Μετάβαση σε περιεχόμενο

Sos!!βοηθεια!


Recommended Posts

Κοριτσια μ καλησπεραα!!

θελω τν γμωμη σας...

τν παρασκευη παντρευομαι μ

πολιτικο γαμο...

μ ειπαν πως πρεπει ν μ

παρει κ ανθοδεσμη ο αντρας μ..εσεις π εχετε περασει απο τν ιδια φαση τ κανατε;

απλα σκεφτομαι αξιζουν ν δοθουν αυτα τ 30 ευρω εκει ή οχι;

δν θ φοραω ουτε ασπρο φορεμα..μιας κ μ δημιξυργησαν αγχος κ μ

αυτο..ειμαι στον 6ο μηνα..μ εντολες ν ειμαι στο κρεβατι,οποτε θ βαλω ενα φορεμα π μ κανει κ ειναι πολυχρωμο,καθως δν μπορουσα ν παω γ ψωνια..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  Με το καλο ζουζουνα!!! Παρε κοριτσι μου ενα απλο τριανταφυλλακι να μην ξοδευεσαι κ κρατα τσ λεφτα σου για 2 γλυκα φορμακια της μπουμπους σου!!! Εγω παντως δεν κρατουσα τιποτε στο πολιτικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

  Με το καλο ζουζουνα!!! Παρε κοριτσι μου ενα απλο τριανταφυλλακι να μην ξοδευεσαι κ κρατα τσ λεφτα σου για 2 γλυκα φορμακια της μπουμπους σου!!! Εγω παντως δεν κρατουσα τιποτε στο πολιτικο..

Σ ευχαριστω πολυ!!!

Μολις μ ειπε ο αντρας μ πως ν μν τ λυπαμαι...μια φορα θ γινει αυτο...κ πως ηδη τ κανονησε..

τ ν πω εγω ρ κοριτσι απλα τ λυπομουν..ισως κ ν εχει δικιο...δν θ εχουμε ουτε καλεσμενους..ουτε τραπεζι ουτε τπτ αλλο... Οι γνωστες μ παντως ειχαν παρει ολες..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα, κορίτσια μου, εγώ που παντρέυτηκα με πολιτικό ούτε άσπρα φόρεσα - μαύρο φόρεσα για την ακρίβεια και μερικοί φρικάρισαν - αλλά την ανθοδέσμη μου την κράτησα και ας έκανε 30 ευρώ! Κόκκινα τριαντάφυλλα πολύ όμορφα δεμένα! Με το καλό ο γάμος σας και μην λυπάσαι τώρα για 30 ευρώ, άλλες είναι οι βλακείες που πάμε και πετάμε τα λεφτά μας και όχι μια ανθοδέσμη για μια τόσο όμορφη στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ τν ανθοδεσμη θ μεινω..μαλλον θ τν ακυρωσουμε τν γαμο..σμρ 24+4 κ ξυπνησα κ ειχα αιμα πρωτη φορα...αυριο μ περιμενει ο γιατρος μ..σμρ εχω σηκωθει μονο 3 φορες γ τουαλετα..στο κρεβατι εφαγα..ευχομαι ολα ν ειναι καλα..!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

Κοριτσια μ καλησπεραα!!

θελω τν γμωμη σας...

τν παρασκευη παντρευομαι μ

πολιτικο γαμο...

μ ειπαν πως πρεπει ν μ

παρει κ ανθοδεσμη ο αντρας μ..εσεις π εχετε περασει απο τν ιδια φαση τ κανατε;

απλα σκεφτομαι αξιζουν ν δοθουν αυτα τ 30 ευρω εκει ή οχι;

δν θ φοραω ουτε ασπρο φορεμα..μιας κ μ δημιξυργησαν αγχος κ μ

αυτο..ειμαι στον 6ο μηνα..μ εντολες ν ειμαι στο κρεβατι,οποτε θ βαλω ενα φορεμα π μ κανει κ ειναι πολυχρωμο,καθως δν μπορουσα ν παω γ ψωνια..

