Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες ευχομαι να είστε όλες καλά!!!!!!!

Έκανα την ovitrelle στις 8/11 μέτα από  αγωγή με σερπαφαρ και περιμένω...

Ο γιατρός μου είπε ότι αν δεν είμαι εγκυος και αυτη τη φορα θα κάνω σαλπιγγογραφία.

Ειμαι 38 ετων και έχω δύο κοριτσακια!!!!

Δεν εχω καποια απορια απλα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

Καλημέρα σε όλες!!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλημέρα @STIRELLA.Καλά έκανες και το μοιράστηκες. Να χαίρεσαι τις ζουζουνες σου.Αν δεν κάνω λάθος σήμερα είσαι δέκατη πέμπτη μετά την ovitrelle,  εύχομαι να πας πολύ παραπάνω την καθηστεριση και να ξεκινήσεις το ταξίδι για το τρίτο ζουζούνι σου.

• Thanks 1

@elena 2 σε ευχαριστω πολυ ,σημερα  ειναι η 16 μερα μετα την ovitrelle .

Την προηγουμενη φορα αδιαθετησα την 20η μερα μετα την ovitrelle οποτε περιμενω αλλα δεν ειμαι καθολου αισιοδοξη!

εσυ σε τι φαση εισαι?

Εγώ είμαι σε φάση διέγερσης για την πρώτη μου εξωσωματική.  

Εσύ κοριτσάκι μου δεν χρειάζεται να μην είσαι αισιόδοξη γιατί ποτέ δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει  (όπως λενε).Χαλαρά και πότε δεν ξέρεις 💋

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Προφανως και εχεις ελπιδες! Η 16η ειναι απ τις γονιμες σου μερες!  Το τεστ παπ απ οσο ξερω επιτρεπεται. Νονιζω ειχα κανει στην αρχη της εγκυμοσυνης. Ενημερωσε ομως το γιατρο σου για παν ενδεχομενο!  Να χαιρεσαι το παιδακι σου! Και μακαρι η καινουρια χρονια να σου χαρισει και το δευτερο!   
    • Κορίτσια  γειά σας και από μένα... είμαι 26 χρόνων και έχω ένα παιδάκι 21 μηνών...  Με το σύζυγό μου προσπάθησαμε για δεύτερο παιδάκι τον Σεπτέμβριο,  αλλά δυστυχώς βιωσα μια βιοχημικη αποβολή η οποία μου στοίχισε αρκετά.. ο γυναικολογος μου το θεώρησε τυχαίο γεγονός και έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε ξανά τώρα το Δεκέμβριο...  Το ερώτημα μου είναι το εξής.. με κύκλο 29-31 ημερών και έχοντας ελεύθερη επαφή το βράδυ της 16ης μέρας,  έχω ελπίδες να είμαι έγκυος?   Επίσης να σημειώσω ότι έχω κλείσει ραντεβού για τεστ πάπ μεθαύριο σε δημόσιο νοσοκομείο.. Σε περίπτωση εγκυμοσύνης,  επιτρέπεται το τεστ Παπ?  Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 
    • Καλησπέρα κορίτσια στην κορη μου δεν είχα τίποτα τώρα στη 12η εβδ ...2η εγκυμοσυνη είχα καφέ αλλά με την καθυστέρηση και πήρα προγεστερόνη ..πριν τη καθυστέρηση όχι δεν είχα τουλάχιστον εγώ.
    • Καλησπερα! ειμαι νεο μελος. εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ παροτι δεν ηταν στα αμεσα σχεδια μας χαρηκαμε πολυ! αλλα οσο περνα ο καιρος και γινεται ολο κ πιο πολυ αληθινο ολο αυτο φοβαμαι οτι δεν θα τα καταφερω!!!!  να σημειωσω οτι ειμαι στον 1ο μηνα ειναι ακομα αρκετα νωρις 
  • Νέες συζητήσεις