Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τεστ τη 15η μέρα του κυκλου


Renia90

Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα..ξανανοιγω θέμα και θέλω βοήθεια η να νου πείτε αν έχετε ξανακούσει κάτι παρόμοιο.ο κύκλος μου είναι ακανόνιστος.απο 33 εως 40 μέρες.σήμερα15η μέρα του κύκλου είχα πονακια και καφέ αίμα στο σκούπισμα.ο γιατρός μου όπως είναι αναμενόμενο είπε ότι είναι ωορρηξία.εγω λόγω συμπτωμάτων έκανα και τεστ που είχα στο σπίτι και βγήκε καραθετικο.ο γιατρός λέει ότι μαθηματικά δε γίνεται και με έστειλε για χοριακη.την πήρα μόλις..140 μονάδες.φοβαμαι λόγω ιστορικού μου.βοηθειααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ρενια μου με  αυτά που περιγράφεις παραείσαι έγκυος ..πες το τεστ να ταν λάθος...η χοριακη δε λεει ποτέ ψέμματα ...αρα είσαι!! ας ξεκινήσουμε από εκει.άσχετα με το κύκλο σου ..ειχες επαφές πχ 5η 6η μέρα τ κύκλου σ; κ να είχες και τότε ωορηξια δεν είναι ποτέ απίθανο τίποτα. .κάτι τέτοιο μπορεί να χει γίνει...με το καλο οπότε κ αν έμεινες..αν δε σε αγχώνει επανέλαβε μετά από 2 μέρες να δεις τον διπλασιασμό η κάνε οτι σ λέει ο γιατρός σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενα μου τπτ δεν ειναι απιθανο ειχα επαφη με τον αντρα μου αμεσως μετα το τελος περιόδου μια κ.τελευταια ελευθερη μετα μου διαγνωστηκε μια παθηση του θυροειδη κ ο γιατροε μας.ανεβαλε οποια προσπαθεια για δευτερο μεχρι να ρυθμιστει... φαντασου το σοκ οταν ανακαλυψα οτι ημουν έγκυος δυο μηνων.....εισαι μια χαρα εγκυος....ο γιατρός σιγουρα θα σου ξεκινησει τα καταλληλα φαρμακα...και επανελαβε χοριακη για να βεβαιωθεις οτι αυξανεται...οτι καλυτερο ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Rena28 είπε:

Γεια σου Ρενια μου με  αυτά που περιγράφεις παραείσαι έγκυος ..πες το τεστ να ταν λάθος...η χοριακη δε λεει ποτέ ψέμματα ...αρα είσαι!! ας ξεκινήσουμε από εκει.άσχετα με το κύκλο σου ..ειχες επαφές πχ 5η 6η μέρα τ κύκλου σ; κ να είχες και τότε ωορηξια δεν είναι ποτέ απίθανο τίποτα. .κάτι τέτοιο μπορεί να χει γίνει...με το καλο οπότε κ αν έμεινες..αν δε σε αγχώνει επανέλαβε μετά από 2 μέρες να δεις τον διπλασιασμό η κάνε οτι σ λέει ο γιατρός σου!?

Είχα συστηματικά επαφές γιατί το θέλαμε πολύ το νινί ?ανεξαρτήτως γονιμων ημερων.δεν αντέχω να περιμένω ως Τετάρτη γιατί με το αίμα που είχα χτες έχω φοβηθεί..και τα πονακια συνεχίζονται.οποτε θα κάνω αυτό που λες..δευτερα θα τρέξω..?? σε ευχαριστώ πολύ πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Stelvan είπε:

Ρενα μου τπτ δεν ειναι απιθανο ειχα επαφη με τον αντρα μου αμεσως μετα το τελος περιόδου μια κ.τελευταια ελευθερη μετα μου διαγνωστηκε μια παθηση του θυροειδη κ ο γιατροε μας.ανεβαλε οποια προσπαθεια για δευτερο μεχρι να ρυθμιστει... φαντασου το σοκ οταν ανακαλυψα οτι ημουν έγκυος δυο μηνων.....εισαι μια χαρα εγκυος....ο γιατρός σιγουρα θα σου ξεκινησει τα καταλληλα φαρμακα...και επανελαβε χοριακη για να βεβαιωθεις οτι αυξανεται...οτι καλυτερο ευχομαι..

