Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• βασικά ωορηξια θα έχω 23!με επαφή 24 έχω πιθανότητες λες; είδες τι άτυχη είμαι; . θα είμαστε χωρια τις 3 πιο σημαντικές μέρες. δε μας θέλει. δεν πειράζει όμως. υγεία να έχουμε κ τα άλλα θα έρθουν.. εμείς θα τα φέρουμε 😂 εσύ είχες καλές επαφές πάλι! γιατί δεν ελπίζεις;ενώ εγώ...;; ;είδα κ τους προηγούμενους 3 μήνες... τον πρώτο μήνα είχαμε επαφή κάθε μέρα 😂κ τους επόμενους 2 εντόπιζα τις γόνιμες.. κ πάλι τι κατάλαβα; χάχα 
    • Εγω θερμοκρασια 36,7 με 36,8 σταθερα.. 5 μερα μετα απο την  ωορηξια και αρχισαν οι παρενεργιες της προγεστερονης.. Παραμονη χριστουγεννων θα μαθω...:p Αν και δεν εχω αγχος πια.. το εχω παρει αποφαση 😛 Καθε μηνα τα ιδια... 
    • Όχι ας έχετε αυτές τουλάχιστον τις επαφές. Κ μετά πάντα ελπίζουμε. Κ εγώ που τα έκανα συνεχόμενα. Δνε νομίζω να κάναμε κάτι. 😂😂😂😂😂
    • Κοπελα μου και εγω κατι βλεπω!!! Μακαριιιιι Κανε και ενα αυριο να μας πεις το πρωι
    • Κορίτσι μου δεν ξέρω αν περιλαμβάνεται στις εξετάσεις του προγεννητικού, δεν έχω κάνει. Έκανα igg και igm καθώς ήταν να κάνω εμβρυομεταφορά και είχα ίωση, αλλά βρέθηκα με αντισώματα οπότε ήμουν οκ. Μου είχαν πει ότι υπάρχει κίνδυνος να περάσει στο μωρό και αν περάσει όντως προκαλεί μεγάλες βλάβες. Παρόλα αυτά υπάρχουν πολλές πιθανότητες  να μην περάσει και υπάρχουν για ειδικές εξετάσεις για να το ανιχνεύσουν αυτό. Επίσης όταν κάνεις  igg , igm αν είναι παλιός ο ιός θα έχεις αντισώματα και θα είναι όλα οκ. Κάνε υπομονή. Οι εξετάσεις οι δικές σου βγαίνουν άμεσα, τουλάχιστον στην Αθήνα που είμαι εγώ βγαίνουν αυθημερόν. Εύχομαι να πάνε όλα καλά. 
  • Νέες συζητήσεις