Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τεστ τη 15η μέρα του κυκλου


Renia90

Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Λυπάμαι κι εγώ για κάθε γυναίκα που τα έχει περάσει.η αλήθεια είναι ότι μαζί σας νιώθω παρηγοριά..150 ευρώ σε ποιο νοσοκομείο;;έχω εκνευριστεί που Ο  προηγούμενος γιατρός μου ούτε καν τα ανέφερε αυτά..και όταν απλά τον ρώτησα με μαλωσε αυστηρά και μου πε να μην αγχώνομαι και μη σκέφτομαι αρνητικά..

Θα σ στείλω πμ να σου πω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Λυπάμαι κι εγώ για κάθε γυναίκα που τα έχει περάσει.η αλήθεια είναι ότι μαζί σας νιώθω παρηγοριά..150 ευρώ σε ποιο νοσοκομείο;;έχω εκνευριστεί που Ο  προηγούμενος γιατρός μου ούτε καν τα ανέφερε αυτά..και όταν απλά τον ρώτησα με μαλωσε αυστηρά και μου πε να μην αγχώνομαι και μη σκέφτομαι αρνητικά..

αυτο μου τη δινει απιστευτα με πολλους γιατρους στην ελλαδα.... και αφου εχει η γυναικα ταλαιπωρηθει με δυο τρεις τεσσερις αποβολες  μετα της λενε να ψαχτει ...και αφου εχει πια ενιοτε καβαλησει και τα 35.... 

παντως να ξερεις το πληρες πακετο θρομβοφιλιας κανει ακριβα. αποκλειεται να κανεις ΟΛΕΣ  τις εξετασεις και να δωσεςι κατω απο 500αρικο. (εγω ασε, ειμαι εξω, το πληρωσα χρυσαφι κι ακομα να ξεμπερδεψω..) 

 

κοριτσι μου σου ευχομαι  οτι καλυτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Papaki2017 είπε:

αυτο μου τη δινει απιστευτα με πολλους γιατρους στην ελλαδα.... και αφου εχει η γυναικα ταλαιπωρηθει με δυο τρεις τεσσερις αποβολες  μετα της λενε να ψαχτει ...και αφου εχει πια ενιοτε καβαλησει και τα 35.... 

παντως να ξερεις το πληρες πακετο θρομβοφιλιας κανει ακριβα. αποκλειεται να κανεις ΟΛΕΣ  τις εξετασεις και να δωσεςι κατω απο 500αρικο. (εγω ασε, ειμαι εξω, το πληρωσα χρυσαφι κι ακομα να ξεμπερδεψω..) 

 

κοριτσι μου σου ευχομαι  οτι καλυτερο 

Κανεις εξετασεις για τις μεταλαξεις γονιδιων που εχουν σχεση με αποβολες... ΠΧ εγω για 20 παραγοντες (που θεωρουνται παρα πολλοι-συνηθως κανουν για 13) εδωσα 150 ευρω νομιζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2017 at 11:16 ΜΜ, ο/η Renia90 είπε:

Κορίτσια μου..χοριακη 30 σήμερα..βιοχημική αυτή τη φορά.ειμαι ένα ρακος..προστέθηκε και αυτό στο ιστορικό μου..μου πε ο γιατρός να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλια στο αρεταιειο..έχετε ιδέα για το κόστος;;??

Να μη το βάλεις κάτω, θα κάνετε παιδάκι! Να τσεκάρεις πέρα από τη θρομβοφιλία και το θυροειδή σου μήπως έχει απορρυθμιστεί. ΄Ολα καλά θα πάνε! Δε γνωρίζω καθόλου κόστος για τις εξετάσεις θρομβοφιλίας δυστυχώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papaki2017 είπε:

αυτο μου τη δινει απιστευτα με πολλους γιατρους στην ελλαδα.... και αφου εχει η γυναικα ταλαιπωρηθει με δυο τρεις τεσσερις αποβολες  μετα της λενε να ψαχτει ...και αφου εχει πια ενιοτε καβαλησει και τα 35.... 

παντως να ξερεις το πληρες πακετο θρομβοφιλιας κανει ακριβα. αποκλειεται να κανεις ΟΛΕΣ  τις εξετασεις και να δωσεςι κατω απο 500αρικο. (εγω ασε, ειμαι εξω, το πληρωσα χρυσαφι κι ακομα να ξεμπερδεψω..) 

 

κοριτσι μου σου ευχομαι  οτι καλυτερο 

Μα έλα ντε. Τι περιμενει;;να έχω και 4η απώλεια.και το κλασσικό είσαι μικρή ακόμα.. και;;Πρέπει να έχω κι άλλο ψυχολογικό κοστος;;Και δεν κάθονται καν να το συζητήσουν και να σε ακούσουν.λες και δεν είσαι άνθρωπος με συναισθήματα.. ξέρω ότι παλαιότερα στοίχιζε 700 ευρώ αλλά πλέον σου γράφουν κάποιες αν έχεις πολλές αποβολές..εύχομαινα ξεμπερδέψεις σύντομα και να έχεις κι εσύ Όλα τα καλά..  ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Witch Hunt είπε:

Να μη το βάλεις κάτω, θα κάνετε παιδάκι! Να τσεκάρεις πέρα από τη θρομβοφιλία και το θυροειδή σου μήπως έχει απορρυθμιστεί. ΄Ολα καλά θα πάνε! Δε γνωρίζω καθόλου κόστος για τις εξετάσεις θρομβοφιλίας δυστυχώς

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...εκανα σήμερα το πρωί εξετάσεις για θυρεοειδή θυροξινη και προλακτινη..καμμια φορά λέω μακάρι να έχω κάτι για να ξέρω τουλάχιστον..μου δίνετε πολύ δύναμη εδώ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Μα έλα ντε. Τι περιμενει;;να έχω και 4η απώλεια.και το κλασσικό είσαι μικρή ακόμα.. και;;Πρέπει να έχω κι άλλο ψυχολογικό κοστος;;Και δεν κάθονται καν να το συζητήσουν και να σε ακούσουν.λες και δεν είσαι άνθρωπος με συναισθήματα.. ξέρω ότι παλαιότερα στοίχιζε 700 ευρώ αλλά πλέον σου γράφουν κάποιες αν έχεις πολλές αποβολές..εύχομαινα ξεμπερδέψεις σύντομα και να έχεις κι εσύ Όλα τα καλά..  ❤

αποτελεσματα συμπληρωματικων εξετασεων π[εριμενω..... ακριβως επειδη δεν καθονται να συζητησουν και λενε τα δικα του ς   γιαυτο κ γω κινηθηκα και ψαχτηκα  μονη μου.... δε θα περιμενω στα 35  φευγα να σκανε οι απωλειες και να μου τα τρωνε οι γιατροι ... 

 σευχαριστω πολυ   κουκλα μου <3  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...