Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι στην 4η μέρα εμβρυομεταφορας


girl1983

Recommended Posts

Καλησπέρα σας Κορίτσια!! Είναι η δεύτερη εξωσωματική μου... Η πρώτη αποτυχημένη... την πρώτη..είχα πόνους περιόδου ,πρήξιμο,αλλά αρνητικό αποτέλεσμα... αυτήν την φορά είχα τις πρώτες μέρες πόνους περιόδου..ορισμένη κοιλιά... στήθος πρισμενο..ήμουν αισιόδοξη ..διαίσθηση να το πείτε...εχτες.. Που κοιμόμουν ξύπνησα και είχα φρικτούς πόνους περιόδου.. πήγα Κ έκατσα στην τουαλέτα Κ έτσι μου πέρασε... Μέσα σε 5 λεπτά... Έχει τύχει σε καμία κοπέλα κάτι παρόμοιο με θετική χοριακη?σήμερα δεν έχω τίποτα απολύτως..Ούτε καν σύμπτωμα.. Τι γίνετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ειχα πονους και καποια στιγμη και αιμα ηταν θετικη αλλο αν παλυνδρομησε στην 6η εβδομαδα !!! Ολα καλα θα πανε καλη επυτυχια να πανε ολα καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η girl1983 είπε:

Καλησπέρα σας Κορίτσια!! Είναι η δεύτερη εξωσωματική μου... Η πρώτη αποτυχημένη... την πρώτη..είχα πόνους περιόδου ,πρήξιμο,αλλά αρνητικό αποτέλεσμα... αυτήν την φορά είχα τις πρώτες μέρες πόνους περιόδου..ορισμένη κοιλιά... στήθος πρισμενο..ήμουν αισιόδοξη ..διαίσθηση να το πείτε...εχτες.. Που κοιμόμουν ξύπνησα και είχα φρικτούς πόνους περιόδου.. πήγα Κ έκατσα στην τουαλέτα Κ έτσι μου πέρασε... Μέσα σε 5 λεπτά... Έχει τύχει σε καμία κοπέλα κάτι παρόμοιο με θετική χοριακη?σήμερα δεν έχω τίποτα απολύτως..Ούτε καν σύμπτωμα.. Τι γίνετε??

Έτσι ακριβώς εγω ένα βράδυ ξύπνησα από πόνο περιόδου που εγω κοιμάμαι πολυ βαριά κ δν νιώθω ναι μεν ήταν θετική η χοριακη αλλά δν το κράτησα ...μπορεί απλά να ήταν τυχαίο ο πόνος αλλά θυμάμαι κ εμένα μ έκανε μεγάλη εντύπωση ...ευχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελεαματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...