Σε ευχαριστώ τόσο πολυυυ..χαίρομαιπου έχεις παρόμοιο παράδειγμα γιατί άρχισα να αισθάνομαι τρελή ? το αιματακι όμως που είχα χτες και τα πονακια τραβηγματακια που συνεχίζονται με ανησυχούν πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά μήπως είσαι έγκυος και ετοιμάζεται το σώμα να το αποβάλλει... Μπορεί η χοριακη σου να ήταν πολύ πιο ανεβασμένη κ τώρα να μειώνεται! Υπάρχουν κ εγκυμοσύνες με περίοδο οπότε μπορεί στην περίοδο σου να ήσουν έγκυος... Εύχομαι να κάνω λάθος αλλά καλύτερα να είσαι προετοιμασμενη για όλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Σε ευχαριστώ τόσο πολυυυ..χαίρομαιπου έχεις παρόμοιο παράδειγμα γιατί άρχισα να αισθάνομαι τρελή ? το αιματακι όμως που είχα χτες και τα πονακια τραβηγματακια που συνεχίζονται με ανησυχούν πολύ.. 

Μιλα με το γιατρο να σου ξεκινησει προγεστερόνη ...εγω δε το χρειάστηκα αλλα πολλες κοπελες εδω ξεκινησαν με παρομοια συμπτωματα....βοηθαει αρκετα....θα σπυ πουν βεβαια κ κορίτσια που εχουν παρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά μήπως είσαι έγκυος και ετοιμάζεται το σώμα να το αποβάλλει... Μπορεί η χοριακη σου να ήταν πολύ πιο ανεβασμένη κ τώρα να μειώνεται! Υπάρχουν κ εγκυμοσύνες με περίοδο οπότε μπορεί στην περίοδο σου να ήσουν έγκυος... Εύχομαι να κάνω λάθος αλλά καλύτερα να είσαι προετοιμασμενη για όλα... 

Αυτό το έχουμε αποκλείσει με το γιατρό γιατί έκανα τεστ ωορρηξίας τον Οκτώβρη και 14 μέρες μετά το θετικό τεστ έκανα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο ήταν αρνητικό και μετά από 2 ώρες αδιαθετησα.βεβαια είμαι έτοιμη για όλα..ο γιατρός λέει ότι ήταν διπλή ωορρηξία..θα δούμε αύριο με τη χοριακη..ελπιδα και πίστη έχω μόνο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Μιλα με το γιατρο να σου ξεκινησει προγεστερόνη ...εγω δε το χρειάστηκα αλλα πολλες κοπελες εδω ξεκινησαν με παρομοια συμπτωματα....βοηθαει αρκετα....θα σπυ πουν βεβαια κ κορίτσια που εχουν παρει

Μου είπε Αφού σταμάτησε το αίμα να μη πάρω προγεστερόνη ακόμα και θα δούμε.. Κάθε φορά που πάω στο μπάνιο τρέμω μη το ξαναδώ.. πφφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Αυτό το έχουμε αποκλείσει με το γιατρό γιατί έκανα τεστ ωορρηξίας τον Οκτώβρη και 14 μέρες μετά το θετικό τεστ έκανα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο ήταν αρνητικό και μετά από 2 ώρες αδιαθετησα.βεβαια είμαι έτοιμη για όλα..ο γιατρός λέει ότι ήταν διπλή ωορρηξία..θα δούμε αύριο με τη χοριακη..ελπιδα και πίστη έχω μόνο..

