Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γενναμε αρχες Απριλη,ποια αλλα κοριτσια γεννατε ανοιξιατικα μπεμπε;;;;♥♥♥

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πητ 12/4!!!!!!!!!μπορει .....κ λιγο νωροτερα αν τελικα παμε.με.καισσαρικη.....αντε με.το καλο τα μωρακια μας!!!!!!σημερα μου.βγηκε.μια σελιδα με βρεφικα κ.χαζευα προικες μωρου....πωπω σκερη γλυκα ολα!!!!!!

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια μου καλημέρα!!! Από το Σάββατο το πρωί που σηκώθηκα είμαι άρρωστη. Τέτοια ταλαιπωρία δεν εχω ξαναζήσει κ με μόνο παυσίπονο το depon... @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου λυπάμαι πολύ για τα νέα σου. Είσαι το τρίτο κορίτσι μας που το έζησε αυτό πρόσφατα. Να αλλάξουμε συζήτηση κορίτσια γρήγορα!!!!
    • Το εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου κοπέλα μου....μακάρι να γίνει το θαύμα 😍❤❤
    • Και εσύ μικρούλα είσαι κοριτσάκι μου, έχεις ένα παιδάκι ήδη, από ότι κατάλαβα, έτσι δεν είναι?
    • και σε σενα κοριτσακι μου ευχομαι να ερθει το πεμπακι σου και να νιωσεις τη χαρα της μαμας:) που ξερεις μπορει τωρα να μας ερθει και για τους δδυο:) 
    • Κορίτσι μου εγώ στις 22 εβδομάδες και 6 ημέρες που είχα κάνει β επιπέδου ήταν 529gr Κ Ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι σουπερ.... θεωρώ ότι είσαι μια χαρά το μπεμπέ σου μεγαλώνει σουπερ... απλά εχω την απορία δεν σου είχαν δώσει από την αρχή να κάνεις εξετάσεις..  εμάς εδώ στην Ελλάδα κάνουμε κάθε μήνα για τοξόπλασμα και λοιπά... Αλλά πραγματικά για τι σε αφήνουν κνμιλανε χωρίς να κάνουν πρώτα τις εξετάσεις? Πραγματικά το μωρό σου είναι σουπερ για την εβδομάδα σου... χαλάρωσε κ απόλαυσε το... με το καλο κοριτσι μου... το μπεμπε...σου..🤗🤗😍😍😍😍
  • Νέες συζητήσεις