Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια !! Στο Euromedica της Ρόδου ,Έχει γεννήσει κάποια μαμα , να μας πει τιμές , υποδομές και φιλοξενία ; 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλημέρα Φένια και με το καλό το μωράκι σου! Από γνωστές που έχουν γεννήσει εκεί γενικά έχω ακούσει τα καλύτερα, πολλά πράγματα πχ της βαλίτσας σου τα παρέχουν. Για τιμή δεν ξέρω αλλά συνεργάζονται με ταμεία και κάποια χρήματα σου τα επιστρέφει το ταμείο σου, αλλά δεν γνωρίζω τι ακριβώς! Μπορείς να δεις εδώ κάποιες πληροφορίες http://www.euromedica.gr/basic-page/227/etoimazomai-gia-toketo

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Τον επόμενο μήνα κορίτσι μου δεν είναι μακρυά!
    • 24 ναι ☺ Ειχε ανησυχια και κακο υπνο πριν βγαλει το καθε δοντακι! Γενικοτερα το τελευταιο 2μηνο δεν κοιμομαστε πολυ καλα! Οχι, οτι εστρωσε και ποτε ο υπνος μας, αλλα τωρα ειναι λιγο χειροτερα... Οσο για το γαλα ολα αυτα που λες παιζουν το ρολο τους... Μπραβο που το παλεψες ως εδω, το πρωτο 6μηνο ειναι πολυ σημαντικο και μακαρι τελικα να τα καταφερεις και λιγο ακομα... Εσεις πως τα πατε με τον υπνο; Οι στερεες τροφες σας αρεσουν;
    • Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας για ακόμη μια φορά.....έχω πολυκυστικές ωοθήκες οι οποίες είναι σε ήπια μορφή.Τον περασμένο Ιούνιο άρχισε να με ενοχλεί μία κύστη η οπόία είχε μεγαλώσει λίγο παραπάνω,με εξέτασαν 2 γυναικολόγοι με διαφορά ενός μήνα μεταξύ τους και οι 2 μου είπαν ότι δεν είναι τόσο μεγάλη που να χρειάζεται αφαίρεση ή να εμποδίζει τη γονιμότητα,απλά είναι σε τέτοιο σημείο που με πονάει,με συμβούλεψαν μόνο να την ελέγχω.Πριν ένα μήνα σίγουρα έσπασε μία κ έχω βάσιμες υποψίες ότι είχε σπάσει κ άλλη μία πρίν από εκείνη,αλλά δεν είχα δώσει σημασία.Μου έδωσε ο γυναικολόγος αντιβίωση και μετά από 5 μέρες ήρθε η περίοδός μου πιο σαρωτική από ποτέ.Έχω όμως δύο απορίες....1ον: Έχω κύκλο 32 ημερών,πότε περίπου να περιμένω την ωορρηξία μου;;...2ον:Είναι αλήθεια ότι αν σπάσει η κύστη μετά είναι πιο εύκολη η σύλληψη;;;Σας παρακαλώ...θέλω τα φώτα σας...αν γνωρίζει κάποια...
    • Μακάρι το 2018....να μας στείλει σε όλες τα σποράκια μας....και πραγματικά το πιστεύω,αφού το έχουμε βάλει πείσμα,τα πάντα μπορούμε να καταφέρουμε!!!
    • Καλημέρα κούκλες!!! Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση και τις ευχές σας....αν κρίνω από το αποτέλεσμα...τις εννοούσατε!! Έχω ένα θέμα με το ιντερνετ λόγω γραμμής και ευτυχώς μας έδωσαν μια προσωρινή λύση μέχρι να γίνει η επιδιόρθωση στη γραμμή κ έτσι δεν μπορούσα να μπω να μιλήσουμε!!! NikhNikh Μην στενοχωριέσαι....ένα φιλικό μου ζευγάρι έχουν το στίγμα και οι δύο και έκαναν παιδάκι,απλά ταλαιπωρήθηκαν λίγο....αν το έχεις μόνο εσύ δεν είναι και τόσο τραγικό,εκτός αππό το ότι έχεις το ατού της ηλικίας σου!!  
  • Νέες συζητήσεις

Loading...
';