Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Μπουκαλάκι με δικό σου ή με ξένο? 
    • Εγώ ούτε απέξω δεν πήγενα έστελνα τον άντρα μου και πάντα είχα μια δικαιολογία μέχρι που ξαφνικά μόνη μου ήθελα να πάω μεν κοιτάω ώρες που δεν έχει κόσμο αλλά τώρα σε πολύ κόσμο δεν κάθομαι με δοκίμασα την προηγούμενη εβδομάδα σε μια καφετέρια 2 ώρες κάτσαμε και όλο ήθελα να βγω εξω δεν είχα σταματημό εξήγησα πιο πανό για τι όχι παιδί 
    • Δεν ξέρω σήμερα μ' έπιασε μια αγωνιστικότητα άλλο πράγμα (Στρατηγέ @Eleni73 στας διαταγάς σας). Δεν θα πέσουμε με τίποτα. Πρώτον έχουμε τα καινούργια τα κορίτσια, που θα τα πάνε καλά. Δε θα βγει ο Οκτώβρης  χωρίς θετικές χοριακές, αλλιώς όλοι οι γιατροί και οι εμβρυολόγοι να πάνε να σκίσουνε τα πτυχία τους. Δεύτερον βάλε τα δυνατά σου να κάνουμε τα κορίτσια να χαρούν τον άλλο μήνα. Τρίτον τι θα κάνουμε για τα κλαματάκια; Μωρέ και τους καραγκιόζηδες θα κάνουμε. Δε θέλω να στεναχωριέται η Mag. Είναι και εκεί μακρυά και φοβάμαι μην είναι μόνα τους τα παιδιά. Θα έρθει σπίτι και όλα πάνε καλά. Το τί έχει να γίνει στην επόμενη χοριακή της που θα είναι τεράστια δε λέγεται. Το έχω ξαναπεί και το εννοώ θα πάρω πτυχίο με όλες τις συμφοιτήτριές μου (και ας χρειαστεί να σκίσουν οι γιατροί τα δικά τους).  
    • @paradisebird μου το έκοψαν λόγο ότι η ορμόνες δεν ξέρουν πως θα είναι και παίζει πολύ ρόλο όλο αυτό και θα με αγχώνει πιο πολύ όσο να πεις μια εγκυμοσηνη είναι ένα άγχος για σκέψου και τον πανικό μαζί εκεί θα με κλείσουν μέσα. Εδώ όταν χρειάζετε να πάρω ένα φάρμακο σκέψου ακόμη και Ντεπόν το διαπραγματευομαο και δεν φαντάζεσε το άγχος και τι πανικό περνάω για να αποφασίσω να το παρω όπως φυσικά αφυνω ένα χαρτάκι που γράφω τι φάρμακο πήρα για να ξέρουν αν πάθω κάτι. Οπότε εγκυμοσηνη απογοητευτική για εμενα τώρα αν μείνω πράγμα σπάνιο θα είχα μείνει εδώ και χρόνια θα το δω τότε 
    • @karen άστα έτσι ακριβος και πολύ κλάμα και να τρέμω ολόκληρη α εγώ νόμιζα ότι παθενω εγκεφαλικό εκεί που φοβόμουν πολύ ήταν μετά που πιγενα να χαλαρώσω εκεί με ξανά έπιανε μόνο ο ύπνος με έσωζε είχα φτάσει να κοιμαμε άπηρες ώρες εμένα όταν με βρήκαν ήταν εφιάλτης κανένας από όσους γιατρούς πήγα δεν μου είπε για κρίσεις μόνη μου το ανακάλυψα και μου το επιβεβαίωσαν μετά. 
  • Νέες συζητήσεις