Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μικρής διάρκειας περιοδος


Niki co

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Ελπίζω να είσαστε όλες καλα :) Λοιπόν για όσες δεν θυμούνται προσπαθώ με τον άνδρα μου για μωράκι εδώ και 5 μήνες. Ο κύκλος μου είναι σχετικα σταθερός στις 27 μερες και η περίοδος κραταει 5-6 μέρες. Αυτή τη φορά μου ήρθε περίοδος και την Τρίτη μέρα σταμάτησε απότομα..ούτε καφέ ούτε τίποτα. Βέβαια αυτές τις 3 μέρες είχα ροή...αλλά μετά τίποτα... Υπάρχει λέτε πιθανότητα εγκυμοσύνης? Έχει συμβεί σε καμία? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είχες κανονική ροή τότε το πιο πιθανό είναι απλά να κρατησε λιγότερο η περιοδος. Σου εύχομαι τα καλύτερα από δω και πέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα @Niki co , σου ευχομαι κι εγω ο,τι καλυτερο! Θεωρω πως ηταν περιοδος, κι εγω παλιοτερα ειχα περιοδο για 6-7 ημερες και τα τελευταια 2 χρονια περιπου εχει περιοριστει στις 3-4. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki co καλησπέρα. Αν είχες μεγάλη ότι λογικό να κρατήσει λίγο κι σε εμένα συμβαίνει αλλά όταν έχω κύκλο 9 ημερών και έχω πολύ κρατάει 5 με 6. Σου εύχομαι σύντομα να έρθει ένα παιδάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...