Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενέσεις puregon ΕΠΕΊΓΟΝ


Gina 955

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΕΙΆΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΉΘΕΙΑ ΣΑΣ ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ  ΕΝΕΣΕΙΣ PUREGON..ΕΙΧΑ ΕΙΔΗ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΊΑ ΚΑΙ ΘΈΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΆ ΜΑΣ ΕΊΝΑΙ ΠΟΛΎ ΔΎΣΚΟΛΑ..ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΒΟΗΘΉΣΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου γτ δεν προσπαθείς να περάσεις απο επιτροπή; Τα φάρμακα αυτά είναι πανάκριβα και εφόσον υπάρχει πρόβλημα σε καλύπτει η ασφάλεια σου, απλά στο λέω ως εναλλακτική αν δεν βρεθεί κάτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα φάρμακα από την Επιτροπή τα έχω χρησιμοποιήσει ήδη σε μια προσπάθεια αυτόν τον μηνα που απέτυχε δυστυχως ...τωρα πρέπει να περιμένω 4 μήνες για τα επόμενα που μπορώ να πάρω μέσω σου εοπυ δωρεαν και γι αυτο ψάχνω!!!! Έστω και για αγορά σε μια χαμηλότερη τιμή από την αρχική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω οτι θα είναι καλύτερο να περιμένεις, ούτως ή άλλως και ο οργανισμός σου πρέπει να συνέλθει απο την προηγούμενη προσπάθεια, συνήθως και οι γιατροί δεν προχωράνε σε επομενη εξωσωματική αν δεν περάσουν τουλάχιστον 3 μήνες!! Θα επιβαρύνεις παρα πολύ τον οργανισμό σου, είσαι μικρή ακόμα έχεις χρόνο μπροστά σου, δεν χρειάζεται να βιάζεσαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και θα σε πάν καπάκι ξανά διέγερση μετά από τόσες μονάδες; σε ποιό κέντρο; υπάρχει λόγος που τα δίνουν σε τετραμηνιαια απόσταση το λιγότερο.. εκτός αν σε πάνε σε τροποποιημένο φυσικό με πολύ λιγότερες μονάδες! αν ισχύει το πρώτο μη το κάνεις θα γίνει ο οργανισμός σου κουρέλι,περιμενε να γίνει στην ώρα του η τουλάχιστον τρεις κύκλους μετά! κάνε κανέναν φυσικό ενδιάμεσα καλύτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσως έχετε δίκιο...απλα από την λαχτάρα μου δεν σκέφτομαι ότι ο οργανισμός μου θέλει λίγο ξεκούραση...το κακο με την δική μου περίπτωση ηταν ότι δεν προχωρήσαμε σε εμβριομεταφορα λογο κακης ποιότητας ωαριων ενω μέχρι τωρα δεν έχουμε βρει κάποιο πρόβλημα σε εμένα και έχω τρελαθεί.   .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gina με όλη την καλή προαίρεση και επειδή διάβασα και για την διέγερση που έκανες και πώς κατέληξε θα σου έλεγα πρώτα να πάρεις απαντήσεις και να ψαξεις πως δεν θα ξανασυμβεί αυτό που έγινε ( πχ αν και γιατί κάηκαν τα ωάρια σου,φταιει το σπέρμα, φταίει το πρωτοκολλο κλπ κλπ) και μετά να ξαναβάλεις τον εαυτό σου στην διαδικασία αυτή. ή βιασύνη έχει αποδειχτεί ότι οδηγεί στα ίδια μονοπάτια δυστυχώς. την λαχτάρα σου την καταλαβαίνουμε και σε νιώθουμε απόλυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Gina 955 είπε:

Ίσως έχετε δίκιο...απλα από την λαχτάρα μου δεν σκέφτομαι ότι ο οργανισμός μου θέλει λίγο ξεκούραση...το κακο με την δική μου περίπτωση ηταν ότι δεν προχωρήσαμε σε εμβριομεταφορα λογο κακης ποιότητας ωαριων ενω μέχρι τωρα δεν έχουμε βρει κάποιο πρόβλημα σε εμένα και έχω τρελαθεί.   .

Αχ κορίτσι μου έτσι ήμουν και εγώ στις πρώτες προσπάθειες μου και λειτουργούσα σαν εσένα .Οθ ορμόνες δεν είναι και ότι καλύτερο  για τον οργανισμό μας ήθελα να ξέρα ποιος γιατρός  θα ναι αυτός που θα σε αναβάλει με τόσα φάρμακα καπάκι πάλι διέγερση. Ηρέμησε χαλάρωσε μη βιάζεσαι και μην προτρέχεις πάνω από όλα υγεία μας αν δεν είμαστε καλά πως θα γίνουμε μάνες. Πρώτη σου προσπάθεια  σε ιδιωτικό? Πίσσα ωάρια πήρατε στην ωοληψια δεν γονιμοποηθηκε κανένα? Έχει γίνει ο σωστός έλεγχος? Εξετάσεις? Ηλικία? Και εγώ κακης ποιότητας ωαριων  μετά από αρκετές προσπάθειες  εξωσωματικων και με οδήγησαν σε δανεικά. Μη βιάζεσαι είχα φίλη που δεν κατάφερνε να φτάσει εμβρυομεταφορα λόγω και αυτή μη γονιμοποίηση και τώρα είναι εγκυουλα και από μόνη της 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...