Ναι η διπλή ωορρηξια είναι μια λογική απάντηση! !!!!σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!περιμένουμε νέα αύριο! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Stelvan είπε:

Ρενα μου τπτ δεν ειναι απιθανο ειχα επαφη με τον αντρα μου αμεσως μετα το τελος περιόδου μια κ.τελευταια ελευθερη μετα μου διαγνωστηκε μια παθηση του θυροειδη κ ο γιατροε μας.ανεβαλε οποια προσπαθεια για δευτερο μεχρι να ρυθμιστει... φαντασου το σοκ οταν ανακαλυψα οτι ημουν έγκυος δυο μηνων.....εισαι μια χαρα εγκυος....ο γιατρός σιγουρα θα σου ξεκινησει τα καταλληλα φαρμακα...και επανελαβε χοριακη για να βεβαιωθεις οτι αυξανεται...οτι καλυτερο ευχομαι..

Δλδ 2 μηνές δν είχες κανένα συμπτώματα κ αν ναι τι συμπτώματα είχες ;;είχες περίοδο; ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Johny16 είπε:

Δλδ 2 μηνές δν είχες κανένα συμπτώματα κ αν ναι τι συμπτώματα είχες ;;είχες περίοδο; ;

Ακου δυο μηνων ειναι ουσιαστικα οχτω εβδομαδες ...απο την τελευταια περιοδο.....εγω εκει το αντιλήφθηκα αννδε κανω λαθος ειχα καθυστερηση αλλα λογω αγωγης για μια νοσο που προσπαθω να ρυθμισω το απεδωσα εκει...συμπτωμα δεν ειχα ουτε στη πρωτη ουτε κ τωρα στξ δευτερη ....το ψιλιαστικα οταν.αρχισαν να μουυριζουν εντονα τα τσισα στη πανα της κορης μου....αυτο το ειχα και στη μικρη ολα μου μυριζαν πολυ εντονα....στη πρωτη μου εγκυμοσυνη με τη πρώτη μέρα καθυστέρηση εκανα τεστ...τωρα λογω οτι ο γιατρός μου ειπε ότι δυσκολα θα γίνει σύλληψη αν δε ρυθμισω θυρεοειδή δε το σκέφτηκα καθολου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τελικά δεν πήγα σήμερα για χοριακη γιατί αποφάσισα να ακούσω το γιατρό μου και να μη μπω στη διαδικασία άγχους.. το καλό είναι ότι δεν έχω ξαναδεί αίμα.. Αλλά νιώθω  μόνιμα ένα βάρος και τράβηγμα.. εσείς το νιώθετε αυτο;όλοι μου λένε να μην αγχώνομαι αλλά μετά από 2 χαμένα μωράκια δε μπορώ να είμαι ήρεμη Ούτε να το χαρώ.Και νιώθω ότι ο γιατρός μου δεν με καταλαβαίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Κορίτσια μου τελικά δεν πήγα σήμερα για χοριακη γιατί αποφάσισα να ακούσω το γιατρό μου και να μη μπω στη διαδικασία άγχους.. το καλό είναι ότι δεν έχω ξαναδεί αίμα.. Αλλά νιώθω  μόνιμα ένα βάρος και τράβηγμα.. εσείς το νιώθετε αυτο;όλοι μου λένε να μην αγχώνομαι αλλά μετά από 2 χαμένα μωράκια δε μπορώ να είμαι ήρεμη Ούτε να το χαρώ.Και νιώθω ότι ο γιατρός μου δεν με καταλαβαίνει..

Ρενια μου αρχικά πολύ θετικό το ότι δεν έχεις αίμα!!!και δεύτερον καλά κάνεις και δε μπαίνεις στη ψυχοφθόρα διαδικασία χοριακων..εμπιστευσου το γιατρό σου ..εκεινος τι σου λέει;π.χ σου είπε να πας δε καμία εβδομάδα η κάτι αλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rena28 είπε:

Ρενια μου αρχικά πολύ θετικό το ότι δεν έχεις αίμα!!!και δεύτερον καλά κάνεις και δε μπαίνεις στη ψυχοφθόρα διαδικασία χοριακων..εμπιστευσου το γιατρό σου ..εκεινος τι σου λέει;π.χ σου είπε να πας δε καμία εβδομάδα η κάτι αλλο;