 

Αντε με το καλό γλυκιά μου ο γάμος σας και το μπαμπάκι σας. Εγώ πάντως δεν είχα ανθοδέσμη  έγεινε για τα τυπικά ασφάλεια κ.λ.π διότι δεν υπήρχαν τα ευρώ για θρησκευτικο και βιαζόμασταν για άλλους λογους.Εγω να σου πω την αλήθεια  απλά ντύθηκα ούτε αργά ούτε Γιάννενα ένα μπλουζάκι και ένα παντελόνι και ούτε πολύ ούτε λίγο. Μη σκας και μην αγχώνεσαι για τέτοια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

Κοριτσια μ τν ανθοδεσμη θ μεινω..μαλλον θ τν ακυρωσουμε τν γαμο..σμρ 24+4 κ ξυπνησα κ ειχα αιμα πρωτη φορα...αυριο μ περιμενει ο γιατρος μ..σμρ εχω σηκωθει μονο 3 φορες γ τουαλετα..στο κρεβατι εφαγα..ευχομαι ολα ν ειναι καλα..!

 

 

Κοίτα να σαι καλά και εσύ και το έμβρυο σας και δεν πειράζει ο γάμος ας πάρει και αναβολή και πιο μετά προέχει τώρα η υγεία σας. Να σαι χαλαρή ήρεμη και όχι μετακινήσεις και ακολουθείτε πίστα οδηγίες γιατρού. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η karen είπε:

Κοίτα να σαι καλά και εσύ και το έμβρυο σας και δεν πειράζει ο γάμος ας πάρει και αναβολή και πιο μετά προέχει τώρα η υγεία σας. Να σαι χαλαρή ήρεμη και όχι μετακινήσεις και ακολουθείτε πίστα οδηγίες γιατρού. 

s eyxaristoyme poly...!!! κ εμεις γ ασφαλειες κ τετοια θελαμε ν παντρευτουμε..γτ ετσι κ αλλιως μετα θ κανουμ κ γαμοβαπτιση..αλλα τωρα οτι πει ο γιατρος..κρεβατι ειπε..στο κρεβατι θ μεινουμε..θ παμε κ αυριο ν μας δει..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

s eyxaristoyme poly...!!! κ εμεις γ ασφαλειες κ τετοια θελαμε ν παντρευτουμε..γτ ετσι κ αλλιως μετα θ κανουμ κ γαμοβαπτιση..αλλα τωρα οτι πει ο γιατρος..κρεβατι ειπε..στο κρεβατι θ μεινουμε..θ παμε κ αυριο ν μας δει..

 

κρεβάτι  κρεβάτι μην κουνιέσαι  καθόλου. Όλα καλά θα πάνε... Με ευχάριστα νέα αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοριτσια μ!!

σας ευχαριστω πολυ ολες!!

κ ολες ν ειμαστε καλα μεχρι τ τελος μ τ υγιεστατα ζουζουνια μ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@katerinant95 ,καταρχήν να σου πω ότι κι εγώ με την κοιλιά στο στόμα έκανα τον πολιτικό. 8 μήνων σχεδόν! Μαύρο φόρεμα φόρεσα γιατί μόνο αυτό μου έκανε τότε! !!!????αλλά η ανθοδεσμη δεν έλειπε! ???

όσο για το αιμα ξεκουρασου κι όλα καλά! Δουλεύεις αυτόν τον καιρό? Αν ναι πάρε άδεια και κρεβατωσου! !!!περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@katerinant95 ,καταρχήν να σου πω ότι κι εγώ με την κοιλιά στο στόμα έκανα τον πολιτικό. 8 μήνων σχεδόν! Μαύρο φόρεμα φόρεσα γιατί μόνο αυτό μου έκανε τότε! !!!????αλλά η ανθοδεσμη δεν έλειπε! ???

όσο για το αιμα ξεκουρασου κι όλα καλά! Δουλεύεις αυτόν τον καιρό? Αν ναι πάρε άδεια και κρεβατωσου! !!!περιμένουμε νέα σου!

