Μετάβαση σε περιεχόμενο
Nj_

Πονος στο στηθος κ έντονο πρηξιμο ειναι σημαδι;

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια

Έχουμε περίπου από τον Φεβρουάριο που ξεκινήσαμε Τις προσπάθειες και αυτόν τον μήνα Ενώ ειμαι κοντά στις ημέρες της περιόδου έχω πολύ έντονους πόνους στο στήθος, πρηξιμο κ στις θηλές πονο όπως επίσης και τσιμπήματα στη μέση. Είναι λέτε θετικά σημάδια η άδικα χαιρομαι;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 7 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Στο εύχομαι ολόψυχα :-)

στις πριν 7 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μακάρι κοπέλα μου!

Μακάρι κορίτσια κ σας ευχαριστώ Πολύ πολύ 🌸🌸🌸

Καλησπέρα κοπέλα μου σου εύχομαι να είσαι πολύ πολύ εγ κυος !!λοιπόν είμαι εγ κυος στο 2ο και μπορώ να σου πω το εξής ...και στις 2 εγκυμοσύνες πίστευα ότι από λεπτό σε λεπτό θα αδιαθετησω όλο το προεμμυνοριακο ειχα..τιποτα δε. διεφερε...αλλες γυναίκες έχουν πάρα πολλά συμπτώματα !!εγώ θα σ έλεγα να σκέφτεσαι πολύ θετικά και θα δεις που θα είσαι ...ειναι λίγος ο καιρός!που προσπαθεις😀😀

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena28 είπε:

Όσο για τα σημάδια που λες είναι και σημαδια εγκυμοσύνης 😉άνετα !ειδικά το στήθος!!

Καλησπέρα @Rena28 και σε ευχαριστώ πολύ 😃! Απλά σχεδόν καθε 2μηνο εχω κάτι διαφορετικό...η ίσως είναι η ιδέα μου επειδή το θέλω πολύ..απλά να αυτόν τον μήνα όλα είναι πιο έντονα. . οι πόνοι πιο εντονοι..ακόμα κ συχνοουρια με έχει πιάσει..Άντε μακάρι να δούμε 🌸 Με το καλό το μωράκι σου να το κρατήσεις αγκαλίτσα 😃😄

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Προφανως και εχεις ελπιδες! Η 16η ειναι απ τις γονιμες σου μερες!  Το τεστ παπ απ οσο ξερω επιτρεπεται. Νονιζω ειχα κανει στην αρχη της εγκυμοσυνης. Ενημερωσε ομως το γιατρο σου για παν ενδεχομενο!  Να χαιρεσαι το παιδακι σου! Και μακαρι η καινουρια χρονια να σου χαρισει και το δευτερο!   
    • Κορίτσια  γειά σας και από μένα... είμαι 26 χρόνων και έχω ένα παιδάκι 21 μηνών...  Με το σύζυγό μου προσπάθησαμε για δεύτερο παιδάκι τον Σεπτέμβριο,  αλλά δυστυχώς βιωσα μια βιοχημικη αποβολή η οποία μου στοίχισε αρκετά.. ο γυναικολογος μου το θεώρησε τυχαίο γεγονός και έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε ξανά τώρα το Δεκέμβριο...  Το ερώτημα μου είναι το εξής.. με κύκλο 29-31 ημερών και έχοντας ελεύθερη επαφή το βράδυ της 16ης μέρας,  έχω ελπίδες να είμαι έγκυος?   Επίσης να σημειώσω ότι έχω κλείσει ραντεβού για τεστ πάπ μεθαύριο σε δημόσιο νοσοκομείο.. Σε περίπτωση εγκυμοσύνης,  επιτρέπεται το τεστ Παπ?  Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 
    • Καλησπέρα κορίτσια στην κορη μου δεν είχα τίποτα τώρα στη 12η εβδ ...2η εγκυμοσυνη είχα καφέ αλλά με την καθυστέρηση και πήρα προγεστερόνη ..πριν τη καθυστέρηση όχι δεν είχα τουλάχιστον εγώ.
    • Καλησπερα! ειμαι νεο μελος. εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ παροτι δεν ηταν στα αμεσα σχεδια μας χαρηκαμε πολυ! αλλα οσο περνα ο καιρος και γινεται ολο κ πιο πολυ αληθινο ολο αυτο φοβαμαι οτι δεν θα τα καταφερω!!!!  να σημειωσω οτι ειμαι στον 1ο μηνα ειναι ακομα αρκετα νωρις 
  • Νέες συζητήσεις