Μου λέει για αρχή να ηρεμήσω και να μη συγκρίνω τις εγκυμοσύνες..και την Τετάρτη όταν πάω για χοριακη θα τα ξαναπούμε για το πότε θα με δει..για τα πονακια δε μου είπε τίποτα..Μέχρι τότε κρεβάτι για καλό και για κακο..θα τρελαθώ από την αγωνία μου και θα τρελανω και τον καημένο τον αντρουλη μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία ξεκουρασου!!χαλάρωσε σκέψου θετικά !!!όντως μη συγκρίνεις τίποτα !!και περίμενε το ραντεβού σου!!!θα πανε όλα καλά!!!!!????οι άντρες είναι για να τους τρελαινουμε τι να κάνουμε ??εμείς παιρναμε σωματικά ψυχολογικά αυτοι μόνο ψυχολογικά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Rena28 είπε:

Ωραία ξεκουρασου!!χαλάρωσε σκέψου θετικά !!!όντως μη συγκρίνεις τίποτα !!και περίμενε το ραντεβού σου!!!θα πανε όλα καλά!!!!!????οι άντρες είναι για να τους τρελαινουμε τι να κάνουμε ??εμείς παιρναμε σωματικά ψυχολογικά αυτοι μόνο ψυχολογικά ?

Χαχαχαχαχαχαχα..αυτο καναπές το ? μωρέ μπαίνω συνέχεια στο τρυπακι να πηγαίνω τουαλέτα να ελέγξω αν εχω αίμα..δε ξέρω πως να χαλαρώσω.η αλήθεια είναι πάντως πως με χαλαρώσετε εδώ και σας ευχαριστώ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου..χοριακη 30 σήμερα..βιοχημική αυτή τη φορά.ειμαι ένα ρακος..προστέθηκε και αυτό στο ιστορικό μου..μου πε ο γιατρός να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλια στο αρεταιειο..έχετε ιδέα για το κόστος;;??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Renia90 Δεν θα σου πω να μην στενοχωριέσαι....γιατί αυτό απλά δεν γίνεται,εδώ στενοχωριόμαστε σε αρνητικό τεστ....έχεις ένα ατού,μένεις έγκυος.Θα σου πω κάτι όλες οι κοπέλες που προσπαθούμε καιρό είτε φυσικά είτε όχι είναι σαν τραβάμε ένα σκοινί....στην άκρη του σκοινιού είναιτο καλάθι με το μωρό μας.Για μερικές κοπέλες το σκοινί είναι μακρύ,για άλλες είναι βαρύ...άλλες φορές κόβεται και πρέπει να κάνουμε κόμπο για να συνεχίσουμε..ότι κ αν γίνεται,όσο κ αν στενοχωριόμαστε,καταπίνουμε τις πίκρες,αναπτερώνουμε το ηθικό μας και ξανά προς το σποράκι τραβά,είμαστε γυναίκες....αντέχουμε εμείς!!Προσπαθείς πολύ καιρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Κορίτσια μου..χοριακη 30 σήμερα..βιοχημική αυτή τη φορά.ειμαι ένα ρακος..προστέθηκε και αυτό στο ιστορικό μου..μου πε ο γιατρός να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλια στο αρεταιειο..έχετε ιδέα για το κόστος;;??

Λυπάμαι πολύ.........δεν εχω κατι αλλο να σου πω, κατανοώ απολυτα το πονο σου, το εχω ζήσει. Τα λιγια περιττά αυτη τη στιγμή.

Θρομφοβιλια και αυτοανοσα ψαξε... εμενα το πακετο θρομβοφιλιας κοστισε καπου στα 150 ευρω αν θυμαμαι καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Renia90 Δεν θα σου πω να μην στενοχωριέσαι....γιατί αυτό απλά δεν γίνεται,εδώ στενοχωριόμαστε σε αρνητικό τεστ....έχεις ένα ατού,μένεις έγκυος.Θα σου πω κάτι όλες οι κοπέλες που προσπαθούμε καιρό είτε φυσικά είτε όχι είναι σαν τραβάμε ένα σκοινί....στην άκρη του σκοινιού είναιτο καλάθι με το μωρό μας.Για μερικές κοπέλες το σκοινί είναι μακρύ,για άλλες είναι βαρύ...άλλες φορές κόβεται και πρέπει να κάνουμε κόμπο για να συνεχίσουμε..ότι κ αν γίνεται,όσο κ αν στενοχωριόμαστε,καταπίνουμε τις πίκρες,αναπτερώνουμε το ηθικό μας και ξανά προς το σποράκι τραβά,είμαστε γυναίκες....αντέχουμε εμείς!!Προσπαθείς πολύ καιρό;

