω τρόπους για να μην αγχώνομαι αλλά τζιφος.. Συνέχεια οι σκέψεις μου είναι γύρω από αυτό το θέμα.. Μέχρι κ στον ύπνο μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν ακουγα αυτο το μην αγχωνεσαι ηθελα να αρχισω τα χαστουκια.δεν γινεται να μην αγχωνεσαι απλα προσπαθεις να απασχολεις το μυαλο σου με αλλα πραγματα ωστε να περνανε οι μερες.κοινως να κοροιδευεις τον εαυτο σου. και ο αντρας μου αγχωνοταν κ ειχαμε χασει καποιους μηνες ετσι αλλα οταν αγορασα καινουργια εσωρουχα του εφυγαν τα αγχη χαχαχα! εγω πονεσα πααααρα πολυ στην σαλπιγγοραφια παντως,ισως να ειχα και θεματακι ομως να ηταν δλδ ψιλοβουλωμενες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5 Δεκεμβρίου 2017 at 8:50 ΜΜ, ο/η Anna_magda είπε:

Αχ @Elena o άσε τώρα το έχασα το παιχνίδι.. Τον αγχωσα κ τώρα είμαστε πολύ περίεργα αυτές τις μέρες.. 

@Athena D κ γω ψάχνω τρόπους για να μην αγχώνομαι αλλά τζιφος.. Συνέχεια οι σκέψεις μου είναι γύρω από αυτό το θέμα.. Μέχρι κ στον ύπνο μου.. 

@Anna_magda πως πάτε με το θέμα? είστε καλυτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!!! @Elena o ναι ναι τώρα είμαστε τέλεια.. Ευτυχώς όλα καλά! Δεν το συζητήσαμε ξανά, οπότε ξεχαστηκε κ αυτός κ εγώ κ είχαμε επαφουλες αλλά πιστεύω ότι δεν καταφέραμε κάτι αυτον τον μήνα γιατί επαφή είχαμε 16η κ 17η μερα του κύκλου δηλαδή όταν τελείωνε η ωορρηξία.. Εγώ έχω προμηθευτεί και τα τεστ ωορρηξίας της clearblue κ εννοείται ότι δεν του το έχω πει!!!!!!!!! Σε 8 μερούλες περιμένω την ακατανομαστη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...