Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Την χαρίζω όποια κοπέλα ενδιαφέρεται  ας επικοινωνήσει μαζί μου.... Ευχαριστώ 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Όχι δεν έχω πάρει πριν βρω τον γιατρό μου είχα πέσει μην πω σε τι γιατρούς τώρα θέλω να πάω σε έναν άλλο να δω τι θα μου πει και αυτός.
    • Απο αναπνοή αλλο πραμα!!!! Χαχαχχα. Ακομη δε κατεβηκε το ζουζουνι σου εσενα??? Εννοια σου και θα κατεβει και θα παρεις μεγαλη ανασα!! 
    • νικη μου εγω για καποιο λογο ειμαι σιγουρη θα κανεις παιδακι. υποθετω εχεις παρει κ 2η κ 3η γνωμη απο γυναικολογο.ολοι τα ιδια λενε?
    • Τι να κάνω κορίτσια όλα τα θυμάμαι τι να κάνω.. 
    • Γεια σας κι από μένα! Να σας πω κι εγω με τη σειρα μου, οτι μεχρι τωρα εχω δοκιμασει: frezyderm κρεμα συγκαματος  Helenvita σαμπουαν-αφρουλουτρο και κρεμα συγκαματος (Το σαπουνακι μυριζει φανταστικα-δοκιμαστε το!) pharmasept σαμπουαν-αφρολουτρο (επίσης πολυ καλο) και αντιστοιχη κρεμουλα συγκαματος. crilen after nip για μετα το τσιμπημα απ τα παλιοκουνουπα παιδικα τσιροτα για προστασια στο καροτσι ή διπλα στο κρεβατι κλπ ενυδατικη δε χρησιμοποιω συχνα, αλλα μια παρα πολυ καλη, που την βαζω που και που στα μαγουλακια του, οταν τον ερεθιζουν οι τροφες (πχ ντοματα, γιατι τρωει μονος του!) ειναι της la roche posay lipikar baume AP)(τη χρησιμοποιουσα κι εγω στην αγκυμοσυνη, την περιοδο, που ειχα εντονη φαγουρα, ειναι χωρις αρωμα κλπ και πολυ αποτελεσματικη) αντιηλιακο ουτε εμεις χρησιμοποιουμε ακομα! Περυσι που ηταν πολυ μικρουλης μας ειπε καλυτερα οχι η παιδιατρος. Συμφωνω για τη βιταμινη d χρειαζονται τουλαχιστον 20 λεπτα στον ηλιο με ακαλυπτα χερακια μπουτακια! Φυσικα καπελο και ωρες καταλληλες!
  • Νέες συζητήσεις