Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθούμε για παιδάκι πάνω από χρονο


Recommended Posts

Καλημέρα!

εχω καιρό να γράψω και να ζητήσω τη βοήθεια σας. Περάσαμε δύσκολες καταστάσεις με τα αποτελέσματα που είχαμε και με τις διάφορες γνώμες των γιατρών. Προσπαθούμε ένα χρόνο να κάνουμε παιδάκι και είμαστε και οι δυο 39 χρόνων. Εκτός από τα δικά μου προβλήματα, έχουμε εντοπίσει πρόβλημα και με τη μορφολογία του σπέρματος.

κοριτσια θα ήθελα να μου συστήσετε κάποιον καλό ανδρολογο στη θεσσαλονικη για να το ψάξουμε.

Επεξεργάστηκε από Tonia38
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου δεν μπορώ να σε βοηθήσω δεν ξέρω κάποιον γιατί είμαι από Αθήνα. Εύχομαι να βρεθεί κάποια κοπέλα από εδώ μεσα που θα σε βοηθήσει και να σου συστήσει κάποιον για να προχωρήσεις.Να σου πάνε όλα καλά και σύντομα μανούλα κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Τονια εμεις αντιμετωπίσαμε αζωοσπερμια κ πήγαμε σε 7για να παρουμε γνώμες όπου όλοι μας λέγαν το ίδιο εγω θα σου πρότεινα αν θες στο παπαγεωργιου τον καλινδερη είναι πολυ ανθρώπινος ειλικρινέστατος κ ήρεμος. Απογευματινό ραντεβού είχαμε πάει για να βρούμε σύντομο ραντεβού .αλλος που μας άρεσε παρά πολυ ιδιωτικά είναι ο γκριτσιος στην Νεαπολη που με αυτόν ξεκινήσαμε αλλά μαζεύαμε στην πορεία γνώμες ...και τέλος θα σου πω για τον Φώτη Δημητριάδη στην καλαμάρια παρά πολυ καλός στη δουλειά του απλά μας φάνηκε ακριβώς και πολυ απότομος φύγαμε απτό ιατρείο του κ εγω έκλεγα ήταν ορθά κοφτά τα λόγια του!αν μπορω να σε πληροφορήσω για κάποια απορία είμαι εδώ να σε βοηθήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/11/2017 at 10:16 ΠΜ, ο/η Tonia38 είπε:

Καλημέρα!

εχω καιρό να γράψω και να ζητήσω τη βοήθεια σας. Περάσαμε δύσκολες καταστάσεις με τα αποτελέσματα που είχαμε και με τις διάφορες γνώμες των γιατρών. Προσπαθούμε ένα χρόνο να κάνουμε παιδάκι και είμαστε και οι δυο 39 χρόνων. Εκτός από τα δικά μου προβλήματα, έχουμε εντοπίσει πρόβλημα και με τη μορφολογία του σπέρματος.

κοριτσια θα ήθελα να μου συστήσετε κάποιον καλό ανδρολογο στη θεσσαλονικη για να το ψάξουμε.

Καλησπέρα Τόνια μου!!! Και εμείς με τον άντρα μου προσπαθούμε 2 χρόνια για παιδάκι. Έτσι αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε εξετάσεις. Οι δικές μου καλές. Ο άντρας μου είχε πρόβλημα με το σπέρμα του. Η μορφολογία αρκετά καλή όπως και η κινητικότητα. Το πρόβλημα είναι με τον αριθμό των σπερματοζωαρίων. Τελικά διαγνώστηκε με κιρσοκήλη και έκανε την επέμβαση πριν 20 μέρες. Δεν ξέρω κατα πόσο θα τον βοηθήσει που αντιμετωπίσαμε την κιρσοκήλη. Εύχομαι να βελτιωθεί η κατάστασή του επειδή είναι μικρός. Εσύ τι προβλήματα έχεις?? Ο άντρας σου έχει αρκετές ανώμαλες μορφές στα σπερματοζωάρια του?? Έχετε κάνει υπέρηχο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα voulitsa και ευχαριστώ για την απάντηση. Εμείς έχουμε πρόβλημα με τη μορφολογία. Σε έναν ουρολόγο που πήγαμε μας είπε ότι δεν είναι σοβαρό το πρόβλημα και ότι δεν χρειάζεται να πάρει κάτι. Στον υπέρηχο δεν είδε κάτι. Θέλω να το ψάξουμε κι άλλο. Βέβαια έχω κι εγώ προβλήματα, πολυ χαμηλή αμη και μάλλον πάμε για εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Καλό Μήνα!!!

Κορίτσια κ εμείς προσπαθούμε 13 μήνες,αλλά δεν έχουμε κάνει ακόμα εξετάσεις....είμαι της άποψης ότι πάνω απ'όλα είναι να έχεις έναν καλό γυναικολόγο να σε καθοδηγεί,αλλά να βοηθάμε κ εμείς με διατροφή κ άσκηση....δίαβασα λοιπόν πρόσφατα σε κάποια άρθρα ότι το χαρουπόμελο ανεβάζει τη λίμπιντο και δυναμώνει πολύ το σπέρμα ό,τι πρόβλημα κ αν έχει (ολιγοσπερμία,αζωοσπερμία)!!!Εγώ αν και δεν ξέρουμε αν έχει πρόβλημα ο καλός μου,έφτιαξα χαρουπόμελο γιατί είχα χαρούπια και του δίνω κάθε πρωί και τρώει,δεν ξέρω αν όντως κάνει δουλειά....θα σας  πω σε καμμιά 10αριά μέρες!!

Σας εύχομαι καλή επιτυχία και πολύ σύντομα με τεράστιες χοριακές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Tonia38 είπε:

Καλημέρα voulitsa και ευχαριστώ για την απάντηση. Εμείς έχουμε πρόβλημα με τη μορφολογία. Σε έναν ουρολόγο που πήγαμε μας είπε ότι δεν είναι σοβαρό το πρόβλημα και ότι δεν χρειάζεται να πάρει κάτι. Στον υπέρηχο δεν είδε κάτι. Θέλω να το ψάξουμε κι άλλο. Βέβαια έχω κι εγώ προβλήματα, πολυ χαμηλή αμη και μάλλον πάμε για εξωσωματική.

Εμένα η ΑΜΗ μου είναι αρκετά καλή 48,7. Αν δεν δούμε αποτέλεσμα θα πάμε για σπερματέγχυση. Σας εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνετε. :) 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...