Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ


Recommended Posts

Κορίτσια μου, καλησπέρα! Ανοίγω το συγκεκριμένο θέμα κυρίως για την κολλητούλα μου (5 εβδομάδων!!) αλλα και για εμένα, διότι προέκυψε αλλαγή πλάνων!Θέλω λοιπόν όσες κοπέλες είχαν αντίστοιχο ενδιαφέρον για να γεννήσουν φυσιολογικά και έψαξαν γυναικολόγο στην Πάτρα, να μας βοηθήσουν λιγάκι......Μας ενδιαφέρουν γιατροί που υποστηρίζουν τον φυσιολογικό τοκετό (να είναι εννοείται και καλός επιστήμονας) και δεν σε βάζουν εύκολα για χειρουργείο (πχ της άλλης κολλητής μου ο γιατρός μετά το 7ωρο σε βάζει για καισαρική), ΟΧΙ γιατρούς που το δηλώνουν αρχικά και στο τέλος.......Φαντάζομαι θα υπάρχουν γιατί είναι μεγάλη πόλη, αλλά εγώ προσωπικά δεν έχω ιδέα, οπότε ζητάω τις εμπειρίες και τη γνώση κοριτσιών από Πάτρα!!Ελπίζω να έχουμε στην παρέα! Και κάτι ακόμη...εγώ αν αλλάξω γιατρό θα ειμαι τότε 4,5 μηνών με το καλό...θα με δεχτεί λέτε??? (θεωρώ πως αν είναι σωστός άνθρωπος ναι, αλλά δεν παίρνω και όρκο) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξέρω για γιατρό στην Πάτρα αλλά ότι θα σε δεχτεί κάποιος άλλος γιατρός είναι σιγουρο. Εγώ είχα αλλάξει γιατρό λόγω μετακόμισης στον 9ο ! 

Με το καλό και σε σένα και στην κολλητουλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Δε ξέρω για γιατρό στην Πάτρα αλλά ότι θα σε δεχτεί κάποιος άλλος γιατρός είναι σιγουρο. Εγώ είχα αλλάξει γιατρό λόγω μετακόμισης στον 9ο ! 

Με το καλό και σε σένα και στην κολλητουλα! 

ωχ στον 9ο ε?!!!!! Χαράς το κουράγιο σου και για τη μετακόμιση και για την αλλαγή γιατρού!!!Ευχαριστούμε και οι 2!Η άλλη κολλητή μου γεννάει σε 20 μέρες, συμπέσαμε τουλάχιστον για λίγο όλες...χαχαχα

Όποια άλλη κοπέλα έχει κάποια άποψη, καλοδεχούμενη θα με βοηθούσε πολύ :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2017 at 12:50 ΜΜ, ο/η xamogelo είπε:

ωχ στον 9ο ε?!!!!! Χαράς το κουράγιο σου και για τη μετακόμιση και για την αλλαγή γιατρού!!!Ευχαριστούμε και οι 2!Η άλλη κολλητή μου γεννάει σε 20 μέρες, συμπέσαμε τουλάχιστον για λίγο όλες...χαχαχα

Όποια άλλη κοπέλα έχει κάποια άποψη, καλοδεχούμενη θα με βοηθούσε πολύ :):)

Καλά μη νομίζεις! Αναγκαστικα μετακόμισα τότε αλλά ευτυχώς όλα πήγαν μια χαρά! Με το καλό κορίτσια! !!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...