Οχι σταματησα τν δουλεια οταν ημουν 2 μηνων γυ ειχα παθει αποκολληση..αν μ τ επιτρεψει ο γιατρος θ παμε τν παρασκευη!!

κ ευχομαι ν ειναι ολα καλα!!

ο γιατρος μ εβαλε ν παω αυριο ν ακμω καποιες εξετασεις κ μετα θ μ δει..οποτε μαλλον μεχρι τ μεσημερι θ σας εχω νεα..ελπιζω ευχαριστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

Οχι σταματησα τν δουλεια οταν ημουν 2 μηνων γυ ειχα παθει αποκολληση..αν μ τ επιτρεψει ο γιατρος θ παμε τν παρασκευη!!

κ ευχομαι ν ειναι ολα καλα!!

ο γιατρος μ εβαλε ν παω αυριο ν ακμω καποιες εξετασεις κ μετα θ μ δει..οποτε μαλλον μεχρι τ μεσημερι θ σας εχω νεα..ελπιζω ευχαριστα..

   Μικρη τι κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχομαι περαστικά. Να μην ηταν τιποτα το αιματακι. Ολα να σου πανε καλά.

Οσο για την ανθοδεσμη και τον γαμο γιατι αγχωεσαι. Ο καθενας κάνει οτι θελει. Αλλοι πανε και με τις φορμες. Τι θα πει αυτο;;;Τουλαχιστον αυτη ειναι η δική μου αποψη. Κι εγω με παντελονι και μπλουζακι πηγα. Ουτε ανθοδεσμ ουτε τιποτα.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μ καλησπερα σας..!! δυστυχως ασχημα τ νεα .... ειμαστε 24+5 σμρ... η μπεμπα υγιεστατη..  αλλα πολυ χαμηλα...κ εχει ισχυακη θεση.

ο πλακουντας τ ιδιο χαλια ακομη...κ ο τραχηλος δν ξερουμε ποσο θ αντεξει,,εχει αρχισει ν μαλακωνει..  

θ παρω καποια χαπια κ θ δουμε πως θ παει..

ειμαι τελιως ξαπλα...  αλλα δν μ νοιαζει..αληθεια μονο ν πανε ολα καλα κ ν ερθει τν ωρα π πρεπει κ ν ειναι καλα...

ο γιατρος μ μ ειπε πως αν γεννησω σ λιγο καιρο,δν ξερει κατα ποσο θ ειναι βιωσιμο τ μωρακι μ.. γνκλ μας εδωσε λιγες πιθανοτητες ν φτασουμε μεχρι τ τελος..

αλλα εμεις ελπιζουμε...γ ολους εχει ο θεος..!!

θ μεινω αθηνα τουλαχιστον μεχρι τν Δευτερα π θ μ ξαναδει..

καναμε κ κτ μικροσυσπασεις...

ευχομαι σ ολες τ καλυτερα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου σου εύχομαι να φτάσεις ως το τέλος και πραγματικά να σκέφτεσαι αισιόδοξα ...με ξεκούραση και με φάρμακα όλα γίνονται ...σου είπε για πιο λόγο το παθαίνεις αυτο; από την αρχή είχες θεμα με τον πλακουντα; να κάνεις ακριβώς ότι σ λέει ο γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2017 at 9:49 ΜΜ, ο/η Rena28 είπε:

Κατερίνα μου σου εύχομαι να φτάσεις ως το τέλος και πραγματικά να σκέφτεσαι αισιόδοξα ...με ξεκούραση και με φάρμακα όλα γίνονται ...σου είπε για πιο λόγο το παθαίνεις αυτο; από την αρχή είχες θεμα με τον πλακουντα; να κάνεις ακριβώς ότι σ λέει ο γιατρός 

Ναι απο τν αρχη..

κ ειχα κ μια αποκολληση..ευχαριστω πολυ!!! 

Κ εγω αυτο ευχομαι κ γνκ σ ολες τς εγκυουλες ν πανε ολα τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2017 at 8:14 ΜΜ, ο/η katerinant95 είπε:

κοριτσια μ καλησπερα σας..!! δυστυχως ασχημα τ νεα .... ειμαστε 24+5 σμρ... η μπεμπα υγιεστατη..  αλλα πολυ χαμηλα...κ εχει ισχυακη θεση.

