Μετάβαση σε περιεχόμενο
Gina 955

Εξωσωματική στο ιασω Θεσσαλιας

Recommended Posts

Οποία έχει κάποιες πληροφορίες ή έχει κάνει εκεί ας μου πει την εμπειρία της ..εχω ήδη μια αποτυχημένη προσπάθεια εκεί...

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλησπερα @Gina955 εγω εχω κανει 2 φορες στο Ιασω Θεσσαλιας και ηταν και οι 2 αποτυχημενες τωρα αλλαξα κλινικη και εχω παει στην Θεσσαλονικη την Πεμπτη που μας περασε εκανα εβρυομεταφορα και το Σαββατο παω για την χωριακη εγω ενα εχω να πω μερα με νυχτα η κλινικη απο το Ιασω πολυ μπροστα σου τα κανουν ολα να φαινονται παιχνιδακι!!!θα σου πω αποτελεσματα το Σαββατο!

Γεια σου @euaki86l σου ευχομαι μια θετική χοριακη !!!! Όλα να πάνε καλά και να έχεις σε λίγους μήνες το μωράκι σου η τα μωράκια σου στην αγκαλιά σου !! Να σε ρωτήσω με ποιον γιατρό έκανες στο Ιασω Εξωσωματική??  Τι έγινε και απέτυχαν οι προσπάθειες σου ?? 

Δεν υπηρχε καποιο προβλημα απλα δεν πετυχαν και επειδη το ιασω δεν εχει τοσο καλα εργαστηρια ειπα να παω σε ενα καλυτερο!!!σε ευχαριστω πολυ!!ευχομαι και σε εσενα τα καλυτερα!!! ¨*

Σε ρωτάω γιατί το ίδιο έχω πάθει και εγω .. Τον γιατρό μου τον θεωρώ πολύ καλό...απλως φοβάμαι για το εργαστήριο εκεί  ..!!! Δεν μου λες το όνομα του για να μην τον εκθέσεις Μήπως?? 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ωπ κάτι έχασα για που το έβαλες @NikhNikh... Εγώ δουλειά κορίτσια βαριέμαι 💤 
    • Νομίζω είναι ανάλογα τον κύκλο και τον οργανισμό...αλλά κ έτσι ακριβώς να είναι για όλες,τότε αύριο έχω ωορρηξία....οπως το υπολογίζω και το δίνει και το τεστ...πάντως θα κάνω αγκαλίτσες απόψε κ αύριο ένα τεστάκι να δω τί θα δείξει,ο 1ος μήνας είναι που το χρησιμοποιώ,παίζω ακόμα.Αν δεν τα καταφέρουμε αυτό τον μήνα λογικά θα το χρησιμοποιήσω καλύτερα τον επόμενο...αν και θα ήθελα τα Χριστούγεννα που έχει τα γενέθλιά του ο καλός μου και γιορτάζουν κ οι πατεράδες μας να τους κάνω ένα αξέχαστο δώρο...το θέλουν όλοι πάρα πολύ!!!
    • Μετά την ωορρηξία η περίοδος έρχεται σε 14 μέρες. Άντε +- μια. Εγώ με τα τεστ ήξερα ακριβώς ποτέ θα αδιαθετησω. Όταν έβγαινε θετικό σε 14 μέρες αδιαθετουσα. 
    • @Νινα85.. θα πάμε.. καλό θα μας κάνει. Όπως και να έχει Κάντε μπόλικες αγκαλίτσες..
    • Θα κάνουμε...θα κάνουμε....άντε κουκλίτσα μου να πάτε κ εσείς το ταξιδάκι σας,να γεμίσετε μπαταρίες και να αναπτερωθεί το ηθικό σας...κ όχι μόνο αυτό!!!
  • Νέες συζητήσεις