Μετάβαση σε περιεχόμενο
Anasta35

Κορίτσια ποιες εχουν θρομβοφιλια τα φωτα σας

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

@Papaki2017 όταν έκανα ενώ ήμουν έγκυος κάποιες (5-6) γονίδια πλήρωσα 150 ευρώ. Δεν είχε νόημα τότε να κάνω τον πλήρη έλεγχο όμως. έτσι μου ειχε πει η γιατρος.γιατι λογω εγκυμοσυνης όλα θα ήταν "πειραγμένα". μετά τη 2η εγκυμοσύνη που δεν προχώρησε πήγα κ την είδα πάλι και μου είπε να κάνω πλήρη έλεγχο. θα τον κάνω λοιπόν αρχές ιανουαρίου. θα σου πω τότε πόσο θα κοστίσει. καπου το ξαναεγραψα νομιζω.μου ειπε οτι ο πληρης ελεγχος εχει νοημα μονο σε περιοδο μη εγκυμοσυνης.συγνωμη αλλα επειδη δεν θυμαμαι ολα τα κοριτσια,βρηκες καποιο ομοζυγο?

πωπω... κ μενα με βαλαν να τα κανω ΟΛΑ  κατα τη διαρκεια !!!! προφανως για να με γδυσουν να μου παρουν τα λεφτα που δεν μου περισσευαν..... 

περιμενω ακομα αποτελεσματα ΤΟ  μονο που εχει βγει πολυ χαμηλη πρωτεινη S .... 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

@Papaki2017 ισως ειναι αλλο το συστημα εκει. δεν νομιζω να το εκαναν για τα λεφτα...

εκανες κ ανοσολογικο? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Kalimera ourania ti ennoeis???mporei na mou spasoune?????Kai na ta xasw!???makari na einai poiotika auto skeftomai k egw sou euxomai ola na pane super!!
    • 9 είναι καλά. Δεν πας για υπερδιέγερση. Απλά ωρίμασαν πολύ γρήγορα. Ισως ήθελες λιγότερες μονάδες. Η οιστραδιόλη σήμερα ήταν 131. Ενδομήτριο δεν ρώτησα. Τον είδα αρκετά θετικό συγκριτικά με την αρχή. Τον προηγούμενο μήνα που μετρήσαμε μόνο 5 στο σύνολο είχε λίγο απογοητευτει. Αλλά ρε κορίτσια πόσο μετράει η ψυχολογία. Βλέπω τον εξωσωματικό να χαμογελάει (είναι κ ωραίος) και μου φτιαχνει την διάθεση. Μιλάω με τον γυναικολόγο (που θέλει πλήρη ενημέρωση) και είναι τόσο ενθουσιασμένος και θετικός και με καλά και ενθαρυντικά λόγια.... Σήμερα αισθάνομαι ότι όλα θα πάνε τέλεια...
    • Εσένα μεγάλωσαν γρήγορα γιαυτο σου εδωσε τωρα τον ανταγωνιστη. Κάπου στα 20 νομιζω είναι ετοιμα. Ευτύχως τα δικά μου είναι κοντά σε μέγεθος κ ελπίζω να τα πιάσουμε όλα γιατί δεν έχουμε περιθώρια για να χάσουμε. Μακάρι να είναι και ποιοτικά.   Antelope πολύ μεγάλη τίμη η οιστραδιόλη. Εμένα σήμερα ήταν 131.
    • καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για όλη σου την καθοδήγηση κ φυσικά θα το διαβάσω.Η αζωοσπερμια του είναι δεδομένη κ φυσικά δε μπορούμε με φυσιολογικό τρόπο.Τις επόμενες ημέρες θα κάνουμε καρυοτυπο ζεύγους Κυστική ινώση μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα προχωρήσουμε στη βιοψία.ειμαι σε δίλημμα ο γιατρος είπε ότι καλό είναι να τα κάνουμε ταυτόχρονα .καλα κ εγώ που είμαι 28 θέλω να τα καταφέρω δε παίζει ρόλο η ηλικία σε αυτά απλά η σκέψη μας είναι εκεί στην απόκτηση παιδιου
  • Νέες συζητήσεις