Συλλαμβάνω αλλά πάντα φεύγει..ΔΊνεις δύναμη να συνεχίσω να προσπαθώ..προσπαθω 2 χρόνια..λιγο πριν τα δύο χρόνια είχε έρθει απρόσμενα χωρίς προσπάθεια αλλά κατάλαβα πόσο το θέλω..το αγάπησα και έφυγε στις 6 εβδομάδες..Στα 2 χρόνια είχα μια Εξωμήτριο κύηση που παραλίγο να μου κοστίσει τη ζωή..πήγα και ήρθα είπε ο γιατρός..και τώρα 9 μήνες μετά από αυτό ήρθε η βιοχημική..έχω απογοητευτεί..εσυ έχεις παιδακια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Λυπάμαι πολύ.........δεν εχω κατι αλλο να σου πω, κατανοώ απολυτα το πονο σου, το εχω ζήσει. Τα λιγια περιττά αυτη τη στιγμή.

Θρομφοβιλια και αυτοανοσα ψαξε... εμενα το πακετο θρομβοφιλιας κοστισε καπου στα 150 ευρω αν θυμαμαι καλα...

Λυπάμαι κι εγώ για κάθε γυναίκα που τα έχει περάσει.η αλήθεια είναι ότι μαζί σας νιώθω παρηγοριά..150 ευρώ σε ποιο νοσοκομείο;;έχω εκνευριστεί που Ο  προηγούμενος γιατρός μου ούτε καν τα ανέφερε αυτά..και όταν απλά τον ρώτησα με μαλωσε αυστηρά και μου πε να μην αγχώνομαι και μη σκέφτομαι αρνητικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Συλλαμβάνω αλλά πάντα φεύγει..ΔΊνεις δύναμη να συνεχίσω να προσπαθώ..προσπαθω 2 χρόνια..λιγο πριν τα δύο χρόνια είχε έρθει απρόσμενα χωρίς προσπάθεια αλλά κατάλαβα πόσο το θέλω..το αγάπησα και έφυγε στις 6 εβδομάδες..Στα 2 χρόνια είχα μια Εξωμήτριο κύηση που παραλίγο να μου κοστίσει τη ζωή..πήγα και ήρθα είπε ο γιατρός..και τώρα 9 μήνες μετά από αυτό ήρθε η βιοχημική..έχω απογοητευτεί..εσυ έχεις παιδακια;;

Δεν έχω ακόμα...προσπαθούσα για 2,5 χρόνια (από τα 22,5 μέχρι τα 25) χωρίς να μείνω έγκυος,χώρισα λόγω πεθεράς και τώρα είμαι 32 χρονών και προσπαθώ 13 μήνες,πάλι χωρίς να μείνω έγκυος...

Λυπάμαι και στενοχωριέμαι πάρα πολύ για όσα έχεις περάσει....όπως και όσα έχεουν περάσει κ οι άλλες κοπέλες είτε εδώ στο φορουμ είτε εκτός....θεωρώ πολύ σημαντικό στη ζωή μιας γυναίκας το ρόλο της μητέρας...

Μερικές φορές σκέφτομαι ότι ας έμενα κ εγώ μια φορά έγκυος...να μου έδινε λίγο θάρρος,ένα σημάδι ότι προσπαθεί να έρθει το σποράκι μου....και μετά κουνάω το κεφάλι μου κάνει γκλιν-γκλον και συνέρχομαι....θα έρθει...τα σποράκια μας,μας ψάχνουν...θα βρουν το δρόμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...