ο πλακουντας τ ιδιο χαλια ακομη...κ ο τραχηλος δν ξερουμε ποσο θ αντεξει,,εχει αρχισει ν μαλακωνει..  

θ παρω καποια χαπια κ θ δουμε πως θ παει..

ειμαι τελιως ξαπλα...  αλλα δν μ νοιαζει..αληθεια μονο ν πανε ολα καλα κ ν ερθει τν ωρα π πρεπει κ ν ειναι καλα...

ο γιατρος μ μ ειπε πως αν γεννησω σ λιγο καιρο,δν ξερει κατα ποσο θ ειναι βιωσιμο τ μωρακι μ.. γνκλ μας εδωσε λιγες πιθανοτητες ν φτασουμε μεχρι τ τελος..

αλλα εμεις ελπιζουμε...γ ολους εχει ο θεος..!!

θ μεινω αθηνα τουλαχιστον μεχρι τν Δευτερα π θ μ ξαναδει..

καναμε κ κτ μικροσυσπασεις...

ευχομαι σ ολες τ καλυτερα !!

Όλα καλά θα πάνε κατερινακι! Ξεκουρασου και ακόλουθα τις οδηγίες! Βιάζεται η πριγκίπισσα να έρθει στην αγκαλιτσα σου μάλλον! !!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Όλα καλά θα πάνε κατερινακι! Ξεκουρασου και ακόλουθα τις οδηγίες! Βιάζεται η πριγκίπισσα να έρθει στην αγκαλιτσα σου μάλλον! !!!??

Κ εγω θελω ν ερθω..αλλα κανω υπομονη λιγους μηνες ακομη..χαχαχα!! Ν μν μ βιαζεται τοσο...ελπιζω ν πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/11/2017 at 12:43 ΠΜ, ο/η katerinant95 είπε:

Κ εγω θελω ν ερθω..αλλα κανω υπομονη λιγους μηνες ακομη..χαχαχα!! Ν μν μ βιαζεται τοσο...ελπιζω ν πανε ολα καλα!!

Πως είσαι κατερινακι μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Πως είσαι κατερινακι μου???

ειμαι πολυ καλυτερααα...

μενω κυριως στο κρεβατι μ...ο πλακουντας μ αρχισε ν ανεβαινει... απιστευτο αλλα οντως συμβαινει...

κ απεχει ηδη 40mm απο τν τραχηλο,π μεχρι 20 μερες τν ειχε κλεισει...

οποτε ανοιξαμε παλι τ ενδεχομενο τ φυσιολογικου τοκετου...!!

εσυ  κοριτσακι μ πως εισαι..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/11/2017 at 10:59 ΠΜ, ο/η katerinant95 είπε:

ειμαι πολυ καλυτερααα...

μενω κυριως στο κρεβατι μ...ο πλακουντας μ αρχισε ν ανεβαινει... απιστευτο αλλα οντως συμβαινει...

κ απεχει ηδη 40mm απο τν τραχηλο,π μεχρι 20 μερες τν ειχε κλεισει...

οποτε ανοιξαμε παλι τ ενδεχομενο τ φυσιολογικου τοκετου...!!

εσυ  κοριτσακι μ πως εισαι..?

Μπράβο κοπέλα μου!!!!!χαίρομαι όλα πανε τέλεια! !!!!!!!???Εγώ καλά είμαι! !!!περιμένουμε τα χριστουγεννα πως και πως!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι....εφτασαν κιολας..σμρ στολισαμε μ τν μαμα μ..... στο σπιτι μ μ τν αντρα μ μαλλον δν θ στολισουμε αφου ουτε εγω ειμαι εκει αλλα κ λογω τς δουλειας τ ουτε εκεινος....  ευχομαι ομως τ χρονου ν στολισω απο τς 30/11 μαζι μ τν μπεμππουλα μας..!!!  κ ολες οι μαμαδες ετσι ν ειναι τ χρονου..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...