Μετάβαση σε περιεχόμενο
Nj_

Πονος στο στηθος κ έντονο πρηξιμο ειναι σημαδι;

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια

Έχουμε περίπου από τον Φεβρουάριο που ξεκινήσαμε Τις προσπάθειες και αυτόν τον μήνα Ενώ ειμαι κοντά στις ημέρες της περιόδου έχω πολύ έντονους πόνους στο στήθος, πρηξιμο κ στις θηλές πονο όπως επίσης και τσιμπήματα στη μέση. Είναι λέτε θετικά σημάδια η άδικα χαιρομαι;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 7 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Στο εύχομαι ολόψυχα :-)

στις πριν 7 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μακάρι κοπέλα μου!

Μακάρι κορίτσια κ σας ευχαριστώ Πολύ πολύ 🌸🌸🌸

Καλησπέρα κοπέλα μου σου εύχομαι να είσαι πολύ πολύ εγ κυος !!λοιπόν είμαι εγ κυος στο 2ο και μπορώ να σου πω το εξής ...και στις 2 εγκυμοσύνες πίστευα ότι από λεπτό σε λεπτό θα αδιαθετησω όλο το προεμμυνοριακο ειχα..τιποτα δε. διεφερε...αλλες γυναίκες έχουν πάρα πολλά συμπτώματα !!εγώ θα σ έλεγα να σκέφτεσαι πολύ θετικά και θα δεις που θα είσαι ...ειναι λίγος ο καιρός!που προσπαθεις😀😀

Όσο για τα σημάδια που λες είναι και σημαδια εγκυμοσύνης 😉άνετα !ειδικά το στήθος!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena28 είπε:

Όσο για τα σημάδια που λες είναι και σημαδια εγκυμοσύνης 😉άνετα !ειδικά το στήθος!!

Καλησπέρα @Rena28 και σε ευχαριστώ πολύ 😃! Απλά σχεδόν καθε 2μηνο εχω κάτι διαφορετικό...η ίσως είναι η ιδέα μου επειδή το θέλω πολύ..απλά να αυτόν τον μήνα όλα είναι πιο έντονα. . οι πόνοι πιο εντονοι..ακόμα κ συχνοουρια με έχει πιάσει..Άντε μακάρι να δούμε 🌸 Με το καλό το μωράκι σου να το κρατήσεις αγκαλίτσα 😃😄

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ολα οκ τοτε. Απλα σε παρακαλω μην ξανα πας στον γιατρο που σου μιλησε για διακοπη κυησης κανονικα θα επρεπε να μας πεις το ονομα του δημοσια να μην ξανα παει ανθρωπος. Επισης φυσικα να εχεις θετικη ενεργεια και οπως λεει και η μελουλα πιθανοτατα δεν θα υπαρχει καν την επομενη φορα που θα το δεις οπως δεν υπηρχε και σε εμενα. Παντως οπως και να χει να ξερεις οτι ειναι κατι που αντιμετωπιζεται και ειναι και αρκετα συχνο μην σε τρομαζει.
    • Θα σου ερθει!!!δε γινεται να μην ερθει!!!διαταραχη ειναι αλλα με καποιο τροπο θα ερθει εοτε φυσικα ειτε με φαρμακο. Ετσι δε μενεις παντως θα τη ξαναδεις!!! Εκει φτασαμε και εγω και εσυ και ισως ολες. Αμα τη βλεπουμε να ειμαστε χαλια και αμα δε τη βλεπουμε παλι χαλια για αλλους λογους καθε φορα! Εμενα τωρα που μου ηρθε με βαρεσε ψυχολογικα πολυ. Σηκωθηκα πρωι και ημουν νευριασμενη με ολους. Εγω κοριτσια σημερα πηγα για ορμονες κτλ. Δευτερα θα μου πουν και τεταρτη εχω γυναικολογο για 2η εξωσωματικη!
    • Αυτο με τρωει και μενα. Αλλες πινουν ,κανουν ναρκωτικα κανουν παλιοζωη γεννανε σαν κουνελες και τα πετανε και αλλες τα θελουν και δε μενουν εγκυες. Και αμα μεινουμε φοβομαστε και να κλασουμε μη παθει τπτ και αλλες κανουν τις αθλιοτητες...
    • Καλησπέρα ! Πως παει η αναμονη ?? Λοιπόν έκανα εξετάσεις κ υπέρηχο ! Οιστραδιολη 189 κ προστερονη 0.38 ... ο υπέρηχος έδειξε 6 ωοθηλακια  γυρω στο 10 μεγεθος από την μία ωοθήκη κα αλλά 2-3 ωοθηλακια  με μικρότερο μέγεθος κάτω του 8..  Και η άλλη 3 ωοθηλακια πάλι με μέσο όρο 10 σε μεγεθος και 2-3 μικρότερα κ από κει κάτω του 8 σε μέγεθος .. ενδ ομητΡίο 6.5 .. γενικά μ είπε οτι ξεκίνησα πολύ καλά ..  Αλλά σκέφτομαι οτι τι δε θα επρεπε η οιστραδιολη να είναι λίγο πιο μεγάλη ?? Με τόσα ωοθηλακια.. Δεν έχω μιλησει ακόμα με το κέντρο .. περιμένω να με πάρουν πίσω !! 
    • Το καταλαβα πλεον καλα οτι αυτα δε τα ελεγχουμε εμεις.Οτι και αν κανουμε😢
  • Νέες συζητήσεις